Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Arcykretyn

1 / 1
Arcykretyn

[demot] Kanał w TV,"Trudne Sprawy",na Boga,to się nie godzi,ewentualnie jakiś odświeżacz powietrza,reszta ok ;p

-3 / 19
Arcykretyn

[demot] Aż strach pomyśleć co mogli zdewastować twórcy "Korony królów",ludzie jak ktoś kojarzy gdzie to kręcili,to posprawdzajcie,nie wiem sam,wawel stoi jeszcze?

5 / 5
Arcykretyn

[demot] @Purple_Piper Jestem z Kielc,przy tym co robi,a właściwie nie robi Wenta,nie ma cienia szansy na znalezienie kogoś o niższych kwalifikacjach,głosowałem na dziada,wszyscy moi znajomi też,i każdy żałuje.

1 / 3
Arcykretyn

[demot] @BrickOfTheWall Nie,nie musiał zabalować okrutnie,znalazłem w sieci filmik o który jest cały dym,facet na nim pije kieliszek wódki,tyle,swoją drogą to strach w obecnych czasach zrobić cokolwiek bo zaraz jakiś miły człowiek nagra i udostępni,żeby to chociaż faktycznie było jakieś przestępstwo,czy naruszenie norm społecznych.Tego kto to nagrał czeka niewątpliwie kariera,podkładanie świni ma opanowane perfekcyjnie,młody,a taki zdolny. https://youtu.be/BtkcWkLCYpY

2 / 8
Arcykretyn

[demot] @wilczek2 Trwają prace nad podwyżką cen mięsa,z Twoim nickiem będzie Ci ciężko przetrwać na diecie vege :(

11 / 11
Arcykretyn

[demot] @BrickOfTheWall Rozumiem że jak prezydenta,ambasadora czy innego oficjela zapraszają gdziekolwiek,na raut,party z okazji urodzin królowej,czy tym podobne ma się zachowywać godnie,co nie oznacza że nie wolno mu wypić drinka,czy wznieść toastu,co innego gdyby nie zachował umiaru,a tu o niczym takim mowy nie ma.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lutego 2020 o 20:06

9 / 11
Arcykretyn

[demot] @gottvater Nie tylko paskudne transfobki,do tego antyfeministki,przecież tym pozwem dają jasny sygnał że nie czują się na siłach konkurować z "osobami" mającymi ciut więcej testosteronu,"puszyste" baby,o kolorowych włosach przegryzą im tętnice ;)

9 / 13
Arcykretyn

[demot] A niby dlaczego jednostronny?Mnie tam wszystko jedno czy złodziej ma garnitur,czy dres,i pod jakim szyldem mnie okrada,złodziej to złodziej,i będę na nim psy wieszał bez względu na to czy pomiędzy rabunkami śpiewa psalmy,czy międzynarodówkę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 lutego 2020 o 17:37

-1 / 7
Arcykretyn

[demot] Pochodzenie społeczne przeciętnego polaka -"Dziad z dziada,pradziada",a władza dba o zachowanie tej tradycji.

1 / 1
Arcykretyn

[demot] @Purple_Piper Teoretycznie też mam wystarczającą wiedzę,nawet stworzenie ładunku kumulacyjnego jest banalnie proste,gdy się zna podstawy,ale stworzenie naprawdę solidnego "Kaboom Rico!" w poręcznej walizce,do zniszczenia kwartału ulic jednak wymaga ciut więcej,najprostszy ładunek nuklearny to teoretycznie kulka wzbogaconego materiału rozszczepialnego,obłożona ładunkami kierunkowymi których wybuch powoduje zagęszczenie materii powyżej masy krytycznej,tyle teoria,w praktyce na szczęście trzeba armii naukowców,i w cholerę sprzętu.

1 / 5
Arcykretyn

[demot] @Purple_Piper Napisane jest bomba w kontekście profesjonalnego projektu,znaczy ma być BOMBA,a nie samochód wypchany nawozem,czy rura z gwoździami.

15 / 17
Arcykretyn

[demot] Fanatyk może być ateistą,wystarczy mu bycie fanatykiem,a naukowiec nie musi być szalony,wystarczy żeby był geniuszem i ciekawość czy teoria pokryje się z praktyką popchnie go do działania :P

37 / 49
Arcykretyn

[demot] @pawel1148 To chyba zależy kto,kogo i gdzie zabiera,jak by Ciebie mama do dentysty,no to lipa,jak Ty matkę na wręczenie Ci Nobla za lek na raka,żeby poczuła dumę,to chyba nie najgorzej,a poza tym prezydent Francji wszędzie chodzi z mamą i prawie nikt się nie śmieje.

