Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gemini1234

Z nami od: 23 września 2018 o 21:04
Ostatnio: 22 września 2022 o 22:46
Płeć: mężczyzna
Exp: 84
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 9 z 86 (77 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13111
  • Komentarzy: 1210
  • Punktów za komentarze: 5045
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Pomysł – A może by tak kupić każdemu właścicielowi pieca węglowego drukarkę 3D i niech sobie wydrukuje tyle węgla ile będzie chciał?
archiwum
No i wydało się! – Ten typ nasikał do Odry i zatruł swoim jadem rzekę.
Tak wyglądała kartka na 1 kg cukru. Kartki wprowadziła komuna w sierpniu 1976 r. Historia lubi się powtarzać –
archiwum
Jak zachowa się Watykan, gdy Rosja napadnie na Polskę? – Franciszek, иди на хуй!
archiwum
Polski Dziad – Biden olał go zupełnie, Orban zrobił to samo. Zełenski w delikatnych słowach określił go baranem. UE ma go za oszołoma. Duduś z Pinokiem zerwali się ze smyczy, a Ziobro pogrywa z nim jak chce. Miał być Polski Ład, a został Polski Dziad, a Dziad jest już słaby i tylko patrzeć jak "wierne pieski" rzucą mu się do gardła.
archiwum
Wyłaź tchórzu z nory – To jest pisowski wicepremier ds. bezpieczeństa. Kiedy zaczęła się wojna na Ukrainie, zaginął. Widocznie ze strachu nie ma nic do powiedzenia.
archiwum
Sukces Polskiego Ładu – Jeszcze niedawno Polska stała nad przepaścią. Dzięki Polskiemu Ładowi, zrobiliśmy duży krok naprzód!
archiwum
Już czas – Kończ Waść, wstydu oszczędź!
W końcu można, tradycyjnie, pospać do południa –
archiwum
To jest tchórz – Przy okazji chciałem pozdrowić Jarosława Kaczyńskiego, który nagle się rozchorował.
To jest Urząd Poczty nr 149 na warszawskich Jelonkach – Wygląda jak wysypisko śmieci. Nikt tego badziewia nie kupuje, ale jakieś "właściwe firmy" sprzedały to PP zapewne za duże pieniądze. Czy u Was też tak wyglądają placówki Poczty?
archiwum
Ratownik z ochroną – Ratownik Szumowski z ochroniarzem (częściowo wmaseczce) i  "doszytą" ręką. "Przypadkiem" uchwycony na zdjęciu. Trzeba sprawdzić czy torby ratownika nie zajumał.
archiwum
Ku*** – ***=kiz, czy ***=tas, czy też ***=rwa?
archiwum
Poseł Kołakowski wraca do PiS – Piątka dla Pana!
archiwum
W końcu!! – Nie jestem sam!
archiwum
Jarosław nie chce filmu "Człowiek zbuntowany" – Może tytuł filmu o nim powinien brzmieć "Zbuntowany anioł"?
archiwum
Gienek – 02 maja milicja podlaska brutalnie skuła i zatrzymała Pana Gienka, znanego z programu Rolnicy. Chamstwo i zbydlęcenia dwóch milicjantów poraża. Panie Gienku, pozdrowienia! Kulsony jeszcze się doczekają "rezurekcji".
archiwum
Chcesz być bogaty? – Porada dnia: "Jeśli za każde przekleństwo wrzucisz do skarbonki 1 zl, to po roku stać będzie cię na zakup willi".
archiwum
Osobista ochrona – Pan Daniel otrzymał osobistą ochronę. W końcu będzie mógł sprawdzać ochroniarzom pały czy aby nie są  brudne.
archiwum
Suchar – Dlaczego Meghan i Harry wyprowadzili się z Pałacu Kensington?Bo się dowiedzieli, że Obajtek kupil pałac:-)!!!!!!Suchar dedykowany dla Familiady!