Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Uhtred

Z nami od: 15 grudnia 2018 o 2:22
Ostatnio: 27 listopada 2020 o 23:21
Płeć: mężczyzna
Exp: 167
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 68 z 239 (170 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 38975
  • Komentarzy: 1904
  • Punktów za komentarze: 3799
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

We wsi jednej pani zepsuło się coś w szambie. Przyjechał fachowiec z "młodym”.

We wsi jednej pani zepsuło się coś w szambie. Przyjechał fachowiec z "młodym”. – Ubrał strój i dał nura w szambo. Wynurza się po chwili i mówi: młody podaj klucz 24. No to młody podał. Fachura znów dał nura i po chwili znów się wynurza cały śmierdzący i krzyczy: młody dawaj 34 płaski. No to młody podał i tak kilka razy się zanurzał i wynurzał wysyłając młodego po klucze. Usterka została naprawiona i kiedy ekipa zbierała sprzęt i szykowała się do powrotu na bazę, śmierdzący i utaplany cały w gównie fachowiec z dumą mówi: "Widzisz młody, tak się to robi! Ucz się ku...a bo całe życie będziesz tylko klucze podawał"

Trzeba z rok poczekać i może wszystko się jakoś ułoży

Trzeba z rok poczekać i może wszystko się jakoś ułoży – Pewnego razu, jeden facet opowiedział drugiemu taki śmieszny dowcip, ze on pękł ze śmiechu. No i toczy się rozprawa o nieumyślne spowodowanie śmierci.Sędzia prosi oskarżonego, aby opowiedział ten dowcip. Facet się wzbrania, mówi, że nie chce dalszych nieszczęść. Na to sędzia wyznaczył delegacje: adwokat, prokurator i milicjant. Zamknęli ich w dźwiękoszczelnej sali i facet opowiedział ten dowcip. Adwokat i prokurator pękli, a milicjant wyszedł i powiedział, że w tym kawale nic śmiesznego nie było. Faceta uniewinnili....Po roku w prasie ukazała się notatka:"Na rogu Alei Jerozolimskich i Marchlewskiego z niewiadomych przyczyn pękł milicjant..."
archiwum – powód

A co jeśli ziemia zaczyna się przed nami bronić

A co jeśli ziemia zaczyna się przed nami bronić – a koronka to taki pierwszy wysłannik? Taki tester z góry skazany na porażkę a prawdziwie działa dopiero zostaną wytoczone? Czyż natura nie dąży do równowagi a tam gdzie została ona zachwiana, wszystko musi się zacząć od nowa?

Ściągnie majtki. Pochyli się, zakasła, uniesie jądra, stanie tu, przejdzie tu

Ściągnie majtki. Pochyli się, zakasła, uniesie jądra, stanie tu, przejdzie tu – Komisja to jakaś porażka była, ale to było dawno i ja nie o tym.Pamiętam jak niejednokrotnie szedłem do urzędu coś załatwić. Dorosły facet. Nawet jak już miałem 30 lat to pamiętam baby w urzędach, które były tak zadufane w sobie i miały takie wysokie mniemanie o swojej wyższości, że nie mogło im przejść przez gardło "pan", o proszę i dziękuję już nie wspomnę. Nienawidziłem tego "poczeka", "przejdzie tam" itd.Kiedyś załatwiałem odpis aktu małżeństwa. Miałem chyba ze 35 lat. Baba właśnie tak się odzywała. Znosiłem to aby wszystko załatwić a kiedy już miałem akt w ręce powiedziałem: "dziękuję, pomogła a teraz bierze się do roboty". Mina pani bezcenna.Do dziś nie rozumiem jak można mieć takie kuku w głowie, aby mieć problem z okazaniem podstaw szacunku drugiej osobie. Już wolę jak ktoś mi wali na ty niż "stanie tu"
archiwum

Jak bym miał supermoc to zahipnotyzowałbym cały kraj

Jak bym miał supermoc to zahipnotyzowałbym cały kraj – żeby ten kretyn z bajer coś tam się os..ał po samą szyję i żeby nigdy nikt nie kupił żadnej płyty od idioty bo inaczej się go nazwać nie da. Kto to jest Kult? Serio? Co to za czasy? Chwali się że sprzedał debil 17.5 miliona płyt i pieniędzy cymbał nie ma? No to nie zazdroszczę inteligencji. Panie Kaziku, jeśli jakimś cudem pan to czyta to niech pan wie, że jest pan legendą której ten pucybut mógłby tylko buty wylizać oczywiście jeśli wcześniej by za to zapłacił. Sorki, ale się zirytowalem. Jak by to Karyna rzekła "czizyyyys wtf is gołin on".
archiwum

