Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Grobisher

Z nami od: 14 października 2014 o 2:00
Ostatnio: 5 sierpnia 2020 o 23:19
Wiek: 40
Płeć: mężczyzna
Exp: 17
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 4 (1 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 365
  • Komentarzy: 886
  • Punktów za komentarze: 695
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Credo moralnego człowieka

Credo moralnego człowieka – Nieważne, którą reprezentujesz opcję polityczną - posłuchaj... zrozum... a pokonasz fanatyków!
poczekalnia

Człowieczeństwo

Człowieczeństwo – Niemarginalizowanie osób innych niż my sami jest miarą naszego człowieczeństwa. Gdy zapraszamy na grilla chłopaka z zespołem Downa z sąsiedztwa albo zapraszamy na imprezę kogoś innego niż nasze towarzystwo (dużo głupszego albo dużo inteligentniejszego niż my). i nie traktujemy go inaczej niż nas samych, to jesteśmy "w porządku".

Sposób na plastikowe śmieci

Sposób na plastikowe śmieci – *** Sprzedaż tylko w szkle, "na wagę" lub w opakowaniach większych niż X (różne limity dla różnych klas produktów). *** Proporcjonalne do zawartości plastiku kaucje za WSZYSTKIE opakowania plastikowe, z przeznaczeniem w większości na finansowanie utylizacji plastiku. *** Tak na intuicję, po wdrożeniu takiego systemu ilość produkowanych śmieci plastikowych może spaść co najmniej o połowę
archiwum

W UE przegłosowano wyrównanie płac transportowców do poziomu krajów unijnych

W UE przegłosowano wyrównanie płac transportowców do poziomu krajów unijnych – My też powinniśmy przegłosować, by zagraniczne korporacje działające w Polsce miały obowiązek wyrównać płace zatrudnianych pracowników do poziomu porównywalnych stanowisk w swoich krajach.

1