Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

misteriusz

Z nami od: 12 maja 2017 o 18:35
Ostatnio: 4 grudnia 2022 o 23:03
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 48
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 15 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2433
  • Komentarzy: 1419
  • Punktów za komentarze: 2773
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
51-letnia dziennikarka zastrzelona przez izraelskie wojsko. – 51-letnia reporterka wojenna telewizji Al-Dżazira, Shireen Abu Akleh, została zastrzelona przez izraelskich żołnierzy podczas relacjonowania wymiany ognia między Izraelem a Palestyńczykami w mieście Dżanin na Zachodnim Brzegu. "Zabili ją z zimną krwią" - opowiada dziennikarz Ali al-Samoudi, który był świadkiem zdarzenia.
Bo chodziło o bezpieczeństwo a nie łatanie dziury budżetowej – Od początku roku obowiązują nowe, niezwykle wysokie stawki mandatów. Ich wprowadzenie wpłynęło na kierowców, jeżdżą wyraźnie wolniej. Jednak liczba wypadków, rannych i zabitych... wzrosła
archiwum
Kanadyjscy policjanci – tratują protestujących ludzi końmi w tym starszą kobietę poruszającą się o chodziku. Nie żebym był zwolennikiem foliarzy ale oburza mnie to, co się dzieje w "cywilizowanym" świecie.
archiwum
Joe Biden nie zauważył, że ma włączony mikrofon i zwrócił się do dziennikarza – - Nie, to wielki atut. Większa inflacja. Co za głupi s*kinsyn.
archiwum
Wojciech Nieszczęsny – Ile jeszcze musi zawalić goli żeby przestał być numerem jeden w bramce?
archiwum
Wystrzałowe przyjęcie urodzinowe – Mężczyzna otworzył w niedzielę ogień do uczestników przyjęcia urodzinowego w Colorado Springs, w stanie Colorado, zabijając sześcioro z nich - poinformowała policja. Wśród ofiar jest jego przyjaciółka. Nie ustalono jeszcze motywów jego czynu.
Sprawcy uszkodzenia samochodu komitetu Krzysztofa Bosaka zostali zatrzymani – To chyba najlepsza wiadomość I tury wyborów
Śmierć ambasadora Chin w Izraelu – Śmierć ambasadora nastąpiła zaledwie dwa dni po tym, jak potępił on komentarze odwiedzającego Izrael sekretarza stanu USA Mike'a Pompeo, który skrytykował chińskie inwestycje w Izraelu i oskarżył Pekin o ukrywanie informacji o epidemii koronawirusa - zauważa agencja AP. Śmierć z powodów naturalnych czy działanie służb?
7 mld zł na wakacje dla Polaków. Minister Emilewicz zapewnia, że etatowcy dostaną bon turystyczny w wysokości 1000 zł. Ma to być wsparciem dla branży turystycznej – Kiedy wszyscy wypruwają sobie żyły, by zachęcić do akcji "Zostań w domu", rząd będzie zachęcać do podróżowania i tym samym roznoszenia koronawirusa po całym kraju

1