Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Bongo123xyz

Z nami od: 20 stycznia 2019 o 11:42
Ostatnio: 7 sierpnia 2019 o 11:42
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 7 (7 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 394
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 9
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Cena wywozu śmieci wzrosła o 300%

Cena wywozu śmieci wzrosła o 300% – Gmina Czernichów, woj. małopolskie.Dotychczas cena wywozu śmieci segregowanych wynosiła 8zł za osobę. Teraz to 23zł za osobę. Czyli rocznie za 4 osobową rodzinę zapłacimy 1104zł.Gmina tłumaczy, że od 2013 roku ich cena była stała.A czyja pensja od 2013 roku wzrosła o 300% ?   Minimalna krajowa w 2013: 1600zł (Dz. U. z 2012 r. poz. 1026)   Minimalna krajowa 2019: 2250zł (Dz. U. z 2018 r. poz. 1794)   Wzrost o 71%Dlaczego Państwo nie wymusi ustawą aby firmy zaczęły sprzedawać produkty w opakowaniach zwrotnych?Dlaczego to my konsumenci jesteśmy karani za taką złą gospodarkę odpadami?
archiwum

Drogi Gillette

Drogi Gillette – To nie w męskości jest problem.
archiwum

Poprawność polityczna

 – Poprawność polityczna to nowa amerykańska forma nietolerancji i to szczególnie szkodliwa, bo udaje tolerancję. Prezentuje się jako sprawiedliwość ale próbuje szczegółowo kontrolować nasz język według sztywnych zasad.Nie wydaje mi się, żeby był to dobry sposób na walkę z dyskryminacją.Nie wydaje mi się, aby uciszanie ludzi lub zmuszanie do zmiany sposobu myślenia było najlepszą metodą na rozwiązywanie problemów które sięgają dużo głębiej niż język.George Carlin.
archiwum

Musimy zatrudniać więcej kobiet!

Musimy zatrudniać więcej kobiet! – A może jednak nie...
archiwum

Toksyczna kobiecość

Toksyczna kobiecość – W odpowiedzi na toksyczną męskość Gillette.
archiwum

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna – Tak to wkrótce widzę...
archiwum – powód

Nowa reklama Gillette - Toksyczna męskość.

Nowa reklama Gillette - Toksyczna męskość. – Reklama wywołała duże kontrowersje w USA i UK.Słowem mówiąc: jesteś mężczyzną - jesteś zły, jesteś białym mężczyzną - jesteś największym złem tego świata: na 43 mężczyzn pokazujących złe zachowanie 42 to biali i tylko 1 czarny. Na 7 mężczyzn pokazujących dobre cechy 5 to czarni a 2 to biali. Trudno się dziwić skoro autorką spotu jest feministka.Ciekaw jestem co by było gdyby np. Tampax wypuścił reklamę o toksycznej kobiecości. Firma pewnie zostałaby zrównana z ziemią a jej akcje poleciałyby na łeb.Kobiety nie są gorsze, kobiety nie są lepsze i nie są równe. Kobiety są inne niż mężczyźni. Kobiecość nie jest tożsama z męskością. Dlaczego tak trudno to zrozumieć?

1