Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Nidwer

2 / 2
Nidwer

[demot] jarek z morawickim i innymi oszołomami zrobią nam drugą Turcję ale znacznie szybciej.

0 / 0
Nidwer

[demot] to jest plazma z polem ochronnym wypełnionym światłem z lasera tak mi starszy kolega 30 lat temu tłumaczył do tej pory tak to rozumiem :)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2022 o 18:13

0 / 0
Nidwer

[demot] @Pasqdnik82 nic nie ma złego w wypielęgnowanych zadbanych dłoniach - jest natomiast sporo w OBAWIE żeby czasami ich nie pobrudzić nie pozdzierać skórki i nie daj boże zrobić odciska bądź ranę. Prościej? przesadna dbałość o wygląd i poświęcanie sporo uwagi czasu i myśli tej kwestii - nigdy nie będzie męskie.

0 / 0
Nidwer

[demot] Pojechała do Kataru para gejów lubiąca wypić i się zabawić nie stroniąca przed innymi używkami. PYTANIE kiedy obydwoje z tamtą wrócą?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 listopada 2022 o 3:32

0 / 0
Nidwer

[demot] odrobine przemocy i wandalizmu wiadomo cementuje związki. Teraz jest lipa kamery co poł metra i mężczyźni nie z ciągnęli by drzwi z zawiasów bo nie wiedzą co to zawias i jak działa a ponadto zniszczyli by sobie wypielęgnowane dłonie.

-1 / 1
Nidwer

[demot] ja osobiście nie mam z tym problemu. nawet mogę z całą powaga powiedzieć że to była najlepsza decyzja militarno pijarowa tego rządu od prawie 7 lat. PS. mogli jeszcze rakietę z konfetti wystrzelić żeby było bardziej uroczyście. PS2 andrzej szykuj medal

0 / 0
Nidwer

[demot] prawo prawie tak surowe jak w Polsce ale tam nie rekwirują samochodu pijanemu.

0 / 0
Nidwer

[demot] araby za kasę myślą że wszystko zrobią żałosne to trochę jest groteskowe i niesmaczne. ciekawe ile nasi dostali żeby wyjść z grupy (żartowałem) jak wszystkich kupują i reżyserują ten żałosny spektakl.

1 / 1
Nidwer

[demot] duszyczki mi zdechł w prezerwatywie jak to przeczytałem - średniowiecze oni na siłę chcą z nas zrobić idiotów spektakl ogłupiania społeczeństwa

2 / 2
Nidwer

[demot] kara chłosty za mówienie przeciw PiS. Spalenie na stosie za bluźnierstwo przeciw wierze. kamieniowanie nierządnicy za zdradę. jeszcze sporo nasz Andrzej może podpisać Kur...a co się dziej z tym państwem. (stare babcie i oszołomy posrają się w pieluchy bo pijanych karzą ale przyjdzie i na nich czas)

2 / 4
Nidwer

[demot] ale kupili już 20 limuzyn i zatrudnili 100 swoich krewnych jak tak - to teraz lewe przetargi projekty ekspertyzy delegację i zamówienia odprawy i nagrody. PiS nas okrada lepiej niż nie jeden najeźca i okupant. (PS. jeden do 100 że oni naprawdę są ekspertami i rozwiną naszą naukę - jeden do 100000 to jest raczej)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2022 o 18:03

2 / 2
Nidwer

[demot] bo kliniki są zamykane a nie otwierane w Polsce nie ma ludzi z zaburzeniami prawda ? Wszyscy zdrowi i stabilni.

9 / 13
Nidwer

[demot] może istnieje Jeff Bezos pewnie miał mało kasy i nie było go stać ;) a nawet jak istniej to głupota ludzi jest gorsza i na pewno nie da się jej wyleczyć.

0 / 0
Nidwer

[demot] @Geoffrey możliwe myśleli ze je...y Dubaj co ostatnio wszędzie się promuje - mój błąd

1 / 1
Nidwer

[demot] 250 zł na dzień pracy średnio liczę ponad 15k za zdjęcie wychodzi PS. gdzie oni je tak drogo sprzedają do Gościa Niedzielnego?

0 / 2
Nidwer

[demot] jarek mówi o bilionach z reparacji od Niemców 3 elektrowniach atomowych a pewnie za chwile kolonizacja MARSA nieśmiertelność i panowanie nad światem a Tusk tylko Kościół odstawi od koryta - słabe te obiecanki cacanki. Jarek wie lepiej jak ciemniaków kupić.

0 / 0
Nidwer

[demot] araby przyciągają łase na kasę panienki a później piszą biedulki straszne powieści ,,Niewolnica w haremie szejka,, ja z samej przekory nigdy nie pojadę do nich nawet jak by mieli ulice ze złota a domy z kryształu zrobione. PS. chwile poczekamy i piasek im to wszystko zasypie a ropa kiedyś im się też skończy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »