Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Po porażce z Lechem 0-3, trener Legii stwierdził: "Wstyd mi, piłka nożna to gra dla chłopców, a nie dziewczynek". Słowa te źle przyjęły dziewczyny z AKS Zły Warszawa, które zaprosiły trenera Jozaka na ich mecz

Po porażce z Lechem 0-3, trener Legii stwierdził: "Wstyd mi, piłka nożna to gra dla chłopców, a nie dziewczynek". Słowa te źle przyjęły dziewczyny z AKS Zły Warszawa, które zaprosiły trenera Jozaka na ich mecz – Może umiejętnościami będą odbiegać od panów, ale pewne rzeczy legioniści mogliby podłapać od dziewcząt Warszawa, 2.10.2017 r. Alternatywny Klub Sportowy „ZŁY" Komunikat prasowy W nawiązaniu do wypowiedzi trenera Romeo Jozaka deprecjonującej kobiecą piłkę nożną w dniu dzisiejszym Zarząd klubu AKS Zły oficjalnie zaprosił trenera Jozaka na najbliższe domowe mecze drużyny kobiecej AKS-u. Wierzymy w pozytywną odpowiedź ze strony trenera, licząc na możliwość pokazania mu, że mimo bardzo wielu przyziemnych problemów, z jakimi boryka się piłka nożna kobiet, zaangażowania, determinacji i boiskowej walki może się uczyć od naszych zawodniczek nie jeden pan piłkarz.
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…