Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

burbur

Z nami od: 15 grudnia 2012 o 16:53
Ostatnio: 11 października 2021 o 17:31
Exp: 6
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 115 (112 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5799
  • Komentarzy: 9
  • Punktów za komentarze: 2
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Nówka nieśmigana. – Panie Niemiec płakał jak sprzedawał. Coś takiego przywozi się z Niemiec. Jaś blacharz wyklepie i idzie jak nówka nieśmigana.
poczekalnia
Koniec lpg. – Od 1 stycznia 2022 r. mają zacząć obowiązywać nowe przepisy dotyczące aut z instalacjami gazowymi LPG i CNG. Zapisy zawarte w proponowanej ustawie spowodowują, że instalacje gazowe już zamontowane w samochodach stracą homologacje. Skończy się tankowanie paliwa po 3 zeta, a trzeba będzie tankować po 6 zeta, dzięki czemu państwo zarobi na Nowy Bajzel.
poczekalnia
OBOJE – Nigdy nie byłem prymusem z polskiego, ale takiego geniusza to nie spotkałem. Oboje, a może obaj. Brawo Onet.
archiwum
Test onetu. – W jakich to jednostkach???
archiwum
Chwała bohaterom. – 15 lipca 1410r. I jak co roku obchodzimy zwycięstwo wojsk polsko-litewsko-tatarskich nad zakonem Krzyżackim. Szkoda tylko, że nie zostali wybici w pień.
archiwum
Poradnik dobrych manier. –
archiwum
Poradnik dla dam. – Poradnik rekomendowany przez ministra Przemysława Czarnka (obowiązkowy).
archiwum
Poradnik z urody. – W poradniku będzie można znaleźć informacje jak należy dobrać buty, jak dbać o ich czystość.
archiwum
Poradnik z informatyki –
archiwum
Poradnik z ekonomii. –
archiwum
I to jest mój kraj. – W 1988 roku Krzysztof Daukszeiwcz napisał słowa piosenki „I to jest mój kraj” – jak to po 33 latach nadal jest aktualne.„……..Jaki naprawdę jest mój kraj, ja nie wiem, nie wiem sam………Tu jedni mają grosz powszedni, a drudzy pełny miech. Tu mądrych orzą, głupich sieją, a trzecim z tego śmiech………Tu wielki złodziej ex-dobrodziej spokojnie może tyć. I są uczciwi, żywi choć tak ciężko jest im żyć……………Tu święte krowy jeżdżą w nowych Mercedesach Benz…….Więc jaki jest ja nie wiem sam po prosu myślę, że dla uczciwych to piekło, dla cwaniaków raj, Dla głupich głupota, dla mnie to mój kraj. „
archiwum
10 kwietnia – 10 kwietnia to dzień wyjątkowy, będzie można zaszaleć. To dzień bez COVID-u.
archiwum
Nasz Bill Gates. – Ludzie się czepiają Obajtka, że on taki operatywny, To przecież nasz Bill Gates.
archiwum
Faworyzacja. – Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek faworyzuje pisma, w których sam publikował.
archiwum
Twój wybór. – A ty komu dasz pieniążki, Panu Rydzykowi czy WOŚP?
archiwum
Narciarka – Ja tylko sobie stałam na stoku i czekałam na Pana prezydenta. Nart na nogach przecież nie miałam.
archiwum
Politycy – „Tacy sami ludzie jesteśmy jak ci w PO czy SLD, niczym się nie różnimy i każdy jest pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami”. Nie ważne do jakiej partii należy polityk ( PIS, PO, SLD, PSL itd). Zachowuje się jak pies, który zobaczył mięso. Chce się jak najwięcej nachapać nie licząc się z innymi.
archiwum
Podatki 2021 – Podatki 2021:1. Podatek cukrowy2. Opłata "małpkowa"3. Abonament RTV4. Podatek od spółki5. Opłata przekształceniowa (po likwidacji OFE)6. Podatek od psa7. Podatek od nieruchomości8. Opłata targowa i uzdrowiskowa9. Podatek handlowy10. Podatek od plastiku11. Podatek od węgla12. Podatek cyfrowy13. Podatek od deszczuA kiedy podatek od głupoty, dla polityków podwójna stawka.
archiwum
Zdrowia życzę. – Zdrowia życzę tym co się zaszczepili przeciw COVID19 poza kolejnością, Paniom: Krystynie Jandzie, Emilii Krakowskiej, Magdzie Umer, Marii Seweryn, Annie Cieślak, Marioli Bojarskiej-Ferenc oraz Panom: Edwardowi Miszczakowi, Wiktorowi Zborowskiemu, Krzysztofowi Maternie, Radosławowi Pazurze, Leszkowi Millerowi, Michałowi Bajorowi, Mariuszowi Walterowi, Olgierdowi Łukaszewiczowi, Grzegorzowi Warchołowi.Dzięki nim seniorzy 85+, którzy przeżyli II wojnę światową  może nie doczekają szczepień. Brawo dla nich wszystkich pokazali swoją klasę.
archiwum
Nosferatu wampir. – Ksiądz kapelan narodowców Roman Kneblewski po wizycie w szpitalu widząc pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami stwierdził, że czuł się jak w piekle. Jak patrzę na tego pana to przypomina mi się film Friedricha Wilhelma Murnau’a „Nosfertu wampir”.