A gdyby nie było "lokdałnu" to Pinokio musiałby zdjąć maseczkę

A gdyby nie było "lokdałnu" to Pinokio musiałby zdjąć maseczkę – i wszyscy by zobaczyli jak mu nos rośnie. Ot cała historia. I proszę nie wrzucać memów porównujących Gargamela i jego kota do kaczora bo Gargamel nie był taki zły, on tylko smerfów nienawidził i robił im pod górę, ludzi omijał szerokim łukiem.
archiwum

Szef do pracownika.

Szef do pracownika. – "Tu gdzie zaznaczyłem, może być kabel, nie przewierć go". Ok, szefie, będę uważał. Godzinę później pracownik dzwoni do szefa: "szefie, mamy problem, przewierciłem kabel". Szef: "Jaki kabel?". "No ten co go szef zaznaczył, żeby go nie przewiercić". Czy to nie typowe?
archiwum

Żeby poukładać swoje życie, trzeba rozliczyć się z przeszłością.

Żeby poukładać swoje życie, trzeba rozliczyć się z przeszłością. – A kiedy już się tego dokona, trzeba zamknąć rozdział, odstawić na półkę i nie wracać tylko po to, żeby rozgrzebywać jakąś ranę. Trzeba zakopać wszelkie urazy i iść do przodu. W przypadku jednostki działa. Dlaczego nie działa w przypadku mas? A no właśnie dlatego, że trzeba zamknąć pewne rozdziały, wyciągnąć wnioski i iść do przodu a nie wiecznie się babrać w śmierdzącym  g....nie, usprawiedliwiając się "upamiętnianiem". Wiele konfliktów wynika z przeszłości i z faktu, że się z nią nie rozliczono. Z jednej strony niby wszyscy to wiedzą, a z drugiej, cóż. Nie potrafimy znaleźć porozumienia bo nasz pra pra pra pra dziadek popadli z kimś w konflikt. Po co się w końcu dogadać jak można pielęgnować stare odciski i przy każdej nadarzającej się okazji na nie nadepnąć? Po co iść do przodu jak można tkwić w miejscu? Po co zająć się własnym życiem na własnym podworku? Po co robić porządek u siebie jak u sąsiada taki bu...del? Lepiej podłubać w zaropialym odcisku.

Gdyby ludzie rozmawiali ze sobą w realu, tak jak czasami rozmawiają w sieci to populacja na świecie zmniejszyła by się o połowę

Gdyby ludzie rozmawiali ze sobą w realu, tak jak czasami rozmawiają w sieci to populacja na świecie zmniejszyła by się o połowę – Zwyczajnie by się nawzajem pozabijali. Wiem wiem, ciebie to nie dotyczy.

No dobra, pomyślałem, że to już najwyższa pora wstawić kultowy prodiż

No dobra, pomyślałem, że to już najwyższa pora wstawić kultowy prodiż – Jak wiemy, demoty bez prodiża i kabla od prodiża stają się nudne i smutne. Kabel bowiem, wielu użytkownikom przypomina wspaniałe dzieciństwo. Sam prodiż nie jest tak spektakularny ale nie jedena osoba sparzyła rękę wywracając go do góry dnem celem wydobycia wspaniałego biszkopta czy babki, czy ciemnego ciasta, którego nazwy nie napiszę, bo nie wolno.Prodiż i kabel do prodiża są swoistą legendą na demotach ale ostatnio, przez wszystko co się wyprawia nikt już nie wstawia tego fenomenalnego urządzenia z jeszcze bardziej fenomenalnym kablem zasilającym. Pomyślałem więc, że już czas obudzić legendę. Oto prodiż. Piękny i wspaniały
archiwum

Gdzie nie spojrzysz ***** ***

Gdzie nie spojrzysz *****  *** – Rok 2023. Kto wygrał wybory? PIS. Haha i tak do zesrania. Później znowu ***** *** i tak w kółko. A później nowy prezydent J70MS. Rok 2077. Premiera cyberpunk. Prezydent? Duda junior na czele PIS. Rok 3023. Prezydent? pra, pra, pra, pra, pra, pra, pra, wnuk Duda junior. Wielkie protesty ***** ***, wybory i *** u władzy. Jak skolonizują Marsa to nawet tam PiS wybiorą a prezydent? Wiadomo. Tylko nie wiem czy 70 baniek starczy żeby zorganizować wybory, które wiadomo...Nie jestem pewien czy PIS już nie rządził przed wielkim wybuchem.
archiwum

Właśnie oglądam film z 2011 roku.

