Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Użytkownik otrzymał bana za: komentarz łamiący regulamin
Ban wygasa: 2020-03-06 09:06:56

Ściana

Polska, koniec II dekady XXI wieku, chrystianizowane

Polska, koniec II dekady XXI wieku, chrystianizowane –  Forum modlitewne w Tarnowie. Nie zabrakłouzdrowień!Co najmniej kilkaset przypadków uzdrowień i wyleczenia z różnych przypadłości zdrowotnych zgłosiliuczestnicy IX Forum Formacyjnego "Moc obecności - Tajemnica Eucharystii", które przez dwa dniodbywało się w Arenie Jaskółka Tarnów.
archiwum

Polskie panaceum

Polskie panaceum –

Dobrze jest mieć kogoś takiego

Dobrze jest mieć kogoś takiego –  KIEDY JESTEM Z TOBĄCZUJĘ SiĘ TAK D0BRZE,JAK KIEDY CZYTAMNIGDY NIEPRZECZYTAŁAMRÓWNIE PiąKNEGOKOMPLEMENTU
archiwum – powód

Wybory już 10 maja

Wybory już 10 maja –

Początki bywają trudne

Początki bywają trudne –  CHCIAŁBYM WYPOŻYCZYĆ KSIĄŻKĘ.LUBEDOSKONALE! JAKĄ KONKRETNIE?.YY, NO, TAKĄ DO CZYTANIA.PRZEPRASZAM ZA TEGO GŁUPKA,JEST TU PIERWSZY RAZ.POPROSIMY NIEBIESKĄ.

Właśnie tego Polska potrzebuje najbardziej - większej ilości krzyży stawianych na górach

Właśnie tego Polska potrzebuje najbardziej - większej ilości krzyży stawianych na górach –  Krzeczów. Zakończył się montaż krzyża na setną rocznicęurodzin Jana Pawła IIStalowa konstrukcja ma 27 metrów, z czego 24 góruje nad ziemią. Dziś (1 lutego) z pomocą dźwigu kolejne elementy krzyża ustawiono jeden na drugim i połączono.
archiwum

#wyPAD

#wyPAD –
archiwum

-x--x--x-

-x--x--x- –
archiwum – powód

Wybory parlamentarne 2019: frekwencja 60%, wynik PiS 41% Terlecki - suweren, naród...

Wybory parlamentarne 2019: frekwencja 60%, wynik PiS 41% Terlecki - suweren, naród... –
archiwum

Luter nie miał lekko...

Luter nie miał lekko... – A jak ostatnio ksiądz w Psarach wydał 30 tys PLN na drzwi, to go hejtowali. A ile nieszczęścia można było uniknąć...
archiwum

To był jeden z najcieplejszych dni lata w połowie września 1938 roku, kiedy Polacy (nie Niemcy) postawili tabliczkę na plaży nad Wartą, w mieście niedaleko Poznania - znak jak na zdjęciu nie wzbudził kontrowersji - przynajmniej ich nie odnotowano.

To był jeden z najcieplejszych dni lata w połowie września 1938 roku, kiedy Polacy (nie Niemcy) postawili tabliczkę na plaży nad Wartą, w mieście niedaleko Poznania - znak jak na zdjęciu nie wzbudził kontrowersji - przynajmniej ich nie odnotowano. – Historia rzadko powtarza się w ten sam sposób, ale to właśnie pewnego sobotniego popołudnia, "ktoś" postawił taki znak przy plaży a mieszkańcy swobodnie i beztrosko cieszyli się słońcem pięknego lata. Obojętnie.
archiwum

Co na to Sąd Ostateczny?

Co na to Sąd Ostateczny? –

"Umieszczanie zajęć z religii jedynie na pierwszych bądź jedynie na ostatnich godzinach jest niezgodne z prawem i często bywa powodem rezygnacji z nauki religii np. dla uczniów dojeżdżających do szkół z odległych miejscowości"

"Umieszczanie zajęć z religii jedynie na pierwszych bądź jedynie na ostatnich godzinach jest niezgodne z prawem i często bywa powodem rezygnacji z nauki religii np. dla uczniów dojeżdżających do szkół z odległych miejscowości" – Niezgodne z jakim prawem, episkopacie? Bardzo chętnie poznamy podstawę prawną tego twierdzenia! Druga część zdania jest prawie prawdziwa, młodzież rzeczywiście łatwiej zrezygnuje z katechezy, jeśli przestanie się wywierać presję, czasem dochodzi wręcz do wymuszeń. I jeszcze jedno: "Komisja przypomina również, że nauczyciele nie mogą być przez kogokolwiek przymuszani do udziału w przedsięwzięciach (np. w szkoleniach), które są sprzeczne z ich przekonaniami i sumieniem". Warto wiedzieć, że nauczyciele (tak samo dotyczy to uczniów i szerzej wszystkich obywateli Polski) zgodnie z Konstytucją RP (art. 53) nie mogą być zmuszani do uczestnictwa w praktykach religijnych episkopat.plKomisja Wychowania Katolickiego: nauczanie religii odbywasię w wymiarze dwóch lekcji tygodniowo | Konferencja...

Prababcia dzisiejszych blachar

Prababcia dzisiejszych blachar –
archiwum – powód

Emmanuel Macron pokazujący na migi Andrzejowi Dudzie, że chce się spotkać z osobą decyzyjną Warszawa 3.02.2020

Emmanuel Macron pokazujący na migi Andrzejowi Dudzie, że chce się spotkać z osobą decyzyjnąWarszawa 3.02.2020 –
archiwum

Nie pytając mieszkańców o zgodę, bez referendum, bez upoważnienia Rafał Piech ogłosił miasto, którym zarządza czyli Siemianowice Śląskie strefą katolicką. Zdaniem Piecha fakt, że on sam jest katolickim fanatykiem religijnym sprawia, że może dyskryminować i narzucać swoją religię mieszkańcom swojego miasta. Tego typu zachowanie jest przejawem całkowitego braku przyzwoitości tolerancji.

Zdaniem Piecha fakt, że on sam jest katolickim fanatykiem religijnym sprawia, że może dyskryminować i narzucać swoją religię mieszkańcom swojego miasta.Tego typu zachowanie jest przejawem całkowitego braku przyzwoitości tolerancji. – Wszystkim którzy chcą bronić zachowania prezydenta Siemianowic, proponuję by wyobrazili sobie że kolejny wybrany prezydent jest muzułmaninem i ogłasza Siemianowice Śląskie miastem Allaha, albo że jest satanistą i ogłasza Siemianowice Śląskie miastem Szatana albo miastem Lucyfera.
archiwum

A mówią, że gry komputerowe są nierealistyczne...

A mówią, że gry komputerowe są nierealistyczne... –

To jest słynne zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego z kanistrem z 2011 roku. Wtedy pan prezes powiedział: "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności"

To jest słynne zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego z kanistrem z 2011 roku. Wtedy pan prezes powiedział: "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności" – Wówczas cena za litr benzyny wynosiła 5,26 zł. Na rynkach światowych: 108 dolarów za baryłkę. Dzisiaj: Cena na stacji wynosi 5,29 zł. Rynek światowy to 63 dolary za baryłkę

Instrukcja postępowania na wypadek kontaktu z osobą mogącą być zarażoną koronawirusem *w czwartym wersie jest literówka, powinno być "na Żoliborz"

*w czwartym wersie jest literówka, powinno być "na Żoliborz" –
archiwum

Tymczasem w Częstochowie...

Tymczasem w Częstochowie... –