Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Uhtred

Z nami od: 15 grudnia 2018 o 2:22
Ostatnio: 25 stycznia 2020 o 2:59
Płeć: mężczyzna
Exp: 77
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 24 z 77 (49 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13548
  • Komentarzy: 1231
  • Punktów za komentarze: 2529
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Niektórzy cisną pompę z chin.

Niektórzy cisną pompę z chin. – 100 lat temu nie było nikomu do śmiechu. Wystarczy wpisać w google jeśli ktoś nic nie wie na ten temat. Wystarczy wpisać "pandemia grypy w latach 1918/1919" Oczywiście nie ma co panikować ale śmieszkowanie jest trochę nie na miejscu.
poczekalnia

Czy wam też mobilna wersja nie działa?

Czy wam też mobilna wersja nie działa? – Komentarza nie da się napisać i w sumie nic się nie da poza przeglądaniem. Czy wam też mobilna wersja nie działa? – Komentarza nie da się napisać i w sumie nic się nie da poza przeglądaniem.
poczekalnia

Kiedy na demotach jest jakaś dziwna kumulacja demotów które już widziałeś, starych bądź kopii

Kiedy na demotach jest jakaś dziwna kumulacja demotów które już widziałeś, starych bądź kopii – I zastanawiasz się czy coś się zje...ło czy zaczynasz mieć początki alzheimera.
poczekalnia

Taki tam flirt.

Taki tam flirt. – I tak to właśnie w większości wygląda. Żeby zrozumieć, sprawdź źródło.
archiwum

Wiem, wiem.

Wiem, wiem. – W internetach to nie to samo...
archiwum

Nie lubię kiedy ktoś milczy, lubię sobie pogadać i lubię rozmawiać

Nie lubię kiedy ktoś milczy, lubię sobie pogadać i lubię rozmawiać – ale nie ma nic bardziej irytującego niż hałaśliwi ludzie. Tacy co to nakręcają się z byle pierdoły, myślą że są centrum wszechświata i wszyscy kochają ich słuchać. Nie potrafią nic spokojnie powiedzieć bo ekscytują się i podniecają jak jacyś psychole.
archiwum

Przerażają mnie ludzie,

Przerażają mnie ludzie, – którzy zakładają drugie konto/konta, żeby dawać sobie z nich plusy, lajki, mocne, łapki i Bóg wie w jakim innych celach to robią.

Kiedy uświadomisz sobie, że twój pies ma więcej zabawek niż ty miałeś kiedy byłeś dzieckiem

Kiedy uświadomisz sobie, że twój pies ma więcej zabawek niż ty miałeś kiedy byłeś dzieckiem –

Franek wychował się w szczęśliwej i dobrze usytuowanej rodzinie. Skończył studia, znalazł super płatną pracę i świetnie ogarnął swoje życie

Franek wychował się w szczęśliwej i dobrze usytuowanej rodzinie. Skończył studia, znalazł super płatną pracę i świetnie ogarnął swoje życie – Dziś ma 2 domy, 4 samochody, żonę i dwójkę cudnych dzieci. Franek uważa że osiągnął sukces. Stefan wychowywał się w patologicznej rodzinie a w wieku lat 10 trafił do domu dziecka. Stefan skończył technikum zaoczne, jakoś się ogarnął i nie powielił błędów rodziców. Dziś ma mieszkanie w bloku w kredycie, 15-letni samochód i jedno dziecko. Razem z żoną jakoś wiążą koniec z końcem i są szczęśliwi. Stefan uważa, że osiągnął sukces. Franek i Stefan szanują się wzajemnie, choć pochodzą z innych światów. Wiedzą, że różnie ludzie w życiu mają. Brawo Franek i Stefan!

