Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Uhtred

Z nami od: 15 grudnia 2018 o 2:22
Ostatnio: 24 września 2022 o 0:38
Płeć: mężczyzna
Exp: 198
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 76 z 291 (215 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 46383
  • Komentarzy: 2376
  • Punktów za komentarze: 4844
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

Pewne małżeństwo 26 lat on, 24 ona – Przez 4 lata próbowało nieskutecznie począć dziecko. Okazało się, że żona jest dziewicą bo upawiali sex analny. Chiny, stan umysłu level master. Link w źródle
archiwum
Oglądałem dziś interwencję. Sprawa dotyczyła rodziny w której najpierw zmarł ojciec a później matka. – 20letnia dziewczyna została nieformalnie opiekunem dla młodszej siostry i niepełnosprawnego brata. Link sprawy w źródle więc nie będę się rozpisywał. Poruszyło mnie w tej sprawie wiele ale jedno zdanie rozwaliło mnie na łopatki. Otóż dziewczyna mówi, że poszła do proboszcza się jakoś dogadać bo nie ma pieniędzy na pogrzeb. Więc uwaga cytuje "Proboszcz powiedział, że pójdzie mi na rękę i rozłoży mi to na raty" No jprd k...a no nie! Pamiętam, jak chowałem mojego ojca. 5 stów za 20 sekund prawie w biegu bo się spieszył. I to po znajomości mówił (babcia) bo normalnie nie było by szans bo ojciec do kościoła nie chodził. Generalnie bym to olał ale nie chciałem już bardziej babci dobijać. To jak 5 stów było 20 lat temu, to nawet nie chcę sobie wyobrażać ile teraz kasuje taki jegomość w sukience. Będę się smażył w piekle choć pomogłem bezinteresownie wielu, ale nie chodzę do kościoła i nie daje na tracę. Ciekawe ile Jezus kasował od uciemiężonych biedaków w potrzebie.
archiwum
Prawie każdy ma w domu TV. Prawie każdy ma jakiś dekoder i płaci abonament itd – I prawie każdy ci powie,  że on to w zasadzie telewizji nie ogląda. Dziwne czasy
archiwum
Wyobraź sobie, że jako zwykły obywatel wpadasz na pomysł, żeby iść nad rzekę, jezioro, z wiadrem pełnym jakiegoś paskudztwa bo nie masz co z tym zrobić i wylewasz prosto do wody. – Załóżmy, że nagrał cię miejski monitoring albo jacyś przechodnie. Chyba nie muszę pisać co ci grozi. Wyobraź sobie, że masz firmę i robisz przekręt aby nie zapłacić podatku, załóżmy pół miliona. Załóżmy że sprawa się rypnie. Chyba nie muszę pisać co ci grozi. Albo wyobraź sobie, że jako przeciętny obywatel dostajesz od państwa kilkadziesiąt milionów i mandat zaufania aby coś zorganizować i pieniędzy nie ma, imprezy też nie ma. Mówią, że prawo jest prawem i trzeba go przestrzegać a nieznajomość tego prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Nie możesz więc kraść, bo prawo tobie tego zabrania. TOBIE nie im. Państwo prawa? Demokracja? Chyba k...wa nikt w to nie wierzy. Jedni mogą wszystko a inni, zwykli ludzie mają patrzeć z pokorą, zaciskać pasa i milczeć. Ku...a to prawie jak pryncypat 2 tyś lat temu tyle, że manipulacja na 1000 razy większym poziomie. Mam nadzieję, że dożyje czasów, kiedy ktos (winny oczywiście) porządnie za to beknie i skończy się ten cyrk.
archiwum
Podchodzi bandyta do konfesjonału, – klęka i mówi "wyłaź z tego kiosku!!! To napad!!!"
archiwum
Jeśli ktoś Ci bliski, nie pisze, nie dzwoni twierdząc, że jest zbyt zajęty, zapracowany. Oznacza to, że nie jest to ktoś bliski. – To jest po prostu bzdura. Bo nikt nie jest zbyt zajęty, żeby znaleźć chwilę na wizytę, telefon czy wiadomość. Jeśli ktoś Cię lubi, znajdzie sposób aby czasem z tobą pobyć. W taki czy inny sposób.
archiwum
Ile można by respiratorów kupić a ile wyborów zorganizować.... – Nie wiem jak innym, ale mi osobiście się to w głowie nie mieści. Zegar tyka, kasa znika. 30 milionów euro. 70 milionów euro, Ciekaw jestem, ile czasu by trwało załatwienie i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, gdyby kary nałożone przez Unię trzeba było zapłacić z prywatnych kieszeni polityków, którzy są za to odpowiedzialni. Życie przeciętnego obywatela, który naraziłby budżet państwa na taką stratę w zasadzie by się skończyło. Więzienie, samobójstwo, tragedia. Łebski przedsiębiorczy człowiek mógłby rozruszać niezły biznes za te pieniądze, dać wielu ludziom pracę. Ech, nawet nie chce się zastanawiać ile dobrego można by zrobić za te pieniądze. Nie chcę również sobie nawet próbować wyobrażać, że mam taki dług do spłaty. No chyba, że wiedziałbym, że zostanie ten dług spłacony z większej puli nie moich pieniędzy i cokolwiek się nie stanie, to w zasadzie mogą mnie wszyscy pocałować w d...e. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie.
