Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

burbur

Z nami od: 15 grudnia 2012 o 16:53
Ostatnio: 1 sierpnia 2023 o 20:26
Exp: 17
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 4 z 172 (168 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 12116
  • Komentarzy: 9
  • Punktów za komentarze: 2
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Lubartów miasto inspiracji – NIK krytycznie oceniła działalność Burmistrza Miasta Lubartów w latach 2018-2022, który sprawował nadzór właścicielski nad wynagrodzeniami członków zarządów i rad nadzorczych.Chodziło o dopuszczenie do nieuwzględniania przepisów ustaw okołobudżetowych obowiązujących w latach 2018-2022 przez rady nadzorcze i zarządy PEC i PGK, przy kształtowaniu lub naliczaniu i wypłacaniu im wynagrodzeń w tym okresie. Łączna kwota wypłaconych z naruszeniem ww. zasad wynagrodzeń członkom zarządów i rad nadzorczych w obu lubartowskich spółkach wyniosła 417,4 tys. zł - napisała NIK.W tym okresie dwóch Prezesów PGK to osoby należące do PIS-u W23NISKIECENY!
archiwum
Stefek Burczymucha – Nie ma większego zucha jak Stefek Burczymucha (to ten z lewej strony). Tylko nogą tupnąć i spi....la gdzie pieprz rośnie.
archiwum
Obrońca Czarnka – Kaczyński obrońca Czarnka.„Ta wielka ofensywa ideologiczna, która ma zupełnie zmienić charakter człowieka. Ma w jakiejś mierze odrzucić bagaż kultury, który został zgromadzony w ciągu ostatnich tysiącleci. To, co jest fundamentem, skałą, to chrześcijaństwo. To prawda, którą musi przyjąć każdy człowiek roztropny”. Polska od czasów średniowiecza dawała schronienie żydom i innym ludziom prześladowanym przez chrześcijan w Europie.
archiwum
But Kaczyńskiego. – W takich butach chodzi Kaczyński. Nówka nieśmigana.
archiwum
Dobre rady władzy. – Zaciśnij trochę zębyBądź optymistąBądźmy razemBądźmy silniJedz mniejKup namiot i jedź do lasu bez kawioruZbieraj chrustOciepl domGórniku pracuj ponadnormatywnie, aby krajowego węgla, także energetycznego, nie zabrakłoOszczędzaj energię, żebyśmy nie mieli problemów z niedoborem ciepła, energii elektrycznej w zimie
archiwum
Znawca. – Leonard Krasulski najbardziej zorientowany w zakresie dostaw węgla do Polski.
archiwum
Dieta ministra. – „Drożyzna nie oznacza, że nie można jeść. Można jeść trochę mniej i trochę taniej" — powiedział Przemysław Czarnek. Czas wdrożyć swoje myśli w życie Panie Czarnek.
archiwum
Słomiany Pinokio. – „Drodzy rodacy, naprawdę skorzystajcie z tego. Postarajcie się ocieplić domy w miarę możliwości jeszcze przed tym sezonem grzewczym” — zaapelował Pinokio. A może nowy program "Słoma+" wspierający docieplanie domów.
archiwum
Geniusz temperatur Marek Balt. – W ciągu najbliższych lat o minimum 2 st. C może wzrosnąć średnia temperatura Ziemi. Policzmy sobie: 365 dni razy 2 st. C to jest 700 st. C rocznie, które będą rozłożone nierównomiernie w różnych miejscach.Na cóż, czy ktoś może wie w jakiej temperaturze zaczyna się palić ciało człowieka?
archiwum – powód
A ja wolę grać w gałę. – Jaśnie Wielmożna Pani "Hrabianka" Małgorzata Jacyna-Witt."Ja jestem elitą". Takim komentarzem Małgorzata Jacyna-Witt, przewodnicząca klubu Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku województwa zachodniopomorskiego, opatrzyła swoje zdjęcia z pola golfowego.
archiwum
Z drogi śledzie bo Jarosław na msze jedzie. – W niedzielę 10 lipca 2022 r. Jaro spieszył się ze swojego domu na warszawskim Żoliborzu do kościoła seminaryjnego na Krakowskim Przedmieściu. Kierowca prezesa zapomniał, że w związku z remontem drogi na niektórych odcinkach zmniejszono maksymalną prędkość do 50 km na godz. . Mimo to limuzyna wioząca Jaro mknęła z prędkością aż o 40 km na godz. wyższą.
archiwum
Złotousta Magdalena. – Magdalena Ogórek z TVP Info (jedyna słuszna telewizja) wyjaśniła ciemnemu ludowi, że wysokie ceny paliw chronią Polskę przed masowymi wycieczkami obcokrajowców, którzy wykupiliby całe rezerwy w tydzień.
archiwum
Michał Cieślak. – Jeżeli nie potrafisz zwrócić na siebie uwagę czymś mądrym, to zachowujesz się jak burak. Buraka każdy zawsze zauważy.
archiwum
Komu działo? – Romom udało się przejąć działo przeciwlotnicze.
archiwum – powód
Prawdziwa miłość. – Rodzina uciekając z Kijowa nie chciała zostawić ukochanego blisko 13-letniego owczarka niemieckiego.Przeszli z nim w sumie 17 kilometrów, idąc w kierunku granicy. Wiekowy czworonóg najprawdopodobniej nie miał sił, by iść, dlatego rodzina na zmianę niosła psa.
archiwum – powód
....... – W miejscowości Markhalówka w wyniku ostrzału zginęła cała rodzina mężczyzny: żona, córka, dwóch zięciów oraz teściowa. Z całkowicie zniszczonego domu udało się uratować tylko kota.
archiwum
Niemy bohater wojny. – Olena z Ukrainy, która miała zamiar  na swoim balkonie palić papierosa usłyszała brzęczenie w pobliżu i zobaczyła "coś" unoszącego się w powietrzu. Bez zastanowienia chwyciła najbliższy ciężki przedmiot. Okazało się, że był to słoik z kiszonymi pomidorami. Rzuciła tym słoikiem trafiając w drona, który  rozpadł się na kawałki.
archiwum – powód
Chłopaki winda stoi! – Ukraińska administracja budynku uwięziła rosyjskich żołnierzy w windzie, odcinając zasilanie  i zatrzymując kabinę między piętrami. Jest to przykład ruskiego bezmózgowia. Nikt kto będąc na terenie przeciwnika nie korzysta z windy, tylko wschodzi po schodach. Zapewne nie było tego na ćwiczeniach.
archiwum
Putin diabeł. – Oto kolejny obraz Kaja Stenvalla przedstawiający Putina.
archiwum
"Generał Błoto" – Niespodziewanym sojusznikiem Ukraińców okazała się marcowa pogoda. Wraz z nastaniem cieplejszych dni, lód i mróz odpuściły, a powstały nadmiar wody rozmiękczył drogi i bezdroża. Błoto sprawiło, że wiele dróg jest w tej chwili trudno dostępna, co utrudnia rosyjskim pojazdom opancerzonym przejazd w głąb kraju.