Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CRISTEROS

Z nami od: 2 września 2016 o 11:25
Ostatnio: 16 marca 2018 o 20:06
Wiek: 55
Płeć: mężczyzna
Exp: 28
O sobie:

La Cristiada

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 171 (168 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7969
  • Komentarzy: 1014
  • Punktów za komentarze: 635
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Brawo ?

Brawo ? –
archiwum

I teraz wiadomo skąd polskie kłopoty od tygodnia. Niemcy wiedzą jak przykryć swoje kłopoty

I teraz wiadomo skąd polskie kłopoty od tygodnia. Niemcy wiedzą jak przykryć swoje kłopoty – Jako pierwszy o sprawie napisał New York Times. Badania przeprowadzano w maju 2015 roku w laboratorium Lovelace Respiratory Research Institute, w Nowym Meksyku. Dziesięć małp zamykano w hermetycznych pomieszczeniach, każdorazowo na kilka godzin. Zwierzętom puszczano filmy animowane, a w tym czasie pompowano do pomieszczeń spaliny z nowego Volkswagena garbusa. Celem badań miało być udowodnienie, że stężenie szkodliwego tlenku azotu w spalinach jest mniejsze dzięki nowej, czystszej technologii.W drugiej fazie testu zwierzęta musiały wdychać spaliny Forda F-250, używanego dla porównania, jako przykład starszej technologii filtrowania.
Źródło: interia.pl
archiwum

...

... –
archiwum

...

... –
Źródło: owner
archiwum

familok - apartamentowiec

familok - apartamentowiec –
archiwum

Sully Cud na rzece Hudson - katastrofa lotu US Airways 1549.

SullyCud na rzece Hudson - katastrofa lotu US Airways 1549. – Czyli historia o tym jak to ojrokołchozowe fircyki z Airbusa oraz ich bohaterscy pierdzistołki z dyzmokratycznej NTSB oraz cała zgraja pismaków-padlinożerców chciała wydymać profesjonalnego pilota i dlaczego takie kreatury nigdy nie osiągną spodziewanego przez firmy ubezpieczeniowe efektu. A tak przy okazji to może wszelkiej proweniencji komisje sejmowe zaczną przesłuchiwać wezwanych świadków profesjonalnie, instrukcja w filmie SULLY reż Clinta Eastwooda.Gorąco Polecam.
archiwum

komuna, lewactwo i ojrokołchoz rozbroili nas całkowicie.

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
komuna, lewactwo i ojrokołchoz rozbroili nas całkowicie. – Te czerwone niedojdy zabrały nam przyrodzone prawo do posiadania i noszenia broni. Zbroimy się bo czasy sądu nad lewactwem nadchodzą a my musimy przetrwać.
archiwum

Nowa kolekcja GUCCI. Człowiek Sowiecki, wersja poprawiona 2.0

Nowa kolekcja GUCCI.Człowiek Sowiecki, wersja poprawiona 2.0 –
archiwum

...

... –
archiwum

Towarzysz Juncker z wizytą w Watykanie. Nawet towarzysz jaruzelki potrafił się zachować. Jeśli jeszcze macie jakieś złudzenia że ojrokomuna to taki sam badziew co bolszewicy to teraz macie towarzysze dowód. Chyba wpadliśmy z deszczu pod rynnę.

Towarzysz Juncker z wizytą w Watykanie.Nawet towarzysz jaruzelki potrafił się zachować. Jeśli jeszcze macie jakieś złudzenia że ojrokomuna to taki sam badziew co bolszewicy to teraz macie towarzysze dowód. Chyba wpadliśmy z deszczu pod rynnę. –
Źródło: niezlomni.com
archiwum

...

... –
archiwum

...

... –
archiwum

radioaktywna chmura nad Polską. ver.2.0-poprawiona. Ktoś coś słyszał ? Ja słyszałem wtedy tylko o smogu.

radioaktywna chmura nad Polską.ver.2.0-poprawiona.Ktoś coś słyszał ? Ja słyszałem wtedy tylko o smogu. – Francuski Instytut Ochrony Radiologicznej i Bezpieczeństwa Atomowego zanotował podwyższone promieniowanie jodu pod koniec stycznia w Norwegii, a następnie w Finlandii, Polsce, Czechach, Niemczech, Francji i Hiszpanii. Najwyższe stężenie jodu-131 w powietrzu miało miejsce nad Polską. Radioaktywna chmura ver.1 1986 - doniesienia prasowe "spoko nic się takiego nie stało"Radioaktywna chmura ver.2 2017 - doniesienia prasowe"najgorszy jest smog"
archiwum

Lisowczycy "Bij kto w Boga wierzy" pogrom heretyków 1620 Biała Góra

Lisowczycy"Bij kto w Boga wierzy"pogrom heretyków 1620Biała Góra –
archiwum – powód

...

... –
archiwum

Bo Polacy to przecież urodzeni żydożercy i właśnie dlatego powinni zapłacić innym żydożercom jakieś 60mld baksów. tylko za co ?

Bo Polacy to przecież urodzeni żydożercy i właśnie dlatego powinni zapłacić innym żydożercom jakieś 60mld baksów. tylko za co ? –
Źródło: youtube
archiwum

Marzenie liberolewaka, Das Land Polen

Marzenie liberolewaka,Das Land Polen – Niech ta Polska przestanie istnieć, niech przyłączą ją do Niemiec, niech jej nie będzie - to marzenie lewaków. Marek Sierka administrator jednej z lewackich grup, wykładowca na jednej z polskich uczelni.
Źródło: facebook

Żeromski

Żeromski –  Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła. Stefan Żeromski
Źródło: niezlomni.com
archiwum

nic dodać nic ująć...

nic dodać nic ująć... –
Źródło: gazeta.pl
archiwum

Polacy – ci źli Europejczycy. Waffen SS to była prawdziwie europejska armia. Zabrakło tam tylko jednego narodu… POLSKA Liczba ochotników: 0 Główne jednostki, SS, w tym ochotnicze: Żadne.

Polacy – ci źli Europejczycy. Waffen SS to była prawdziwie europejska armia. Zabrakło tam tylko jednego narodu…POLSKALiczba ochotników: 0Główne jednostki, SS, w tym ochotnicze: Żadne. – były dwie holenderskie dywizje SS i dwie belgijskie. Francuzi, to osławiona dywizja Charlemagne i brygada szturmowa SS. Byli Duńczycy, ponad 10 tyś. w dwu dywizjach Wiking i Nordland. W dywizji Wiking znalazło się też kilka tysięcy ochotników z Norwegii – Den Norske Legion. W SS był pułk i batalion Finów – 3000 ludzi. A także 2 tyś. esesmanów z Luksemburga. 1000 ochotników z Hiszpanii w ochotniczej dywizji SS Walonien. Nawet po 300 ochotników z krajów neutralnych – Szwecja, Szwajcaria. Była ponurej sławy ukraińska SS-Schutzen Division Galitzien oraz jedna dywizja białoruska SS, dwie rosyjskie dywizje grenadierów Waffen SS i kozacki korpus kawalerii SS. Były „legiony” Waffen SS Ormiański, Azerski, Gruziński, Północnokaukaski, Turkmeńsko – Muzułmański, Tatarski. Litwini nie utworzyli jednostek SS, ale ponad 50 tys. litewskich ochotników trafiło do Polizei-Bataillonen Schumas. Łotwa dostarczyła ponad 80 tyś. ochotników do dwu dywizji SS. Byli też Rumuni, Węgrzy, Chorwaci, Serbowie........
Źródło: niezlomni.com