Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

To zdjęcie szturmem podbija serca internautów i wywołuje całą lawinę komentarzy. Znajdują się na nim policjant – Kenneth Somma oraz Eddie, jego wierny czworonożny przyjaciel. Są wyczerpani po kilkunastogodzinnej zmianie: Ramię w łapę pracowali, aby pomóc ludziom, którzy ucierpieli w wyniku huraganu Irma. Kiedy w końcu musieli chwilę odpocząć, oficer spał trzymając swojego kompana za łapę

Ramię w łapę pracowali, aby pomóc ludziom, którzy ucierpieli w wyniku huraganu Irma. Kiedy w końcu musieli chwilę odpocząć, oficer spał trzymając swojego kompana za łapę – Czyż nie jest to piękny przykład więzi, jaka może zrodzić się między człowiekiem, a zwierzęciem?
Wiemy, że używasz AdBlocka i wyłączyłeś reklamy w serwisie. Masz do tego prawo. Ale jeśli nie wpadasz do nas przypadkiem, tylko znamy się od miesięcy, a może i od lat, a dzięki Demotywatorom przeżyłaś (albo przeżyłeś) wiele przyjemnych chwil, to być może uznasz, że zasłużyliśmy na twoją wdzięczność i zrewanżujesz się kupując fajną koszulkę demotów tutaj albo założysz za cenę paczki chipsów Superkonto. To jak?

Komentarze Ukryj komentarze

z adresu www
Komentarze są aktualnie ukryte.
Momencik, trwa ładowanie komentarzy…