-2 / 2
Arcykretyn

[demot] @rafalinformatyk Biorąc pod uwagę poziom wszystkich twoich komentarzy,niewątpliwie uczynił byś ludzkości przysługę.

3 / 3
Arcykretyn

[demot] Nie bardzo się mogę zgodzić z argumentem iż tylko januszostwu zawdzięczamy dezaprobatę dla cen,i nikt nie chce za darmo,i o ile powiedzmy w Krakowie jadłem pączki naprawdę dobre,po 3.50/4pln ,elegancko w kawiarence,i był bym w stanie zaakceptować fakt tradycyjnej dla obleganych miejscowości drożyzny na poziomie nawet +50/70% to tu przebitka w stosunku do reszty kraju przekracza 100%,podobnie jest w miejscowościach nadmorskich,gdzie za kawałek ryby,i frytki zapłacimy i 50 pln,faktycznie januszostwo,tylko kto tu jest Januszem?A popatrz na kraje które gospodarkę wolno rynkową mają dużo dłużej niż my,jak chcesz zabulić ekstra to mieszkasz ekskluzywnym hotelu,a stołujesz się w restauracji z 5 gwiazdkami michelina,wszędzie indziej masz ceny zbliżone do ogólnie przyjętych,zarabiają na obrocie,no panie szanowny piwo w plastikowym kubku,pojemność 0,4-15pln?

6 / 12
Arcykretyn

[demot] @Zapity_wsiok Zmiany na lepsze można osiągnąć między innymi przez protest,przeszkadza Ci że ktoś zwrócił uwagę na zawyżanie cen,nazywasz to to socjalistycznym malkontenctwem,a tak właśnie działa kapitalizm,klienci mają prawo wyrazić swoje nie zadowolenie i zbojkotować.To w socjalizmie miałeś brać co jest,a jak nie pasuje to wypad.

6 / 14
Arcykretyn

[demot] @Zapity_wsiok Jak rozumiem jeżeli nasz rząd podniesie akcyzę na prąd,gaz,paliwo,itp to najwyżej nie kupować,i broń Boże nie narzekać?

1 / 1
Arcykretyn

[demot] @ragefox Potwierdzam,też mi tego nie mówili,ale podobno na kursie dla dostawców pizzy już był taki punkt ;)

6 / 6
Arcykretyn

[demot] @Maras78 W pełni się zgadzam z szanownym panem,albowiem jesteśmy ludźmi,i jako tacy mamy prawo postępować nie logicznie,gdybyśmy nagle zaczęli postępować jak 100% logiczne maszyny to co prawda przestalibyśmy pić,palić,ćpać,ale też nikt nie skoczył by w płomienie ratować bliźniego,a los kalek,starców,i osób generalnie odbiegających od szablonu 100%efektywności był by przesądzony,niech zostanie jak jest,inaczej czeka nas "Powrót z gwiazd".

4 / 6
Arcykretyn

[demot] Jak śpiewał Kuba Sienkiewicz :"wszystko ch..j, bo ja wam mówię wszystko ch..j, może czasem trochę mniejszy, ale potem jeszcze większy. :P

4 / 6
Arcykretyn

[demot] @1993Dominik Coś w stylu "Nie mylcie mojej wolności słowa,z waszą mową nienawiści"?Tak czy siak skrzyżowanie cenzury z inkwizycją.

2 / 4
Arcykretyn

[demot] @1993Dominik Właściciel zastrzega sobie jednak prawo do: redagowania, skracania tekstów bądź usunięcia treści zabronionych przez prawo, wulgarnych, obraźliwych lub w inny sposób naruszających zasady współżycia społecznego. Fragment regulaminu,według niego nie zaistniała okoliczność usprawiedliwiająca ingerencję cenzury.

3 / 7
Arcykretyn

[demot] @1993Dominik Ło panie,toż to nie cenzura a inkwizycja jakaś,dobrze że chłopa jeszcze nie spalili razem z jego demotem za nieprawomyślność czy odstępstwo od jedynej,słusznej linii partii,swoją drogą to tak można,cichcem,z buciorami na konto?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »