Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

avogel

Z nami od: 15 listopada 2012 o 1:57
Ostatnio: 18 stycznia 2019 o 18:46
Wiek: 31
Płeć: kobieta
Exp: 5
Jest obserwowana przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 13 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2242
  • Komentarzy: 8
  • Punktów za komentarze: 6
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Ktoś się mocno zdenerwował... (3 obrazki)

archiwum – powód

Kiedyś mieliśmy prawdziwe autorytety

Kiedyś mieliśmy prawdziwe autorytety – w dziedzinie przyrody, mądrych i przygotowanych merytorycznie, z wrażliwością i myśleniem perspektywicznym.

Nagrody dla polityków...

Nagrody dla polityków... – Oprócz wysokich pensji, darmowych lotów i cateringów, szoferów i ochroniarzy, układów i biznesów dodatkowych, przyznali sobie jeszcze nagrody pieniężne. Kto uważa, że powinni je zwrócić, by chociażby dać najbiedniejszym staruszkom? Widzę, że nie ma znaczenia czy Pis czy Po - rząd kroi Polaków, jak leci...
archiwum

Wyprzedaż naszego polskiego mienia w ręce obcych państw.

Wyprzedaż naszego polskiego mienia w ręce obcych państw. – Nie chodzi o ochronę przyrody. Nie chodzi o nasze wartości patriotyczne. Nawet o te głośne "miejsca pracy" (te można zmodyfikować, a także realnie zmienić budźet lasu, by kasa trafiała do mieszkańców gmin, nie w prywatne kieszenie niewielu). Chodzi o zysk małej grupy lobbystów. Nagonka na ludzi broniących wartości wyższych niż kasa, jest manipulacją medialną, bo za defraudację mienia polskiego płacisz Ty i ja, my wszyscy.
Źródło: własne
archiwum

Drzewko - wieczny prezent od serca.

Drzewko - wieczny prezent od serca. – Zainsipruj się! Warto mieć własne drzewko! Moje ma na imię Balbinka. Cenniejszy prezent, niż bukiet kupiony na szybko, który ląduje w śmieciach.
archiwum

Oto czlowiek...

Oto czlowiek... – ..i chyba jestesmy w punkcie, gdy do odwiedzin UFO niewiele nam brakuje. ;)
Źródło: youtube
archiwum

Zagarniecie polskiej przestrzeni powietrznej...

Zagarniecie polskiej przestrzeni powietrznej... – ... to NIE teoria spiskowa! tylko spojrz w niebo, i pomysl... Czy pamietasz sloneczne, mrozne dni grudniowe, gwiezdziste niebo? Juz nam je zabrano...
Źródło: youtube
archiwum

Smugi chemiczne - teoria czy skrywane fakty?

Smugi chemiczne - teoria czy skrywane fakty? – Jestesmy racjonalistami. Obserwujemy sprawe tzw. Chemtrails. Nie laczymy tego z tematami ufo czy gaajacych zab. Zachecamy Was do refleksji. Patrz w niebo, badaj rosliny, rob analize deszczu w laboratorium, obserwuj swoje cialo, psychofizyczna kondycje w dniach, gdy inhalujesz to, co opada z nieba... Snowden - chemtrails. zatrute niebo - geoengineering watch - szukaj info w sieci, dopoki jeszcze jest to mozliwe...
Źródło: wlasne
archiwum

NIE dla MONSANTO!

NIE dla MONSANTO! – globalna akcja, a media milcza. i jak mowi tu Doda: "gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase". 67% nasion juz jest w rekach korporacji. Walczmy o wolne, ekologiczne nasiona! NIE dla PATENTOW i GMO!
Źródło: wlasny mix
archiwum

Info od Anonymous - piszcie hasla na banknotach!

Info od Anonymous - piszcie hasla na banknotach! – Hasla polityczne, spoleczne, przeciw wojnom, bankierom, gmo, geoinzynierii, korupcji, niszczeniu planety. Ja od jutra zaczynam!
Źródło: youtube anonymous
archiwum

Środa-28 listopada,13:00 przed pałacem prezydenckim!

Środa-28 listopada,13:00 przed pałacem prezydenckim! – Ruszamy! Prosze Was - rozkrecmy akcje jeszcze bardziej! NIE dla patentu na zywnosc! NIE dla oddania nasion w rece jednej korporacji! Nie dla Monsanto! NIE dla korupcji w polskim rzadzie!
Źródło: wlasne

25 listopada,13:00 przed Pałacem prezydenckim!

25 listopada,13:00 przed Pałacem prezydenckim! – NIE dla patentu na żywność! NIE dla oddania nasion w rece jednej korporacji! Nie dla Monsanto! NIE dla korupcji w polskim rządzie!
archiwum

GMO to SMIERC! 25.XI.12 - demonstrujemy!

GMO to SMIERC! 25.XI.12 - demonstrujemy! – Blagam WAS! To moze byc koniec wolnej Polski, wolnego rolnictwa, zdrowej zywnosci! NIE dla patentow na nasiona! Godz. 13:00,niedziela, pod Palacem Prezydenckim.

1