Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Paruzja

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2020-12-08 06:20:19

Ściana

archiwum

#10YearsChallenge

#10YearsChallenge – 2010 r.:"Czego Ty się czepiasz tych homoseksualistów? To ich sprawa co robią w łóżku, przecież nie zaczną chodzić po szkołach i przekonywać dzieci do homoseksualizmu, albo żądać przywilejów"; 2020 r.:- prelekcje, warsztaty, zajęcia promujące homoseksualizm w szkołach dla dzieci, nauczycieli, pedagogów, dyrekcji,- "tęczowe piątki",- wspieranie i dotowanie projektów promujących homoseksualizm przez różne podmioty, w tym samorządy,- ogłaszanie "miesiąca dumy",- promocja homoseksualizmu w serialach, reklamach,- domaganie się "małżeństw jednopłciowych" i adopcji dzieci...

Matka nosi dziecko w swoim łonie przez dziewięć miesięcy, dwa lata na rękach i całe życie w swoim sercu.

Matka nosi dziecko w swoim łonie przez dziewięć miesięcy, dwa lata na rękach i całe życie w swoim sercu. –
archiwum

Jeśli nie spróbujesz, nie zegniesz kolan, by w ciszy i skupieniu odmówić różaniec, być może nigdy nie dowiesz się jak bardzo może zmienić się Twoje życie i wiara.

Jeśli nie spróbujesz, nie zegniesz kolan, by w ciszy i skupieniu odmówić różaniec, być może nigdy nie dowiesz się jak bardzo może zmienić się Twoje życie i wiara. –
archiwum

Jan Paweł II w sprawie homoseksualizmu oraz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe: Nauka Jana Pawła II to nie tylko osławione ponad miarę wadowickie kremówki.

Nauka Jana Pawła II to nie tylko osławione ponad miarę wadowickie kremówki. –
archiwum – powód

A jeśli przyszła godzina moja, to znaczy, że Bóg ją dla mnie wybrał.

A jeśli przyszła godzina moja, to znaczy, że Bóg ją dla mnie wybrał. –
archiwum

Gdy nauka Jana Pawła II sprowadzana jest do osławionych ponad miarę wadowickich kremówek, działalności ekumenicznej i tekstów na temat ojczyzny (tak jakby Polska była ważniejsza od Boga), przytaczam kilka twardych i stanowczych słów w obronie rodziny: Tym, którzy chcą pamiętać naszego wielkiego rodaka jedynie przez pryzmat kremówek, gestów, czy licznych pielgrzymek, pragnę przypomnieć o Janie Pawle II - papieżu walczącym z niebezpieczeństwem antyrodzinnej nawałnicy.

Tym, którzy chcą pamiętać naszego wielkiego rodaka jedynie przez pryzmat kremówek, gestów, czy licznych pielgrzymek, pragnę przypomnieć o Janie Pawle II - papieżu walczącym z niebezpieczeństwem antyrodzinnej nawałnicy. –
archiwum

Jakże niemądry jest ten, kto zabiega o wszystko, tylko nie o to, co służy jego zbawieniu.

Jakże niemądry jest ten, kto zabiega o wszystko, tylko nie o to, co służy jego zbawieniu. –
archiwum

16.04.2020 r. Dzień, w którym politykom opadły maski. Poznaliśmy odpowiedź, komu zależy na ochronie życia, kto chowa głowę w piasek, a komu zależy na przedłużeniu krwawego procederu zabijania dzieci, które są podejrzewane o chorobę lub niepełnosprawność

16.04.2020 r.Dzień, w którym politykom opadły maski.Poznaliśmy odpowiedź, komu zależy na ochronie życia, kto chowa głowęw piasek, a komu zależy na przedłużeniu krwawego procederu zabijania dzieci, które są podejrzewane o chorobęlub niepełnosprawność – "Naród, który zabija swoje dzieci, jest narodem bez przyszłości"Jan Paweł IIŻYCIE to prawo, nie przywilej wybranych.
archiwum

Kilkanaście faktów, absurdów i myśli dot. aborcji oraz projektu "Zatrzymaj aborcję": Dożyliśmy czasów, w których wmówiono nam, iż zabijanie człowieka, najmniejszego i bezbronnego, jest prawem człowieka.

