Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Demot249

Z nami od: 25 lutego 2019 o 0:41
Ostatnio: 5 marca 2021 o 13:47
Exp: 54
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 23 z 166 (136 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 23816
  • Komentarzy: 224
  • Punktów za komentarze: 526
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
To wiertło będzie kruszyć nie tylko warstwy ziemi, ale także bariery niemożności, uległości i słabości – - To wiertło będzie kruszyć nie tylko warstwy ziemi, ale także bariery niemożności, uległości i słabości - mówił premier Mateusz Morawiecki, który wraz wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim wzięli udział w uroczystości nadania imienia maszyny drążącej i rozpoczęcia drążenia tunelu pod dnem Świny łączącego wyspy Uznam i Wolin. - To konieczne, aby Polska trwała - podkreślił prezes PiS.
poczekalnia
Choćbyś się zesrał - zatankujesz w Orlenie u Obajtka – W Polsce jest ok. 7,5 tysięcy stacji benzynowych, w tym "zagraniczne" ALE paliwa robione są w rafineriach należących do Orlenu (większość produkcji) i Lotosu. Nie opłaca się przywozić gotowego paliwa z zagranicy - co najwyżej kilkanaście procent pochodzi nie z polski.UE wyraziła w 2020 zgodę na istotne przejęcie części Lotosu przez Orlen.Rafineria Lotosu jest na północy - najprawdopodobniej nie opłaca się też wozić paliwa przez całą Polskę, więc podejrzewam, że w stacjach Lotos nie zawsze tankujesz Lotos.PS - w komentarzu napisano:> niestety, tankując w lotosie, na pewno tankujesz na orlenie. od miesiąca.
poczekalnia
Polski Monty Python – P.S.:Sąd uznał tak samo - brak podstawy prawnej (nielegalne zarządzenia) - w przypadku imprezki Grupy Trzymającej Władzę na Wawelu ALEnie widział  powodu ukarania kogokolwiek ... chociaż niedopuszczanie do zgromadzeń też jest słuszne w czasach pandemii ...Co to za Prawo (tfu) i Sprawiedliwość (tfu) OBJATEK JEGO MAĆ !
poczekalnia
... –
poczekalnia
Abp Tadeusz Wojda nowym arcybiskupem gdańskim – - podczas swojej posługi w Białymstoku wielokrotnie nawiązywał do społeczności LGBT, mówiąc na przykład o „cuchnięciu grzechem LGBT”-  wezwał też do powstrzymania marszu równości w Białymstoku, co skończyło się atakiem bandytów na jego uczestników
poczekalnia
Na wszystko jest odpowiedni moment –
poczekalnia
Karierę można zrobić na wiele sposobów – .. jednak pewne rzeczy się nie zmieniają ...
poczekalnia
- czyli - jak zwykle - –
Po co nam prawo, skoro mamy słuszność? –  Sąd uznał legalność kary od sanepidu, bo obostrzenia – mimo że nie obowiązują – są słuszne
Idiotów nie sieją. Sami rosną – Departament Edukacji w stanie Oregon w USA chce, by nauczyciele przeszli zajęcia poświęcone działaniom, które wykluczą rasizm w matematyce. Według pomysłodawców projektu zmuszenie uczniów do pokazywania poprawnych wyników rozwiązań matematycznych umacnia kulturę dominacji białych nad innymi rasami
archiwum
Telewizor na raty niech kupi babcia starsza niż 75lat ... – Znajomy powiedział, że ścigają go za zaległy abonament bo kupił telewizor na raty. Myślałem, że to żart ale nie ....W źródle podany artykuł Gazety Lubuskiej.
archiwum
więcej od 2019 o ok. 40.000 zmarłych w 2020 nie z powodu COVID – Moim zdaniem zabiły ich nieudolne rządy polityków zajmujących się wyborami na jedynie słusznego prezydenta i innymi głupotami.Dla zmarłych nie będzie pomników, miesięcznic ani poprawiania wstążki na wieńcu przez Prezesa. Nikt nie poniesie kary za działania niezgodne z prawem.Jak to pięknie powiedział doradca prezydenta (małe "p") - umiera tylko dwa razy więcej niż normalnie.