Czasami wystarczy otworzyć oczy

Czasami wystarczy otworzyć oczy –

Jakieś to dziwne

Jakieś to dziwne – Z kim bym nie rozmawiał to nie ogląda tv, PIS to be, PO to be, polityka to be, lewica be i prawica be, wszyscy są po środku generalnie. Reklam wszyscy nienawidzą i nikt ich nie ogląda, nikt nie wierzy w promocje, zniżki itd. Wszystkich wkurzają chwilówki i nikt ich nie bierze. Każdy nawołuje żeby być dobrym, żeby pomagać itd. Nikt nikomu nie mówi jak ma żyć i co ma robić. Wszyscy wszystko wiedzą generalnie. Każdy dba o środowisko i zawsze chodzi z psem na smyczy. Większość na ulicy przepuszcza pieszych jak jedzie samochodem. Innym również ustępuje w miejscach, w których ciężko włączyć się do ruchu. Każdy jest uprzejmy, kulturalny i dobrze wychowany a przynajmniej każdy tak o sobie myśli. Więc skąd się biorą te wszystkie chamy? Przyjeżdżają zza morza czy co? Jakim prawem reklamy wciąż są puszczane a firmy pożyczkowe istnieją, skąd oni biorą klientów? Jakim cudem świat jeszcze nie jest idealny skoro wszyscy już k...wa wszystko wiedzą?
archiwum

Jak zostać specjalistą w każdej dziedzinie.

Jak zostać specjalistą w każdej dziedzinie. – Idź k...wa na jutuby znajdź tutorial na dany temat a później wśród ludzi którzy poświęcili kilka lat na studiowanie danego tematu pier.....ol głupoty. Później się zastanawiaj dlaczego ci ludzie odsuwają się od ciebie i wyobrażaj sobie w swojej chorej głowie wyimaginowaną rzeczywistość nie zdając sobie kompletnie sprawy, że zwyczajnie nie da się ciebie k..wa słuchać. Można też uznać, że nie trzeba się na wszystkim znać. Nikt nie uzna cię za głupka jeśli przyznasz, że się na czymś nie znasz. Ale to drugie to rozwiązanie dla hardkorów. Nie wspomnę, że dwoje różnych ludzi może mieć odmienne zdanie na różne tematy. To normalne. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Ale zdaje sobie sprawę, że to już zakrawa na jakąś anomalie przeniesioną z wymiarów równoległych.
archiwum

Pierwszy sezon pękł.

Pierwszy sezon pękł. – Wczoraj wieczorem zacząłem. Przed chwilą skończyłem.  Zawsze można się do czegoś doczepić ale w sumie i bez zbędnego pier.....enia. Warto było poświęcić ten czas. Czekam na drugi sezon ze sraczką.
archiwum

Kiedy z grzeczności zwracasz komuś uwagę, że zapomniał wyłączyć światła w samochodzie

Kiedy z grzeczności zwracasz komuś uwagę, że zapomniał wyłączyć światła w samochodzie – i jednocześnie uświadamiasz sobie, że one same zgasną po jakimś czasie kiedy i tak już to powiedziałeś.
archiwum

Widząc to są dwie możliwości....

Widząc to są dwie możliwości.... – Albo za wcześnie wstałeś albo za długo siedziałeś i  powinieneś iść już spać :-)

Właśnie mi się przypomniało, że już ładnych kilka miesięcy nikt nie wrzucił prodiża

Właśnie mi się przypomniało, że już ładnych kilka miesięcy nikt nie wrzucił prodiża – Demoty bez prodiża bądź kabla od prodiża to jak gang motocyklowy z informatykami na motorach. Więc tarammmmm. Jest, piękny i lśniący akurat przed świętami
archiwum

Duma Narodowa

Duma Narodowa – Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić πυξ και λαξ [rękami i nogami] wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują". Arthur Schopenhauer
archiwum

Ego i głupota

Ego i głupota – na jednym rosną drzewie.

Możesz być rozchwytywany znany i lubiany

Możesz być rozchwytywanyznany i lubiany – Ceniony, inteligentny i poważny. Możesz być nawet pępkiem świata, a i tak się nie dowiesz ile ludzi przyszło na twój pogrzeb
archiwum

Ludzie nie przestają mnie zadziwiać.

Ludzie nie przestają mnie zadziwiać. – Człowiek drukarka:-)