Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Arcykretyn

archiwum

Na obrazku fragment mojego demotywatora, który znalazł się na głównej. Podpis nie jest jednak mojego autorstwa.

Na obrazku fragment mojego demotywatora, który znalazł się na głównej.Podpis nie jest jednak mojego autorstwa. – W żadnym wypadku nie napisałbym że "#metoo zrobił wiele dla kobiet na całym świecie". Wręcz przeciwnie, napisałem że jest to hucpa, na co wskazuje ilość członkiń tego ruchu oskarżonych o przemoc wobec mężczyzn czy molestowanie. Że to ruch który się skompromitował.Moderatorze który to zrobiłeś - wiedz że jesteś skończonym chamem, tak perfidnie przerabiając czyjś przekaz. Nawet cofnąć się tego nie da bo demot na głównej nie może być edytowany. Pieprz się! Czekam na bana pod pretekstem "combosa" czy jakimkolwiek innym.

Feministyczna logika

Feministyczna logika – Branża pornograficzna i prostytucja są okej - "to normalna praca", "sexworking"Ale za to praca modelek już jest zła, to "uprzedmiotowienie kobiet"
archiwum

Coraz więcej wskazuje na to, że ruch #metoo będzie jedną z największych kompromitacji dekady

Coraz więcej wskazuje na to, że ruch #metoo będzie jedną z największych kompromitacji dekady –  Męski Głos 2 godz. O Sprawa Deppa i Heard ciągnie się już od 4 lat. Co więcej, z początku to ona oskarżyła jego o przemoc domową. Ale wkrótce okazało się, że prawda jest zupełnie inna, a prawdziwą ofiarą przemocy jest Depp. https://czerwonapigulka.plizona-johnnego-deepa-oskarzyla-g.../ Teraz prawnicy Deppa doszukali się kolejnych dowodów (do tej pory łącznie 87 nagrań i 17 świadków) - nagrania rozmów z gabinetu terapeutycznego, podczas których Amber Heard przyznała się do używania przemocy fizycznej wobec aktora. Całe nagranie wyciekło do sieci (trwa ok. godzinę wraz z komentarzem) https://youtu.beiaca0KWoHtqQ Wiecie, co jest najśmieszniejsze? Amber Heard na początku była niemal twarzą #metoo, wszyscy jej wierzyli, że jest maltretowana przez Deppa, że jest biedną ofiarą. W końcu słodka blondyneczka nie jest w stanie zrobić krzywdy nikomu. Przysłuchajcie się chociaż fragmentowi nagrania. Dopiero w gabinecie można się przekonać, jaka w rzeczywistości była Amber Heard. Kolejny raz okazuje się, że #metoo to ruch dla psychopatek i mitomanek, szukających atencji, poklasku i przede wszystkim pieniędzy - mówiąc to, oczywiście mam na myśli Asię Argento.
archiwum

lewica

lewica –
archiwum

Zachodnie media lubią promować multikulturalizm

Zachodnie media lubią promować multikulturalizm – Jednym z elementów promowanych przez zwolenników multi-kulti są związki międzyrasowe, w szczególności w konfiguracji białej kobiety z czarnym mężczyzną. Często media przedstawiają taki związek jako ideał nowoczesności.No, chyba że ktoś zasugeruje to Żydówce. Wtedy to już rasizm, antysemityzm i wszystko co najgorsze.
archiwum

Jak być rowerowym aktywistą w Polsce? oto krótki poradnik:

oto krótki poradnik: – 1. Miej w nosie prawo, po co komu coś takiego jak kodeks drogowy;2. Miej w nosie innych ludzi i zasady współżycia społecznego;3. Chwal się w internecie jak bardzo masz wszystkich w dupie;4. Dziw się że wszyscy nie znoszą rowerzystów;5. Oczywiście nie przyznaj się samemu przed sobą że jesteś temu winny Ty i Twoje działania;6. Krzycz w mediach jacy to rowerzyści są dyskryminowani i niezrozumiani przez większość.
archiwum

Rozrzutność... ...z reguły kończy się właśnie tak.

...z reguły kończy się właśnie tak. –
archiwum

Nowa retoryka radykalnej lewicy

Nowa retoryka radykalnej lewicy – "Kryzys klimatyczny spowodował [tu wstaw dowolną rzecz której nie lubimy]"
archiwum

Hipokryzja - drugie imię prawie każdego polityka Jan Mencwel jest znanym warszawskim politykiem i "aktywistą miejskim", prezesem organizacji Miasto Jest Nasze, domagającej się, w imię ekologii, "ograniczenia ruchu aut w mieście"...

Jan Mencwel jest znanym warszawskim politykiem i "aktywistą miejskim", prezesem organizacji Miasto Jest Nasze, domagającej się, w imię ekologii, "ograniczenia ruchu aut w mieście"... – ...poprzez likwidowanie parkingów, rozszerzenie strefy płatnego parkowania na 2/3 Warszawy i zwężanie ulic co ma zmusić kierowców do przesiadki w komunikację zbiorową. Organizacja twierdzi też, że każdy może cały rok jeździć do pracy rowerem.Jak się okazało, ten znany ekolog, twierdzący, że jeździ tylko komunikacją zbiorową, jeździ zwalczanym przez siebie samochodem - i to 30-letnim Saabem, nie spełniającym w żaden sposób norm ekologicznych. Korzysta też z darmowego parkowania (mimo iż sam twierdzi, że darmowych miejsc parkingowych nie powinno być w mieście w ogóle)

Ekologia - coraz częściej służy celom tylko i wyłącznie polityki, a nie dbania o planetę...

Ekologia - coraz częściej służy celom tylko i wyłącznie polityki, a nie dbaniao planetę... –  Pawel Rabiej@PawelRabiejZ perspektywy dotkniętej ogniem #Australia, gdzie dziśjestem mogę powiedzieć jedno. Nie ma dziś gorszejzarazy w cywilizowanym świecie niż ci, którzykwestionują konieczność dbania o naszą planetę i jejochronę Jędraszewski, idź do diabła, tam jest twojemiejsce.2:44 PM - 26 gru 2019 - Twitter for iPhone56346podań dalejPolubieńJan Śpiewak @JanSpiewak - 57 sW odpowiedzi do @PawelRabiejI dlatego leciał Pan do Australi biznes klasą tysiące kilometrów i emitowałsetki kilogramów dwutlenku węgla do atmosfery, żeby nam to powiedzieć?