Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

SoulOfNothing

Z nami od: 29 sierpnia 2017 o 22:36
Ostatnio: 7 lutego 2020 o 9:55
Wiek: 16
Płeć: mężczyzna
Exp: 12
O sobie:

Cześć! Jestem Marcin ,,Mart", mieszkam w Toruniu i jestem tu od 29.08.2017. Uwielbiam Metal i Rock. Ściany nie używam, i usuwam każdy wpis i blokuję wszystkich, by nie pisali.
insta: metallix_mart

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 10 z 39 (29 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1607
  • Komentarzy: 59
  • Punktów za komentarze: 13
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 
archiwum

Jestem użytkownikiem demotywatorów od około roku...

Jestem użytkownikiem demotywatorów od około roku... – Powiem wam bardziej nietolerancynej, głupiej i posranej strony internetowej nie znam! czytając komentarze łapię się za głowę, bo hejty, hejty i jeszcze raz hejty oraz głupota. Czemu na główną trafiają różne gówna, a to co wstawiam nie trafia? Bo co? Dotyczy to czegoś, co rozumie tylko 0,01% użytkowników? Najbardziej hamskiej strony nigdy nie znałem. A użytkownicy i admin to napewno 3-letnie bobasy, które nic nie kumają? pozdrawia były już użytkownik demotywatorów.
archiwum – powód

Burzum - Rundgang Um Die Tranzendentale Saule Der Singularitat

Burzum - Rundgang Um Die Tranzendentale Saule Der Singularitat – Mój ulubiony elektroniczny utwór do snu

Jeśli nigdy nie widziałeś matki i dziecka łuskowca, to masz okazję

Jeśli nigdy nie widziałeś matki i dziecka łuskowca,to masz okazję –
archiwum – powód

Limp Bizkit

Limp Bizkit – Jedyny Rap, jaki toleruję
archiwum – powód

Jonas Åkerlund

Jonas Åkerlund – Szwedzki muzyk, reżyser. Grał na perkusji na pierwszym albumie zespołu Bathory. Wyreżyserował m. in. dokumentacje o Madonnie, Paulu McCartney'u, Rammsteinie. Wyreżyserował też teledyski, dla takich znanych zespołów i muzyków, jak Roxette, Madonna, The Prodigy, Metallica, Iggy Pop, U2, Lenny Kravitz, Blondie, Nicki Minaj.
archiwum

Przez stereotypy można pominąć prawdziwe piękno

Przez stereotypy można pominąć prawdziwe piękno –
Źródło: Bathory - Ring of Gold
archiwum – powód

Dzisiaj mija 14 lat, od kiedy nie ma z nami geniusza muzycznego - Quorthona (właść. Ace Thomas Borje "Quorthon Seth" Forsberg)

Dzisiaj mija 14 lat, od kiedy nie ma z nami geniusza muzycznego - Quorthona (właść. Ace Thomas Borje "Quorthon Seth" Forsberg) – Rest in Valhalla, Master [*] 1966 - 2004

Już w starożytnym Rzymie Ed Sheeran katował Stinga swoją muzyką

Już w starożytnym Rzymie Ed Sheeran katował Stinga swoją muzyką –
Źródło: Quo Vadis
archiwum – powód

Rock, Metal czy Reggae...

Rock, Metal czy Reggae... – Do wszystkiego wpisany stereotyp: Rock i Metal: sterotyp: S(z)ataniści, wróżą źle, zło, krew, smierć, szatan. Prawda: filozofowie, poeci, utalentowani muzycy.Reggae: stereotyp: ćpuni, narkomani, zjarani ludzie. Prawda: Ludzie pełni miłości, tolerancji, równości, głoszą pokój i spokój.
archiwum – powód

Per Yngve ,,Dead" Ohlin (Mayhem) i Kurt Donald Cobain (Nirvana)

Per Yngve ,,Dead" Ohlin (Mayhem) i Kurt Donald Cobain (Nirvana) – Łączą ich: -obydwaj mieli blond włosy-ich piosenki były depresyjne-zginęli w ten sam sposób. (Dead napisał list pożegnalny, a potem podciął sobie żyły, po czym strzelił sobie w głowę 8 kwietnia 1991 roku. Kurt też napisał list pożegnalny i tylko strzelił sobie w głowę 5 kwietnia 1994, ale znaleziono go 8 kwietnia 1994, czyli w 3. rocznicę śmierci Dead'a)-oboje byli pionierami muzyki którą tworzyli. (Dead - Mayhem - Black Metal, Kurt Cobain - Nirvana - Grunge)
Źródło: internet, paint
archiwum