Dożyliśmy czasów, w których wmówiono nam, iż zabijanie człowieka, najmniejszego i bezbronnego, jest prawem człowieka. –
Źródło: pch24.pl
archiwum

Człowiek zabity w wyniku aborcji zostaje pozbawiony fundamentalnego prawa - prawa do życia.

Człowiek zabity w wyniku aborcji zostaje pozbawiony fundamentalnego prawa - prawa do życia. – Walcząc o "prawa kobiet", walczy się o prawo pozbawienia ich życia. Akceptacja odbierania grupie ludzi najbardziej podstawowego prawa to wezwanie do dyskryminacji.
archiwum

A jeśli przyszła godzina moja... to znaczy, że Bóg ją dla mnie wybrał.

A jeśli przyszła godzina moja... to znaczy, że Bóg ją dla mnie wybrał. –
archiwum

„Początkiem dobrych uczynków jest wyznanie złych"

„Początkiem dobrych uczynków jest wyznanie złych" – św. Augustyn
archiwum

Mamy XXI wiek, a: Dokąd zmierzasz świecie...

Dokąd zmierzasz świecie... – Czy to wiek największego „skretynienia"?
archiwum

O co tak naprawdę chodzi w sporze o tzw. edukację seksualną? A według Ciebie? Której edukacji seksualnej powinny zostać poddane Twoje dzieci?

A według Ciebie?Której edukacji seksualnej powinny zostać poddane Twoje dzieci? – opartej na przyjemności seksualnej czy rodzinie?
archiwum

42 mln dzieci zostało zabitych w łonach matek w 2019 r. na całym swiecie. To kolejny niechlubny, tragiczny i demoniczny rekord.

42 mln dzieci zostało zabitych w łonach matek w 2019 r. na całym swiecie. To kolejny niechlubny, tragiczny i demoniczny rekord. – Dla porównania w 2019 r.:- 8 mln 200 tys. ludzi zmarło na raka,- 5 mln wskutek palenia papierosów, - 1 mln 700 tys. na HIV i AIDS, - 13 mln wskutek innych chorób. Wskutek koronawirusa, od grudnia 2019 r. do 28 lutego 2020 r. zmarło 2933 osoby, a ok. 85 tys. jest nim zarażonych.
archiwum

Rozwód najgorszą krzywdą, jaką można wyrządzić swojemu dziecku.

Rozwód najgorszą krzywdą, jaką można wyrządzić swojemu dziecku. – Dzieci z rozbitych domów cierpią na więcej zaburzeń psychicznych, zdobywają gorsze wykształcenie, częściej popadają w nałogi, rzadziej zawierają związek małżeński i częściej się rozwodzą. Według badań, nawet śmierć rodziców jest mniej tragiczna w skutkach dla rozwoju dziecka, niż ich rozwód.

Krzyż głupotą jest dla tych, co idą na zatracenie.

Krzyż głupotą jest dla tych, co idą na zatracenie. –
archiwum

42 mln dzieci zostało zabitych w łonach matek w 2020 r. na całym świecie.

42 mln dzieci zostało zabitych w łonach matek w 2020 r. na całym świecie. – Kolejny niechlubny, tragiczny i demoniczny rekord...Dla porównania w 2020 r.: 8 mln 200 tys. ludzi zmarło na raka, 5 mln wskutek palenia papierosów, 1 mln 700 tys. na HIV i AIDS, 13 mln na skutek innych chorób.
archiwum

Zoopersonalizm

Zoopersonalizm – Proporcjonalnie do stopnia odbierania człowiekowi wolności i godności bezpodstawnie przyznaje się je zwierzętom.
archiwum

A Ty? Kiedy zrozumiesz, że...

A Ty? Kiedy zrozumiesz, że... – Budowa ekologicznego "raju na ziemi" pociągającego za sobą drastyczną redukcję rodzaju ludzkiego (aborcja, eutanazja, wege, homoseksualizm, rezygnacja z dzieci dla dobra planety) to dopiero samobójstwo?