archiwum – powód
19.II Dzień Nauki Polskiej –
archiwum
... to nie fejk to rzeczywistość ... – Dane, sądząc po komentarzach, wywołały szok, wielu potraktowało je z niedowierzaniem. Zastanawiali się, czy to nie fake news. Grafika nie została podpisana, trudno było dociec źródła. Wcześniej udostępniały ją zresztą również inne osoby i profile.Jednak okazuje się, że jest jak najbardziej prawdziwa i wiarygodna. W ubiegłym roku została opracowana przez redakcję Konkret24, na podstawie rozporządzenia MEN. Pojawiła się w artykule "Duża liczba godzin religii, mniej fizyki? Sprawdzamy popularny wpis" z listopada 2019 roku.
archiwum
... ale ksiądz napisał do rodziców, że: – "Zawsze powtarzałem i powtarzam: Religia jest najważniejszym przedmiotem ponieważ przygotowuje do życia wiecznego. Pozostałe zaś przedmioty przygotowują jedynie do życia doczesnego. Wszystkie są ważne, jednakże tylko Religia pozwala na zdobywanie wiedzy i postaw niezbędnych do prowadzenia życia świątobliwego"
archiwum
... a Polką Stulecia jest .... – Rozstrzygnięto plebiscyt na Polkę stulecia, który zorganizowała Konfederacja Kobiet RP. Głosowanie – zakończone 15 stycznia 2019 r. – było klamrą zwieńczającą obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Spośród 23 kobiet o niezwykłych życiorysach i roli, jaką odegrały w życiu polskiego narodu i świata, najwięcej głosów otrzymała św. Siostra Faustyna Kowalska, znana na wszystkich kontynentach apostołka Bożego Miłosierdzia.(W 2018 roku BBC History wyróżniło Marię Skłodowską -Curie jako najbardziej wpływową kobietę w historii. Polka wyprzedziła tym samym m.in. Margaret Thatcher czy Księżną Dianę)
archiwum
Środa Popielcowa - dzień pokuty – Inkwizycje: biskupia (XII-XIII), papieska (XIII-XV), hiszpańska (XV-XIX), portugalska (XVI-XIX), rzymska (XVI)Rejestr ksiąg zakazanych, Krucjaty: 7 krzyżowych (XI-XII), połabska - Słowianie (XIII), liwońska - ludy bałtyckie (XIII), pruska (XIII), przeciw albigensom (katarom) (XIII), rzeź Béziers (XIII), przeciwko waldensom (XV), antyhusyckie (XV), wojna hugenocka (XVII), wojna trzydziestoletnia (XVII)Pogromy: Armlederów (XIV), noc św. Bartłomieja (XVI)Konkwista: wsparcie kolonializmu i mordu tubylców (od XV)Akceptacja niewolnictwa (od początku do XIX)Wspieranie nazizmu, udział w przerzucie nazistów po zakończeniu wojny (XX)Masowy mord dzieci w Irlandii (XX)Skandale związane z Bankiem Papieskim (XX)Ogólnoświatowe skandale związane z homoseksualizmem, pedofilią i jej zatajaniem (XX, XXI)Papieże:  nieobyczajność, występki, zbrodnie i korupcja w Watykanie ...Wyłudzanie pieniędzy: odpusty i relikwie Deprecjonowanie kobietKształcenie kleru – lęk przed seksualnością i kobietami
archiwum
Od wielu lat mój Ojciec popierał PiS i Kaczyńskiego – Z wiekiem - coraz bardziej i aż do przesady.Zastanawialiśmy się z Matką - skąd się to zaangażowanie polityczne bierze u starszego pana?W końcu zdiagnozowano u niego chorobę Alzheimera.Teraz już nie bardzo jest w stanie analizować bieżącej sytuacji politycznej ...- ale - Jarosławie - pamiętaj! Miałeś wiernego fana!
archiwum
A mogliśmy wybrać Głowę Państwa ... –
archiwum
... czyli jak w każdym bardaku ... – Tekst nawiązuje do sławnej wypowiedzi Gowina, że jak był ministrem to mu ledwie do pierwszego starczało ..