Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

0 / 2
Arnau

[demot] @Ouizosi jest na trzecim miejscu, bo poziom tegorocznej kuli na świecie jest wręcz niewyobrażalny, nie było takiego sezonu, żeby tylu zawodników osiągało wyniki ponad 22-metrowe. Co nie odbiera jemu zasług, bo ten wynik to wciąż 17. rezultat wszechczasów i wynik ok 80 cm gorszy od rekordu świata. A na igrzyskach nigdy nie ma aż takiego poziomu. W Atenach wystarczylo do złota marne 21, 16. W Pekinie i Londynie Majewskiemu do złota wystarczało odpowiednio - 21,51 i 21,89, jedynie w Rio wygrał Amerykanin z wynikiem 22,50, ale srebro już dawało 21,78, a brąz - 21,36.

14 / 20
Arnau

[demot] @marcalina nie byłoby problemu, gdyby nie to, że właśnie tacy ludzie zawsze są pierwsi do tego, żeby umoralniać ludzi i mówić im jak mają żyć. W PiSie nie brakuje takich hipokrytów jak ten działacz, który normalnie pięknie mówi o wierze, obraża gejów, a sam potem tłucze swoją żonę. I czy zawsze, kiedy temat lekko zahacza o chrześcijaństwo i w żaden pozytywny sposób, to trzeba wyjmować kartę lewactwa i złych ciapaków? To jest jak choroba.

5 / 7
Arnau

[demot] @Maxe dzięki, nie oglądam Gry o Tron, więc nie do końca jestem obeznany :D

7 / 9
Arnau

[demot] @montaro11 nie napisałem przecież, że wszyscy ludzie na świecie, miałem na myśli ludzi z różnych części świata, jako że filmik pojawiał się również na zagranicznych portalach.

6 / 20
Arnau

[demot] @xPatriotaPL haha, riposta godna dziecka. Podważanie faktów, bo zostały podane w niewygodnym źródle to za mało trochę, musisz jeszcze dowieść, że dane źródło faktycznie kłamie. Mogę ci podać 20 innych źródeł, które piszą dokładnie to samo, podałem natemat, bo akurat jako pierwsze w Google mi wyskoczyło, ale co bym ci nie podał, to i tak będziesz podważać, bo wyborcza - wiadomo, antypolska strona, onet - proniemiecka strona, fakt - mało poważna strona, a jedyne źródła w które byś uwierzył, to zapewne niezależna, wpolityce, fronda itd. No ale niestety, to są tuby propagandowe PiSu, gdzie nie przeczytasz niczego, co by w ich ukochaną partię godziło. Swoją drogą, to musi być wygodne podejście do rzeczywistości. Wierzyć jedynie w swoją rację, a gdy fakty jej przeczą, to zamiast cokolwiek zweryfikować, to zarzucać kłamstwo, bo to złe lewactwo. Zazdroszczę trochę. Ja niestety wolę świat, w którym nic nie jest jednoznacznie białe i nic nie jest jednoznacznie czarne, a prawda zawsze gdzieś leży pośrodku.

12 / 18
Arnau

[demot] Do 3 miesiąca, do którego każdy racjonalnie myślący człowiek proponuje aborcję - przypominasz bardziej ziemniaka niż człowieka, nie ma ukształtowanego umysłu, nie masz świadomości, masz tylko to DNA ludzkie, którym wszyscy się zapierają. Jeszcze inna rzecz to gwałt. Nie wiem co siedzi w głowach ludzi, którzy chcą zmuszać zgwałcone kobiety do rodzenia dziecka zwyrodnialca.

0 / 0
Arnau

[demot] Po pierwsze, to Pani Ewie. Po drugie, białoskóre europejki dobrze radzą sobie w sprincie. Najlepszym przykładem jest Holenderka Schippers, która jest mistrzynią świata na 200 metrów i medalistką na 100.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 lipca 2016 o 17:32

0 / 0
Arnau

[demot] Ciężko powiedzieć, chyba gdzieś się pogubił. Wiele talentów nigdy nie wychodzi poza dobrze rokujących zawodników. Krzysziek był mistrzem Europy juniorów i wicemistrzem świata. Ale patrzę na jego tegoroczne wyniki, to ledwie ponad 18 metrów pchał. Ale może jeszcze coś w nim drgnie.

0 / 0
Arnau

[demot] Faktycznie, sorry. Wydawało mi się, że ma w garści wszystkie te rekordy juniorskie i kadetów. W ostatnim spalonym rzucie podobno miał jeszcze dalszy wynik :)

-3 / 3
Arnau

[demot] @K4mil Tak samo szokujące jak to, że parę personalnych decyzji w upadającej firmie Apple ostatecznie po po 20 latach wywindowało ją do miana najbardziej wartościowej firmy na świecie.

0 / 2
Arnau

[demot] Niewiarygodne ilu tutaj jest "znawców" piłki ręcznej, skoro każdy poprawia, że nie "Kasa", tylko "Szmal" :D Weekendowi kibice...

7 / 11
Arnau

[demot] Każdego dnia ludzie mają pełno okazji, by w łatwy sposób kogoś zabić. Choćby stojąc na światłach przy ruchliwej jezdni, wystarczy pchnąć kogoś pod samochód i jest po nim. Ale nikt tego nie robi i nikt nie boi się, że ktoś może tak postąpić. Więc czemu przeciwnicy broni boją się, że ktoś mógłby tak bez powodu nagle wyciągnąć broń i kogoś zastrzelić? I to i to jest tak samo trudne z psychicznego punktu widzenia. Trzeba być w sytuacji zagrożenia życia, żeby móc bez skrupułów do kogoś strzelić.

-1 / 1
Arnau

[demot] To jest USA, tam mają inne podejście do gejów. W przeprowadzanych ankietach wychodziło, że geje w USA cieszą się większą sympatią niż np. ateiści czy muzułmanie.

-1 / 1
Arnau

[demot] Przecież chodzi o to, że to on, Bieber ściął swoje włosy dla niej, a nie ona :)

1 2 3 4 następna »