archiwum
Mateusz – Wajchę przełóż.
archiwum
Przyszłość.... – zapowiada się obiecująco;-)
archiwum
Rasa królów. – Ziemio, dajesz mi więcej niż potrzebuje. Jedzenie, schronienie i ciepło. Podarowałaś mi życie, ofiarowałaś mi siebie. Ja, czlowiek, pan tego świata, w swojej wyższości i zadufaniu odworcilem się od ciebie. Wszak wiem już wszystko o wszystkim i zawsze. Mądrość ma nie ma końca. Najinteligentniejszy gatunek mój wszak włada tym światem. Mamy technologie, algorytmy, kody, procesory, komputery i wiele, wiele więcej. Nikt nie może się z nami równać. Co prawda wielu z nas przymiera głodem i wielu umiera na nieuleczalne choroby, co prawda ty też możesz umrzeć a my wraz z tobą, ale my wszechwiedzący wiemy, że tak nie będzie. Co prawda mamy wojny których nie potrafimy powstrzymać no ale kto jest idealny. No i nie wiemy paru drobiazgów związanych z życiem i umieraniem ale kto by się tam przejmował takimi pierdołami. Już niedługo sprawdzimy sobie wszystko w internecie. No chyba, że jednak umrzesz a my razem z tobą.
archiwum
Dziwny zbieg okoliczności? – Czy jakaś matematyczna sztuczka, zależność, której nie rozumiem?
archiwum
Mówienie przez USA, że nie mają nic przeciwko aby Polska przekazała swoje maszyny. – Kojarzy mi się z tekstem typu "potrzymaj mi piwo", "nie powiesz mu, że jest debil", "nie dasz rady tego zrobić" itd. W razie czego, nato będzie nam dosyłać amunicję i broń. Bo przecież "nikt nie będzie ryzykował ewentualnym konfliktem światowym" więc będziemy was wspierać jak się tylko da. Jeżeli ktokolwiek wierzy, że piąta poprawkę czy jak ją tam zwą zadziała, to oczywiście ma do tego prawo. Każdy ma prawo wierzyć w co chce. Ale cokolwiek się nie wydarzy, putler będzie miał wciąż jeden, dość przekonujący argument. Niuki. Teraz już tak będzie. Biorę sobie to bo tak. A jak ktoś ma problem toooo, Niuki. I tak do zesrania. Trochę jak w ogromnym banku na który ktoś napadł i ma zakładników. Mam więc nadzieję, że prędzej niż później, putler dostanie kule w łeb. Z nim już nic innego wymyślić się nie da raczej. Żywy putler to zły putler.
archiwum
Pytanie o przyszłość. – Nie będę się rozpisywał o sytuacji którą każdy zna. Zapytam więc wprost. Co dalej? Załóżmy, że Rosja zajmie Ukrainę, minie kilka miesięcy, Putin dalej u władzy i co? Albo załóżmy, że Rosja nie zajmie Ukrainy, Putin dalej u władzy albo w ziemi, mija kilka miesięcy i co? Świat zapomni? Będą dalej biznesy kręcić? Mówią, że świat zaszachował Rosję itd. Nic się jednak nie zmienia. Czy tylko ja mam wrażenie, że terrorysta szantażuje cały świat? Wkurza mnie to strasznie bo z jednej strony mówi się "zero tolerancji dla terrorystów" a z drugiej, próbuje się skłonić terrorystę do dyplomacji. Jakich dyplomacji się pytam? Może ze mną coś jest nie tak ale chyba nie bardzo chce mi się być na takim świecie. Mam takie dziwne uczucie, że Europa i świat stanęły w obliczu być i dzielić przestrzeń z terrorystą stawiającym żądania albo nie być wcale. Co będzie później? Jest ktoś w stanie postawić jakąś logiczną tezę?
archiwum
Kiedy zacząłem się spotykać z obecną żoną, – spotkałem na przystanku autobusowym dziewczynę, z którą spotykałem się wcześniej. (Trwało to niecałe 2 tygodnie bo uznałem, że to nie moja bajka). Tak czy inaczej wiedząc, że kogoś mam zapytała jak mi się układa. Odpowiedzialem, że wszystko w porządku i że życzę jej również powodzenia. Ona na to "to nie fair, że ja sobie ciebie wychowałam a jakaś suka na tym skorzysta).  Było to wieki temu ale tak mi się ostatnio przypomniało jak zeżarłem ostatniego kotleta z lodówki, który był odłożony dla psa i żona uznała że jestem niewychowany. W sumie, zawsze jak widzę wredną lampucere to mi się to przypomina i cieszę się, że jakimś cudem udało mi się trafić na kogoś, kto nigdy nie próbował mnie wychowywać. Kogoś kto akceptuje mnie i kocha właśnie za to, jaki jestem. W życiu różnie się układało, czasami bywało bardzo ciężko ale dzięki żonie, przetrwałem i kocham ją ponad wszystko. Życzę wam wszystkim abyście również mieli obok siebie kogoś kto sprawia, że czujecie się kochani, pomimo upływu lat.
