Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

SoulOfNothing

Z nami od: 29 sierpnia 2017 o 22:36
Ostatnio: 24 sierpnia 2022 o 17:40
Wiek: 18
Płeć: mężczyzna
Exp: 12
O sobie:

Cześć! Jestem Marcin ,,Mart", mieszkam w Toruniu i jestem tu od 29.08.2017. Uwielbiam Metal i Rock. Ściany nie używam, i usuwam każdy wpis i blokuję wszystkich, by nie pisali.
insta: metallix_mart

Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 10 z 39 (29 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1625
  • Komentarzy: 56
  • Punktów za komentarze: 12
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 
Jeśli nigdy nie widziałeś matki i dziecka łuskowca,to masz okazję –
Już w starożytnym Rzymie Ed Sheeran katował Stinga swoją muzyką –
Źródło: Quo Vadis
Gdyby za tworzenie memów i demotywatorów dostawało się pieniądze – To dzisiejsze dzieciaki byłyby milionerami
Dowód na to, że koty są cieczą –
Ufałem ci! –
Nie tylko ty, kotku... –
Nergal przed sądem. Lider Behemotha oskarżony o znieważenie godła Polski – Behemoth należy do tych wykonawców, w których wizerunek wpisana jest kontrowersja. Nergal lubi szokować, nawiązując do chrześcijaństwa czy polskich symboli narodowych w sposób, który z pewnością nie każdemu musi przypaść do gustu. Jesienią 2016 gdański zespół grał trasę koncertową pod hasłem „Rzeczpospolita Niewierna”. Promowały ją koszulki i plakaty ze stylizowanym orłem, w oczywisty sposób nawiązującym do godła państwowego Polski, jednakże nie tożsamym z nim. Orzeł Behemotha nie miał korony, za to ozdobiony był typowymi dla metalowej subkultury symbolami, takimi jak diabelskie rogi, węże, czaszki i odwrócony krzyż. Materiały promocyjne Behemotha stały się podstawą oskarżenia ich twórców o znieważenie godła Rzeczypospolitej. 19 marca 2018 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces Nergala (muzyk zgodził się na podawanie swoich personaliów w mediach w materiałach dotyczących sprawy), Rafała W. i Macieja G. Grożą im kary grzywny, ograniczenia wolności, a nawet do roku więzienia
Frontman grupy Behemoth oskarżony o znieważenie polskiego godła. Grozi mu nawet rok więzienia – Sprawa trafiła do sądu okręgowego w Gdańsku. W sumie oskarżono 3 osobyW okresie od 30 września 2016 do 10 października 2016 odbyła się trasa Behemotha zatytułowana „Rzeczpospolita Niewierna”. Plakat promujący to tourne wywołał sporo kontrowersji, powstała nawet internetowa petycja, pod którą podpisało się 33,5 tysiąca osób oburzonych grafiką, na której widać m.in. diabelskie rogi, czaszki i węże.Z inicjatywy gdyńskiego radnego dzielnicowego, Marka Dudzińskiego, sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Gdańsku.Śledztwem zajęła się Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście, która zakończyła sprawę w grudniu 2016 roku i postanowiła skierować akt oskarżenia trzech osób do sądu okręgowego w Gdańsku. Chodzi o frontmana grupy Behemoth, Adama D., Rafała W., który stworzył grafikę na zamówienie Adama D., oraz Macieja G., który rozpowszechnił plakat. Osoby oskarżone nie przyznają się do winy. Grozi im kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do roku.
Źródło: antyradio.pl
Ni to kot, ni to lis – Jak on mi do domu wliz?
Ta żenada, gdy twój kolega mówi, że słucha Metalu i pytasz jaki jestjest jego ulubiony zespół, a on: – Nirvana
Źródło: Niedawna sytuacja z życia

1