Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

gemini1234

Z nami od: 23 września 2018 o 21:04
Ostatnio: 30 września 2023 o 11:51
Płeć: mężczyzna
Exp: 111
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 11 z 97 (86 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 14905
  • Komentarzy: 1608
  • Punktów za komentarze: 6904
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Dziś Dzień Energetyka – Wypijmy ich zdrowie! clentiARENERGY OFilRedMONSTENERG
archiwum
Co tydzień, jak już poprzenosiliśmy księży na nowe parafie, – sziliśmy z Karolem na kremówki. Więcej grzechów nie pamiętam.
archiwum
Jak im pomóc? – To są ludzie skrzywdzeni przez kościół i propagandę Pisowską. Pozbawieni własnego myślenia, zaszczuci, żyjący nienawiścią do innych. Potrzebna im pomoc psychiczna. Po wyborach powinien powstać program pomocy psychicznej tym ludziom. Nie można ich zostawiać samych.
archiwum
Kandydat na prezydenta Czech Andrej Babisz  powiedział, że w przypadku ataku na Polskę nie wysłałby żołnierzy z pomocą. – Panie Babisz, gdyby Czechy były zaatakowane, wojska polskie z pewnością weszły by do Czech. Mamy w tym spore doświadczenie.
archiwum
Komeda Główna Policji zaprasza – Komndant Policji zaprasza na sylwestrowy pokaz fajerwerków. Będzie się działo!
Takie przeprosiny orzekł sąd – "W związku z udzielonymi przeze mnie wywiadami dla www.onet.pl oraz PAP, przepraszam pana Radosława Sikorskiego za podanie nieprawdziwych informacji, jakoby pełniąc funkcję Ministra Spraw Zagranicznych cofnął notę dyplomatyczną w sprawie uznania miejsca katastrofy smoleńskiej za eksterytorialne i dopuścił się zdrady dyplomatycznej. Swoją wypowiedzią naruszyłem dobra osobiste pana Radosława Sikorskiego w postaci dobrego imienia, czci oraz godności. Jarosław Kaczyński"
archiwum
Hmmmm, LEWY strzelił w LEWY róg bramki... Przypadek? Nie sądzę. –
archiwum
Powtórka – "Eeee, Sędzia! Składam wniosek o reasumpcję rzutu karnego!!!"
Taka prawda – "Jak nasi kopacze dają w szyję, to bramek z tego nie będzie"
archiwum
Co na to ekspert? – Sprawą rakiet powinna zająć się Komisja Maciarewicza. To jedyny profesjonalny i bezstronny ekspert.
archiwum
Sukces – Dzięki stanowczej polityce rządu PiS, Rosja za pośrednictwem Ukrainy zaczęła zwracać w częściach samolot TU-154 rozbity pod Smoleńskiem. Pierwsze elementy zostały dostarczone do Przewodowa.
archiwum
Pomysł – A może by tak kupić każdemu właścicielowi pieca węglowego drukarkę 3D i niech sobie wydrukuje tyle węgla ile będzie chciał?
archiwum
No i wydało się! – Ten typ nasikał do Odry i zatruł swoim jadem rzekę.
Tak wyglądała kartka na 1 kg cukru. Kartki wprowadziła komuna w sierpniu 1976 r. Historia lubi się powtarzać –
archiwum
Jak zachowa się Watykan, gdy Rosja napadnie na Polskę? – Franciszek, иди на хуй!
archiwum
Polski Dziad – Biden olał go zupełnie, Orban zrobił to samo. Zełenski w delikatnych słowach określił go baranem. UE ma go za oszołoma. Duduś z Pinokiem zerwali się ze smyczy, a Ziobro pogrywa z nim jak chce. Miał być Polski Ład, a został Polski Dziad, a Dziad jest już słaby i tylko patrzeć jak "wierne pieski" rzucą mu się do gardła.
archiwum
Wyłaź tchórzu z nory – To jest pisowski wicepremier ds. bezpieczeństa. Kiedy zaczęła się wojna na Ukrainie, zaginął. Widocznie ze strachu nie ma nic do powiedzenia.
archiwum
Sukces Polskiego Ładu – Jeszcze niedawno Polska stała nad przepaścią. Dzięki Polskiemu Ładowi, zrobiliśmy duży krok naprzód!
archiwum
Już czas – Kończ Waść, wstydu oszczędź!
W końcu można, tradycyjnie, pospać do południa –