Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Aldonna

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2019-09-23 12:25:12

Ściana

archiwum

Słaba płeć?

 –

Nieśmiało chciałabym zauważyć, że od pamiętnego Audytu rządów PO-PSL minęło 1193 dni. I co? Nic. Nie macie dowodów na te rzekome afery? Nikogo nie wsadziliście do więzienia?

Nieśmiało chciałabym zauważyć, że od pamiętnego Audytu rządów PO-PSL minęło 1193 dni. I co? Nic. Nie macie dowodów na te rzekome afery? Nikogo nie wsadziliście do więzienia? –  Marek Suski @mareksuskiPlatforma Obywatelska chce przejąćwładzę w Polsce, by nie było słychaćo żadnych aferach związanych zpolitykami tej partii.20:50-22 siei 9
archiwum

Jestem za

 –
archiwum

Będzie się działo

 –
archiwum

Bo kiedyś publikacja prywatnych rozmów z restauracji "U Sowy" była walką o Polskę

Bo kiedyś publikacja prywatnych rozmów z restauracji "U Sowy" była walką o Polskę –
archiwum

Nagrabili sobie hejterzy

Nagrabili sobie hejterzy –
archiwum

Logiczne

Logiczne –

Wpuśćcie nas, please!

Wpuśćcie nas, please! –
archiwum – powód

Kto na nią zagłosuje?

Kto na nią zagłosuje? –

Bo to tatuś

 –  Jan #Duda wyjawił, że swojąkandydaturę do @PolskiSenatkonsultował z synem i ten niebył przeciwny. Zatem tak: dla@AndrzejDuda osoba w wieku 65 latnie nadaje się na sędziego #TK, ale wwieku 70 lat nadaje się na senatora,tworzącego polskie prawo.Logiczne.#hipokryzjaPiS
archiwum

Wciąż aktualne

Wciąż aktualne –

Media popierające rząd uważają swoich czytelników za kretynów

Media popierające rząd uważają swoich czytelników za kretynów –  To jest przepiękny przykład manipulacji, wręczksiążkowy. Czy przeciętny odbiorca wywnioskuje z tegonagłówka, że winę za kolizję poniosła była Premier? Nie.I o to właśnie w takim przekazie chodzi.Beata Szydło wymusiła pierwszeństwo, dostała mandat450 zł i 6 punktów karnych.
archiwum

Elyty PiS

Elyty PiS –
archiwum

Rozdział Państwa od Kościoła

Rozdział Państwa od Kościoła –
archiwum

Jeżeli Bitwę Warszawską obchodzimy w Katowicach to Powstanie Warszawskie możemy obchodzić w Rzeszowie

Jeżeli Bitwę Warszawską obchodzimy w Katowicach to Powstanie Warszawskie możemy obchodzić w Rzeszowie –
archiwum

Wypadek PT-91 Twardy na rekonstrukcji pod Ossowem

Wypadek PT-91 Twardy na rekonstrukcji pod Ossowem –

Ja też nie

Ja też nie –  #fr      Edyta Żemła^Ę\* @Edytazemla#AferaPodkarpackaDaniel R. ( b. oficer CBŚP w Rzeszowie, który miałochraniać agencję braci R. na wolności. Bracia R. teżwolni. Dostali zdumiewająco niskie wyroki. A DawidKostecki, który miał przeciwko nim zeznawać rzekomopowiesił się w celi.Ja tego nie kupuję!!!

Inny świat

 –  Wojciech Tumidalski ™@TumidalWojCzy ktoś jeszcze pamięta, że po samobójstwie mordercyK. Olewnika była dymisja ministra sprawiedliwościĆwiąkalskiego, wiceministra nadzorującegowięziennictwo, szefa Służby Więziennej, dyrektorawięzienia oraz - nie wiadomo dlaczego - teżProkuratora Krajowego?Takie napisałem© Rzeczpospolita Prawo @RPPrawo • 10 godz.Coś bardzo złego dzieje się za kratami, gdzie życie tracą kolejni osadzeni.Najwyższa pora wyciągnąć konsekwenge. Także polityczne - pisze publicysta■Rzeczpospolitej", Wojciech Tumidalski.
archiwum

Łatwo zaciąga się takie długi. Bo państwo jest wiarygodnym dłużnikiem. Jak nadejdzie termin spłaty to po prostu dociśnie podatkami swoich obywateli.

Łatwo zaciąga się takie długi. Bo państwo jest wiarygodnym dłużnikiem. Jak nadejdzie termin spłaty to po prostu dociśnie podatkami swoich obywateli. –
archiwum – powód

Dziwny jest ten świat

Dziwny jest ten świat –