Właśnie oglądam film z 2011 roku. – Tytuł to "epidemia strachu" a film jest o jakimś wirusie z Hongkongu, który zabija ludzi hehe. Na czasie, nie ma co;-)
archiwum

Pomijam wszystkie postulaty pań i skupię się na jednym.

Pomijam wszystkie postulaty pań i skupię się na jednym. – Aborcja na życzenie. Czyli pozbycie się całej odpowiedzialności i "problemu" bez żadnych konsekwencji. Czyli jeśli kobieta chce, to urodzi a jak ojciec nie chce to ona urodzi a on musi wziąć odpowiedzialność czy chce czy nie. Jeśli usunie a facet chce żeby urodziła to w zasadzie uj to kogo obchodzi. Jeśli facet nie chce dziecka, nie uniknie odpowiedzialności bo będzie płacił alimenty ale jeśli będzie ją namawiał żeby usunęła to jest kawał s.....syna bo jak tak można. Można tylko wtedy kiedy ona podejmie taką decyzję, że nie chce i wtedy nawet jeśli on chciał wziąć odpowiedzialność to niech spieprza dziad jeden. Ale jak ma kasę to co innego. To wtedy niech nie spieprza. A jak nie ma kasy i nie chce to najwyżej zrujnuje mu życie bo ona chce kasę której on nie ma. No chyba że ona nie chce i usunie. To wtedy spoko. Jprd

"Kiedyś to było"

"Kiedyś to było" – W przypadku takich produkcji się zgodzę. Takie filmy powstały raz. Nie da się ich podrobić. Nie da się ich zapomnieć ani przejść obojętnie. Przed chwilą oglądałem poraz x i tak mnie naszło
archiwum

Potęga umysłu na moim przykładzie, a może przypadek, sam zdecyduj.

Potęga umysłu na moim przykładzie, a może przypadek, sam zdecyduj. – Dzieciństwo i  cały okres dojrzewania miały duży wpływ na to kim jestem. Problemy emocjonalne i wieczny lęk. Utracone poczucie bezpieczeństa. Wiąże się to z czymś dziwnym. Otóż bardzo często chorowałem. Kilkanaście razy w roku byłem przeziębiony. I to głównie o tym chciałem napisać. Pewnego dnia (z wielu przyczyn) postanowiłem przestać się w końcu martwić. Zacząłem zgłębiać wiedzę na temat rozwoju osobistego. Nie stałem się odrazu jakimś mnichem. Zwyczajnie zacząłem zadawać pytania jak mógłbym coś zmienić. Jak poznać siebie samego. Pomijam wszystkie szczegóły gdyż nie starczy mi miejsca. Nie zmieniłem diety, nawyków czy stylu życia. Od sześciu lat, kiedy udało mi się poukładać pewne sprawy w swojej głowie, nie mialem nawet stanu podgorączkowego. Nic, zero chorowania. Tym właśnie chciałem się podzielić. Stres to zabójca a umysł ludzki jest niesamowity. I życie może być bardziej kolorowe. Zdarzają się gorsze dni ale kto ich nie ma? Dziwi mnie to za każdym razem, kiedy o tym pomyślę ;-)
archiwum

Jeśli jeszcze nie ogarnąłeś....

Jeśli jeszcze nie ogarnąłeś.... – To data premiery zawarta jest w nazwie gry;-)

Nie moja wina, że się wszyscy połapali, że z tą tanią musztardą to była ściema

Nie moja wina, że się wszyscy połapali,że z tą tanią musztardą to była ściema –

Śniło ci się kiedyś, że umarłeś i obudziłeś się przestraszony?

Śniło ci się kiedyś, że umarłeś i obudziłeś się przestraszony? – A co jeśli faktycznie tam umarłeś a tu się obudziłeś?
archiwum

Kiedy obudziłeś się ze śpiączki w 2022 roku

Kiedy obudziłeś się ze śpiączki w 2022 roku – i zastanawiasz się co tu się w tej Polsce odj....ało;-)
archiwum

Musimy się akceptować takie, jakie jesteśmy. Pokochajmy swoje ciała. Puszyste też jest piękne.

Musimy się akceptować takie, jakie jesteśmy. Pokochajmy swoje ciała. Puszyste też jest piękne. – Spieprzaj grubasie.