Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…
Do przemyślenia: – Gdyby Ewa Pajor, jedna z najlepszych piłkarek na świecie, wyszła za mąż za piosenkarza Michała Bajora, to mogłaby się nazywać Ewa Pajor-Bajor.A gdyby jeszcze wstąpiła do wojska i uzyskała określony stopień wojskowy, to byłaby tytułowana: major Pajor-Bajor ›))BIMB 💡 WIĘCEJ
Źródło: x.com

Więcej informacji:

  • Wykryto, że JavaScript jest wyłączony w przeglądarce i należy go włączyć, aby korzystać z x.com.
  • Konieczne jest korzystanie z przeglądarki zgodnej z wymaganiami, lista wspieranych przeglądarek jest dostępna w Centrum Pomocy.
  • Niektóre rozszerzenia związane z prywatnością mogą powodować problemy z dostępem do x.com, sugeruje się ich wyłączenie.
  • Wystąpiły liczne błędy przy korzystaniu z x.com, zaleca się ponowne podejmowanie prób naprawy sytuacji.
  • Na stronie dostępne są informacje na temat warunków użytkowania, polityki prywatności, informacji o reklamach i polityce dotyczącej plików cookies.

Data: © 2025 X Corp.

Komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte. Jeśli chcesz je widzieć cały czas, zaloguj się,

Pokaż komentarze
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…
 
Color format