Ostatnio przydarzyła mi się piękna historia! Otóż: często podróżuję pociągiem, bo one nie robią korków, nie przeszkadzają i w ogóle... Ostatnio czekałem na peronie. Wzruszyłem się, bo pociąg przyjechał na czas! Jeszcze bardziej się wzruszyłem, że dojechałem na czas! Nie za szybko, nie za późno!

Otóż: często podróżuję pociągiem, bo one nie robią korków, nie przeszkadzają i w ogóle... Ostatnio czekałem na peronie. Wzruszyłem się, bo pociąg przyjechał na czas! Jeszcze bardziej się wzruszyłem, że dojechałem na czas! Nie za szybko, nie za późno! – A potem się obudziłem i wystraszony spojrzałem na zegarek. ,,Pociąg mi odjedzie!" - pomyślałem, więc pobiegłem na peron, a tu opóźnienie i pojechałem moim pociągiem.
Źródło: oficjalne
archiwum

Wojciech Kilar

Wojciech Kilar – Najlepszy polski artysta
archiwum

Już tylko od Metalu lepsze mogą być korzenie...

Już tylko od Metalu lepsze mogą być korzenie... –
archiwum

Bathory - Hammerheart (1990)

Bathory - Hammerheart (1990) – [Viking Metal (Folk + Heavy Metal)] ; 55:48Piąty studyjny album Szwedzkiego zespołu Bathory. Album zawiera 7 utworów, z czego 2 trwają ponad 10 minut, jedna ma ponad 9 minut. Teksty opowiadają o mitologii nordyckiej. Utwór, który jest hitem tego zespołu i do jako jedynego powstał teledysk - (One Rode To Asa Bay) - (Jeden Jechał do Asa Bay) - opowiada o przybyciu głosiciela wiary Chrześcijańskiej, który nawrócił Wikingów, a oni w odwdzięczeniu się zbudowali mu dom. Wszystkie teksty pisał Quorthon.
Źródło: youtube.com, wikipedia.pl, tekstowo.pl

Gdyby za tworzenie memów i demotywatorów dostawało się pieniądze

Gdyby za tworzenie memów i demotywatorów dostawało się pieniądze – To dzisiejsze dzieciaki byłyby milionerami

Dowód na to, że koty są cieczą

Dowód na to, że koty są cieczą –

Człowiek... Ufałem ci!

Ufałem ci! –

Nie tylko ty, kotku...

Nie tylko ty, kotku... –
archiwum

,,Metal to tylko darcie ryja!" - mówili

,,Metal to tylko darcie ryja!" - mówili – ,,Nie słyszeliście tego" - mówiłem
Źródło: Epica - Tides Of Time

Nergal przed sądem. Lider Behemotha oskarżony o znieważenie godła Polski

Nergal przed sądem. Lider Behemotha oskarżony o znieważenie godła Polski – Behemoth należy do tych wykonawców, w których wizerunek wpisana jest kontrowersja. Nergal lubi szokować, nawiązując do chrześcijaństwa czy polskich symboli narodowych w sposób, który z pewnością nie każdemu musi przypaść do gustu. Jesienią 2016 gdański zespół grał trasę koncertową pod hasłem „Rzeczpospolita Niewierna”. Promowały ją koszulki i plakaty ze stylizowanym orłem, w oczywisty sposób nawiązującym do godła państwowego Polski, jednakże nie tożsamym z nim. Orzeł Behemotha nie miał korony, za to ozdobiony był typowymi dla metalowej subkultury symbolami, takimi jak diabelskie rogi, węże, czaszki i odwrócony krzyż. Materiały promocyjne Behemotha stały się podstawą oskarżenia ich twórców o znieważenie godła Rzeczypospolitej. 19 marca 2018 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces Nergala (muzyk zgodził się na podawanie swoich personaliów w mediach w materiałach dotyczących sprawy), Rafała W. i Macieja G. Grożą im kary grzywny, ograniczenia wolności, a nawet do roku więzienia