Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gemini1234

Z nami od: 23 września 2018 o 21:04
Ostatnio: 16 maja 2021 o 15:50
Płeć: mężczyzna
Exp: 53
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 6 z 70 (64 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 9390
  • Komentarzy: 812
  • Punktów za komentarze: 3015
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Gienek – 02 maja milicja podlaska brutalnie skuła i zatrzymała Pana Gienka, znanego z programu Rolnicy. Chamstwo i zbydlęcenia dwóch milicjantów poraża. Panie Gienku, pozdrowienia! Kulsony jeszcze się doczekają "rezurekcji".
archiwum
Chcesz być bogaty? – Porada dnia: "Jeśli za każde przekleństwo wrzucisz do skarbonki 1 zl, to po roku stać będzie cię na zakup willi".
archiwum
Osobista ochrona – Pan Daniel otrzymał osobistą ochronę. W końcu będzie mógł sprawdzać ochroniarzom pały czy aby nie są  brudne.
archiwum
Suchar – Dlaczego Meghan i Harry wyprowadzili się z Pałacu Kensington?Bo się dowiedzieli, że Obajtek kupil pałac:-)!!!!!!Suchar dedykowany dla Familiady!
archiwum
To nie żart – Podkomisja smoleńska pod przywództwem Maciarewicza planuje zakup żywej brzozy w Rosji, a potem przewiezienia jej do USA i przeprowadzenia tam eksperymentu symulującego rozbicie się prezydenckiego tupolewa w 2010 r.
archiwum
Jednak mówi – Pierwsza dama wyszła z inicjatywą stworzenia kampanii dotyczącej m.in. dostępności telefonu zaufania. Propozycje gdzie ta kampania będzie finansowana:1. Radio Maryja2. TV Trwam3. TVPiS4. Gazety kupione przez Obajtka5. Narty Dudusia6.......
Obajtek? Nie znam, nigdy nie słyszałem, nie widziałem –
archiwum
Nikodem Bezmajtek – Odpi****cie się ch**e pier***ne ode mnie! Mówię to ja,  przyszły premier  k***wa wasza mać !
archiwum
O....Bajtek! – Kto jeszcze pamięta?
Trzeba było kupić jednak Gazetę Wyborczą, a nie te pisemka regionalne –
Taki dowcipniś – "Wszystko u was dobrze, Górale?" - zażartował Prezydent Anżej"Wszystko dobrze!" - żartem odpowiedzieli Górale Anżejowi
archiwum
Teatr (kiedyś) Wielki w Łodzi – Od dziś obsługiwani są widzowie jedynie w dresach lub waciakach.
archiwum
Kim – To mówicie, że wszyscy nadawcy w pewnym kraju mają płacić podatek od reklam do budżetiu, a później z budżetu wszystkie te pieniądze dostanie tylko jeden nadawca??? No kur...., lepiej bym tego nie wymyślił. Szacun!
archiwum
Szczepienia COVID – W związku z problemami szczepiania COVID przez szpitale, rząd rozważa zlecenie szczepień Poczcie Polskiej. Szczepienia będzie można wykonać w okienkach pocztowych oraz w miejscu zamieszkania przez przeszkolonego listonosza. Koordynatorem zadania będzie najbardziej kompetentna osoba w tym zakresie - Jacek Sasin.
TVPiS pokazała modlitwy wicepremiera Kaczyńskiego z powodu rocznicy śmierci jego mamy. Czy ktoś wie, kiedy będzie transmisja z rocznicy śmierci taty Jarosława Kaczyńskiego? Nie chciałbym przegapić tej uroczystości –
archiwum
Zawody sumo – Zapraszam do mojej restauracji, w której organizuję zawody walki sumo. W ramach przygotowań do zawodów przewiduje się odpowiednie zwiększenie wagi zawodników oraz nawodnienie organizmu, zgodnie z zaleceniami medycyny sportowej przewidzianej dla sumo. Zapisy na listę zawodników u szatniarza przy wejściu.Dla Pani J. Emilewicz i jej rodziny specjalne zniżki.
archiwum
Nam i naszym dzieciom jazda na stoku sie nalezy jak psu kość. Frajerzy niech siedzą w domu! – Pani posel ze swoimi dziećmi spędziła ferie w Zakopanym. Synowie fikcyjnie uczestniczyli w "lewych" zawodach narciarskich jako zawodnicy, mimo, że nie mieli licencji.
Źródło: Z26681156IH,Synowie Emilewicz jezdzili na stoku jako zawodowi
Gdy po wypłacie zapraszaszznajomych do knajpy – "Colę i 3 słomki. Na wynos! Proszę"
archiwum
Po spotkaniu Anżeja z Prezydentem Czech – "Milosz, poprzesz nasze weto?" - Anżej D."Jdi šukat Anżej" - Zeman"Ok, zrobię to!" - Anżej
archiwum
Zbychu Zero-Miękiszon – "Weto, albo śmierć". Weta nie ma, więc realizuj swoją obietnicę Zbysiu. Wierzę, że jesteś człowiekim honorowym i dotrzymasz słowa. Będzie nam ciebie brakowało.