Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Painkiler1

Z nami od: 22 października 2011 o 22:31
Ostatnio: 29 października 2020 o 0:56
Płeć: mężczyzna
Exp: 40
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 2 z 17 (15 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1919
 • Komentarzy: 819
 • Punktów za komentarze: 2355
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Demokracja w pigułce

Demokracja w pigułce – Im szybciej zrozumiesz, tym większą szansę masz na lepszą przyszłość
archiwum – powód

Wiosna nadchodzi...

Wiosna nadchodzi... – A razem z nią KUPA śmiechu i pełno raków Polskiej Polityki.
Źródło: YT
archiwum

Przyszłość Europy

Przyszłość Europy – maluje się w ciemnych kolorach
archiwum

Były Niemcy, była Francja...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Były Niemcy, była Francja... – Tak się kończy tolerancja...
archiwum

Be smart

Be smart –
archiwum

"Rodowity Europejczyk" morduje kolejnych ludzi...

 –
archiwum

Hipokryzja lvl PO...

Hipokryzja lvl PO... – Tak narzekają na dyktaturę, brak demokracji, "zakłócanie" demonstracji, a już nie pamiętają jak kilka lat temu policja pacyfikowała ludzi na demonstracjach, albo sądy skazywały ludzi za trzymanie krzesła....
Źródło: YT

Coś nad czym warto się zastanowić...

Coś nad czym warto się zastanowić... – Cywilizacja opiera się na zasadzie, że traktujemy przestępców lepiej niż oni swoje ofiary, by nie zniżyć się do ich poziomu. Carl EliasTrzech afrykańskich imigrantów w Norwegii którzy brutalnie zgwałcili 14-letnia dziewczynę doprowadzając ją do próby samobójczej otrzymało bardzo niskie wyroki. Jeden z nich uniknął w więzienia otrzymując 334 godziny prac społecznych.Szwecja - „Czarny h.j jest wyjątkowy" - mówił  Muhamed do gwałconej 12-letniej Idy - otrzymał         22 dni prac społecznych...16-letni muzułmanin w  Szwecji otrzymał 40     godzin prac społecznych za gwałt na  13-letniej dziewczynie.Gang nastolatków którzy w Niemczech brutalnie zgwałcili 14-letnia dziewczynę i zostawili ja tak na   mrozie uniknęli więzienia pomimo dowodu w   postaci nagrania wideo. Sędzia stwierdził, że napastnicy sprawiali wrażenie, że było im przykro'Oko za oko? Nie! Oboje oczu za oko!             Ząb za ząb? Nie! Wszystkie zęby za             zło! Odpłacaj złu! Spraw, by wyło z              bólu, by od tego wycia piekły mu             gałki oczne. I wtedy, popatrzywszy             na podłogę, możesz śmiało i pewnie             powiedzieć to, co tutaj leży, już nie              skrzywdzi nikogo, nikomu nie             zagrozi. Bo jak może komuś zagrozić,             nie mając oczu? Nie mając obu rąk?             Jak może skrzywdzić, gdy jego flaki włóczą się po piachu, a jucha w ten                  piach wsiąka?
archiwum

Dwoje Polaków zginęło z rąk muzułmańskiego terrorysty Czy Tusk dalej podtrzymuje swoje słowa?

Czy Tusk dalej podtrzymuje swoje słowa? – "Jeśli polski rząd będzie zdecydowany, właściwie jako jeden z dwóch, trzech w Europie, nie uczestniczyć w tym solidarnym poddziale obowiązków w sprawie uchodźców - to ma do tego, może nie prawo, bo mówimy tu o prawie europejskim, ale pewne argumenty, i jestem w stanie je zrozumieć - będzie się to wiązało nieuchronnie z pewnymi konsekwencjami. Takie są zasady w Europie"
archiwum

Płacze Anglia, płacze Francja Tak się kończy tolerancja

Tak się kończy tolerancja – Powiedz NIE islamskiej inwazji!
Źródło: komiks zrobiony przez xPatriotaPL - ściągnięty z innej stronki
archiwum – powód

Kukiz'15 - wiara czyni cuda Widać Polska to cudowny kraj, skoro 70% obywateli jest mądrych :)

Widać Polska to cudowny kraj, skoro 70% obywateli jest mądrych :) – Szkoda tylko, że to nieprawda...
archiwum

Co trzeci komornik zarabia 500 tys. zł rocznie! Trzech najbogatszych komorników w Polsce zarobiło w 2015 r. od ponad 14 mln zł do prawie 20 mln zł.

Trzech najbogatszych komorników w Polsce zarobiło w 2015 r. od ponad 14 mln zł do prawie 20 mln zł. – Z kolei 24 komorników osiągnęło dochód powyżej 2 mln zł, a 140 - powyżej miliona złotych. Co trzeci komornik mógł pochwalić się dochodem na poziomie 500 tys. złotych rocznie, a zaledwie 86 komorników osiągnęło dochody niższe niż 85 528 zł. Co ciekawe, 8 komorników wykazało stratę (w tym jeden z nich przy przychodzie rzędu 2 619 662 zł wykazał 139 874 zł straty). Trudno więc spodziewać się, żeby komornicy, nawet przy ograniczeniu astronomicznych dochodów, zaczęli bankrutować.
archiwum

Witamy w Korei Północnej Komuś chyba władza uderzyła do głowy...

Komuś chyba władza uderzyła do głowy... –
archiwum – powód

Ban za brak poprawności politycznej? Czyżby ekipa demotywatorów lubuje się w muzułmańskich imigrantach?

Czyżby ekipa demotywatorów lubuje się w muzułmańskich imigrantach? – Bo tak przeglądam ostatnio demotywatory i nie ma nic nowego od tego użytkownika, a tu patrzę ban...

Europa podwójnych standardów

Europa podwójnych standardów – Komisja Europejska przyznaje z rozbrajającą szczerością: "Międzynarodowe koncerny mają prawo adaptować swoje produkty do poszczególnych rynków, a co za tym idzie - możliwe są różnice w jakości i składzie poszczególnych produktów w zależności od kraju dystrybucji"
archiwum

Tak się kończy tolerancja dla terrorystów

Tak się kończy tolerancja dla terrorystów – Płaczą Niemcy, Płacze Francja - Tak się kończy tolerancja.
archiwum

USA, strażnik pokoju... i swoich interesów

USA, strażnik pokoju... i swoich interesów –

1