Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ProjektUstawy

Z nami od: 7 listopada 2020 o 23:51
Ostatnio: 21 grudnia 2020 o 18:18
Płeć: mężczyzna
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 18 (16 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1382
  • Komentarzy: 43
  • Punktów za komentarze: 6
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
In memoriam ! – Czy znajdzie się chociaż jedna osoba która zidentyfikuje wskazanego gościa inaczej niż pozostali ? Zapraszam do komentowania w takim przypadku ;-) Miłego dnia!
archiwum
Kiedy jesteś wszystkim sfrustrowany popatrz na świat umysłem dziecka...wtedy zrozumiesz do czego nas stworzono... – a jeśli mimo to nie zrozumiałeś, to chociaż się uśmiechnij... :-)
archiwum
niechaj narodowie wżdy postronni znają iż polacy nie gęsi iż swój język mają... – mają też najlepszą administrację świata ostatnich 3 dziesięcioleci i 30X365 sukcesów "on daily basis"
archiwum
...a on nie może odwdzięczyć swojemu elektoratowi – "skoro ja czekam, to musicie poczekać Wy". Swoją drogą czy ktoś ma pomysł dlaczego z pensji w granicach 1,6 mln rocznie ktoś podejmuje decyzję by przejść na rządowa zapomogę? Niesamowicie utalentowany ekonomicznie ten nasz premier....no prawie jak Tuskl...
Źródło: wp.pl /książka "Delfin"
archiwum
polska otrzymała na razie 19ty priorytet( w tym tygodniu spadek z 18go) – "el clasico" trwa w najlepsze a juz mysłałem, że się pochorował, bo taka cisza od dwóch tygodni, że aż strach.
Źródło: wp.pl
archiwum
Ma Pana zabić. Dobranoc." – Wszelkie podobieństwo do osób rzeczywistych czysto przypadkowe. Obraz o charakterze żartobliwym Panie prokuratorze.
archiwum
...to były takie piękne chwile, gdy nie złodzieje rządzili lecz debile... –
Źródło: rockradio.tuba.pl
archiwum
... – Yaaaroooooosuaf, extasy, emotions ło ooOO.That`s Yaaaroooooosuaf,
Źródło: wp.pl
archiwum
Okazuje się, że Kazik jest winny, że wprowadzono lockdown i winduje bezrobocie. Głos rozsądku! Włóżmy mu jeszcze wyścig zbrojeń w buty i głód w Afryce. –
Źródło: demotywatory.pl
archiwum
Tego nie pamiętam, bo jestem za młody ale w 74 zdobyliśmy srebro, o ile mi wiadomo odbyło się to bez udziału najlepszych zawodników świata… – Na zdjęciu znany piłkarz sprawdza próbę złota w medalu.
Źródło: sport.radiozet.pl
archiwum
Czy prócz popisów i houowni ktoś tu jeszcze został ? – - Zgodnie z pomysłem wiceministra finansów rozpocząłem przebranżawianie się. Zbieram oliwki, zostanę rolnikiem - mówi w rozmowie z "Faktem".
Źródło: wp.pl
archiwum
Co nasz żoliborski geniusz  i spółka z o.o.wymyśli w tym tygodniu  ? – A - ustawi wojsko pod sejmem by odepchnąć  atak wrogich sił  kobiecychB - wyda oświadczenie, że nie widział żadnych pielęgniarekD- cyknie dotacje dla wracających emigrantówE- rozkaże odciąć internetF- sumiennie opracuje kary dla lekarzy chorujących na CovidG- podwoi dotacje dla zespołów muzyczno – pisonistycznychF- wygłosi orędzie o zwiększającej się przewadze pisu w sondażachC- podniesie podatek przedsiębiorcom, bo dramatycznie spada bezrobocieH- zrewaloryzuje renty senioromU- przyjmie rezolucję w sprawie nowych zasad naliczania deficytuJ- ogłosi, że rząd składa się z fachowców(*test wielokrotnego wyboru)
Źródło: newsweek.pl
"Widzisz frajerze? Ty byś kurcze 100 lat myślał, byś nie wymyślił. Głupi jesteś taki od tego czytania…" – Wcześniej nikt o tym wielkim gwiazdorze nie słyszał, a teraz podsadził się sprytnie na naszym Kaziku i dzięki temu niegłupi polak poznał tę wielką gwiazdę
Źródło: wp.pl/youtube.pl
archiwum
;-) – Majątek arcybiskupa Głódzia szacuje się na co najmniej kilka milionów złotych. W rodzinnej wsi Bobrówka na Podlasiu ma do dyspozycji 21-hektarową posiadłość, na którą składają się m.in. ziemie wykupione od sąsiadów w latach 90. Sama ziemia ma być warta milion złotych - informuje "Newsweek".Arcybiskupowi przysługują dwie emerytury. Poza biskupią, do której nabył prawa w sierpniu 2020 roku, kiedy skończył 75 lat, pobiera także emeryturę generalską. To dzięki pełnieniu funkcji biskupa polowego Wojska Polskiego w latach 1991-2004. W sumie abp Głódź ma dostawać kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.
Źródło: wp.pl
archiwum
obchodzić święto niepodległości w Polsce... –
archiwum
Panie Prymasie – Kiedy wy oświeceni zaczniecie się modlić abyście sami uslyszeli głosy waszych sług i wzieli je pod rozważ ?Może w końcu podialogujemy o wałach watykanu i dotacjach, którym "patronujecie" i kiedy to w końcu cnota a nie przyłączenie się do gwałtu społecznego zacznie wam przyświecać?  Nie za Waszej kadencji ? Hmm ?
Źródło: niedziela.pl
Pan Premier żąda ochrony.Ksiądz Prymas żąda ochrony.Marszałek Sejmu żąda ochrony – Prezes telewizji polskiej zażądał ochrony
Źródło: cda.pl

1