archiwum
Podobno Chuck ostatnio zrobił test. – Teraz po świecie roznosi się Chuckron TurboBoost 3.0 i zabija omicrona i wszystkie inne szczepy. Polityków omija;-)
archiwum
W święta musimy się czasem spotkać z kimś, z kim nie bardzo chcemy się spotkać. – Bez wnikania w szczegóły. Pewien typ zapytał się mnie ile zarabiam. Skłamałem więc gdyż uważam, że to moja prywatna sprawa. Powiedziałem, że trochę ponad 7 tyś na rękę. Gość spojrzał na mnie i mówi "k...wa to cieniutko za te wszystkie rzeczy które musisz ogarnąć to tak licho trochę..." Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że gość nie pracuje, nie pracował odkąd pamiętam. Uciąłem temat i szybko wycofałem się z jakiejkolwiek próby dyskusji. Powiem szczerze, chciałbym czasem mieć taki komfort myślowy i mieć na wszystko w....e nie robiąc nic i strugać najmądrzejszego na świecie ale nie mam na to siły, czasu i ochoty. Ludzie którzy nie mają za grosz pokory mający się za wszechwiedzących wszędzie wcisną swoje mądrości i swoje zawistne ryje. (Inaczej się tego nazwać nie da) Później słyszałem jak gość wychwala obecny rząd. Facet po pięćdziesiątce, nierób i darmozjad. Serio, miałem taką minę jak na załączonym zdjęciu. Nie polecam
archiwum
Pan Andrzej potrzebował tego Veto. – PiS potrzebował afery z TVN. Afera przykryła co trzeba, pan Andrzej wyszedł na gościa z jajami. Przypadek jak sądzę, że Pan Andrzej potrzebował czegokolwiek, żeby wyjść na gościa z jajami i tak się akurat złożyło, że jak na złotej tacy przypadkiem ktoś przyniósł lex TVN potrzebny jako temat zastępczy dla PISu w momencie kiedy Pan Andrzej potrzebował wyjść na gościa z jajami. No po prostu przypadek goni przypadek i dzieje się w odpowiednim momencie i w odpowiednim czasie tak, jak w nieodpowiednim momencie i w nieodpowiednim czasie znalazł się kierowca seicento w bodajże 2017 roku.
archiwum
Mi się podobał, podoba i będzie podobał serial jaki jest. – Czekam na następny sezon. Innego nie będzie póki co więc jako fan wiedzmina nie będę wybrzydzał. Nie jestem krytykiem filmowym jak inni. Zwykły ze mnie gość. Czarne elfy mi nie przeszkadzają i makijaż Ciri również mi nie przeszkadza. Gdyby to był film dokumentalny to może bym się nieco czepiał ale to sf jak sądzę. Mogę się oczywiście mylić. Wiele filmów powstało na podstawie książek i zawsze odbiegały nieco od książkowej wersji. Tak było, jest i będzie. Bruksy nie istnieją I nikomu nie przeszkadza, że występują w filmie. Czarne elfy.... a czekaj elfy w ogóle nie istnieją. W sumie każdy sobie może je wyobrazić jak chce. Mam jednak jedną zasadę, która sprawia, że ból dupy nie następuje. Jak mi się nie podoba to nie oglądam. Nie wmawiam też tym co jeszcze nie widzieli, że to tandeta bo być może im się będzie podobało. O gustach się nie dyskutuje i żaden demot nie sprawi, że znikną czarne elfy a Geralda zagra Żebrowski.
archiwum
Oglądałem serial na netflix. – Jeden murzyn w całym filmie, jeszcze umarł.
archiwum
Widziałem dziś filmik, jak czymś takim na żywca ludzie odmienni kulturowo, – odrąbali kobiecie ręce, nogi a na końcu głowę. Nie dooglądałem bo mam za słabe nerwy. Poprosiłem kumpla, żeby nigdy więcej nie pokazywał mi takich rzeczy. Pomyślałem jednak, że jeśli ktoś nie do końca rozumie różnice i znaczenie "odmiany kulturowej" to powninen choć raz w życiu obejrzeć taki filmik. Mnie, mimo, że obejrzałem tylko kawałek, rozwalił na cały dzień. Są na tym świecie istoty, które nie zasługują aby nazywać ich ludźmi. Śmiejąc się i bawiąc robią rzeczy tak okrotne, że nie mieści się to w naszej wyobraźni. Tak jak nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić ogromu wszechświata. Po prostu nie do ogarnięcia. Po prostu kleczacej i błagającej plczacej kobiecie, na żywca obcinają rękę na wysokości łokcia, później drugą itd. Masakra. Mam nadzieję, że już nigdy nikt czegoś takiego mi nie pokaże. Mam nadzieję, że nigdy ani ja, ani żaden człowiek nie doświadczy nigdy więcej czegoś takiego na własnej skórze.