Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

maati1

Z nami od: 21 marca 2010 o 15:04
Ostatnio: 2 października 2019 o 15:51
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 6 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 580
  • Komentarzy: 15
  • Punktów za komentarze: 48
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Rzeczywistość polityczna demotywuje najlepiej...

Rzeczywistość polityczna demotywuje najlepiej... – Wszelki komentarz jest zbędny
archiwum

Spróbuj sprzedać taki produkt w Polsce w XXI wieku

Spróbuj sprzedać taki produkt w Polsce w XXI wieku – Zaraz obrazisz czyjeś uczucia religijne. A kiedyś, w teoretycznie ultrareligijnym Średniowieczu, było to możliwe.
archiwum

Jak zdemotywować całe pokolenie uczniów?

Jak zdemotywować całe pokolenie uczniów? – Zrobić tak, jak lubelska kurator oświaty, pani Teresa Misiuk. Jej odpowiedź dla uczniów, którzy się nie dostali do szkoły średniej:MARZENIA? NIE ZAWSZE SIĘ SPEŁNIAJĄ.I to jest odpowiedź dla 15-latka, który właśnie wchodzi w dorosłe życie? To ma mu pomóc rozwinąć skrzydła?

Po owocach ich poznacie Mateusz B. został pod koniec 2015r. wynajęty do przeprowadzenia sprawy sądowej. 19 lipca 2016r., wysłał swojej Klientce sądowy "wyrok" w tej sprawie! Najciekawsze, że pozew w tej sprawie, w której już miał "wyrok", złożył... 3 października 2016r!

Mateusz B. został pod koniec 2015r. wynajęty do przeprowadzenia sprawy sądowej. 19 lipca 2016r., wysłał swojej Klientce sądowy "wyrok" w tej sprawie! Najciekawsze, że pozew w tej sprawie, w której już miał "wyrok", złożył... 3 października 2016r! – No, ale miał prawo zapomnieć o pozwie - w czasach Dojnej Zmiany był zajęty zasiadaniem w radach nadzorczych aż 4 spółek Skarbu Państwa (m.in. Orlen, lotnisko Kraków-Balice).Sąd udowodnił mu posługiwanie sie sfałszowanym wyrokiem. Nie udało się udowodnić, że sam go sfałszował. On nie pamięta, skąd go wziął - pewnie znalazł na chodniku. Takie wyroki można kupić w każdym sklepie z wyrokami.Kurde, i taki człowiek był wprowadzony do rad nadzorczych wielkich spółek?Czy ktokolwiek sprawdza te osoby?Czy ławka kadrowa partii rządzącej nie ma nikogo na poziomie, z kręgosłupem moralnym, kompetentnego?
archiwum – powód

Bo to stanowisko się jej po prostu należało!

Bo to stanowisko się jej po prostu należało! – Kto mieczem wojuje...
archiwum

Miało być lepiej... ... a wyszło jak zawsze.

... a wyszło jak zawsze. – Transfery socjalne (zwane też rozdawnictwem) początkowo rzeczywiście zmniejszyły odsetek osób żyjących w ubóstwie.Ale, mimo wprowadzania nowych transferów, wszystkie 3 wskaźniki ubóstwa WZROSŁY w ujęciu rok do roku.Potrzebujemy systemowego rozwiązania i realnej pomocy tym ludziom, a nie marketingowego show i doraźnego pompowania pieniędzy!

1