Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

10 / 26
vilakazi

[demot] Nosacze to wyjątkowo "memiczne" zwierzęta. Mają dużą ekspresję twarzy, dlatego zdjęcia z nimi są dobrym materiałem na tego typu memy. Zwyczajne szympansy by nie pasowały, bo nie są tak "memiczne". To tyle, jeśli chodzi o porównywanie Polaków do małp. Tych z brakiem dystansu zapraszam do innego cyklu moich galerii, gdzie raz w miesiącu wrzucam obrazki z czarnym humorem i wszystkim co obraża muzułmanów, żydów, murzynów, czasami też katolików. Jakoś pod tamtymi galeriami nikt nie robi ze mnie antypolaka. Bo tak ciężko niektórym zrozumieć, że to tylko żarty. Można uważać za zabawne lub nie, ale jeśli ktoś jest "anty", bo są o Polakach, to ma wyraźne kompleksy i problemy. PS: w sieci są też modne podobne do nosaczów małpy, które przedstawiają Ukraińców. Też bym zrobił z tego galerie, ale za mało ich pojawia się. Tutaj pewnie też wszyscy śmialiby się zdrowo.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2018 o 19:23

2 / 32
vilakazi

[demot] Mojej rodziny też to dotyczy, czemu nie. Nawet do mnie niektóre obrazki pasują. Boże, jakie macie problem z tym, żeby przyznać się, że też powielacie niektóre typowe lub mniej typowe polskie przywary i zachowania? Ale rozumiem, że bardziej boli fakt, że te memy są zdobione tymi nosaczami, więc już hurr durr, wielkie oburzenie, bo niby Polaków się przyrównuje do jakichś małp. Śmiać się jest fajnie z Niemców, żydów, Francuzów, murzynów, ciapatych itd, ale broń Boże nie z samych siebie, bo to już w ogóle zdrada narodu.

-1 / 39
vilakazi

[demot] Typowe nosaczowe teksty xD I pod każdym demotem z tego cyklu dokładnie to samo. No chociaż trochę oryginalności.

1 / 7
vilakazi

[demot] @Rogger77 Lol, wezwij jeszcze do odpowiedzialności kilkaset innych stron z całego świata, na których to zdjęcie można znaleźć. Bo to dość znane w internetach zdjęcie, prawdopodobnie to Rosjanin. Przy okazji pociągnij do odpowiedzialności wszystkich innych internautów, którzy zamieścili zdjęcie, na którym jest jakiś... człowiek. Powodzenia.

0 / 0
vilakazi

[demot] @CRISTEROS @lougramm wy to macie naprawdę porządnie nasrane we łbie, żeby tą sytuację przedstawiać jako atak na Polaków przez muzułmanów. Taka analogia, żeby przybliżyć wam, jakimi dyletantami jesteście. W USA do lokalu wchodzi murzyn i kradnie towar. Właściciel wyciąga broń, oddaje kilka strzałów, złodziej nie żyje. Na demotach same zachwyty nad właścicielem lokalu: "Wyrwał chwasta", "zaj*bał murzyna złodzieja", "brawa dla bohaterskiego właściciela lokalu". W Polsce do lokalu wchodzi sebix i kradnie towar. Właściciel i pracownik obcokrajowcy i wybiegają za nim z lokalu, szamotanina, sebix ginie od ciosów nożem. Na demotach same hurr durr i bóldupienie: "Atak na Polaka", "Arab zaj*bał Polaka", "Pie*doleni islamiści", "Medal dla sebixa niepokornego i renta dla rodziny". Poza tym pragnę podkreślić, że ten biedny Polak był bardzo znany miejscowej policji. Podczas feralnego dnia muzułmanie ponadto byli notorycznie obrażani. W marcu ubiegłego roku, jak podaje reporter Polsatu, muzułmański pracownik tego baru też dostał ciosem nożem od Polaka. Wy naprawdę nie potraficie spojrzeć obiektywnie, bo wasze prawicowstwo do reszty wyparło wam zdrowy rozsądek?

-5 / 27
vilakazi

[demot] @ellaella87 spójrz na nick autorki, a potem spójrz na mój. Ale zgadzam się, Jezus nic nie wspominał o gejach. Gdybyśmy mieli tak konsekwentnie przestrzegać tego, co zapisane w Biblii, to byśmy niewiele się różnili od islamistów.

-1 / 7
vilakazi

[demot] @jamachama dokładnie tak. Jak sobie przypomnieć, to naprawdę w kampanii PiSu nie było widać Kaczora, ani Antka, Pawłowicz brylowała głównie w internecie, i można było pomyśleć, że w PiSie idzie nowe. A tu ta sama ciemnota co zawsze.

-3 / 9
vilakazi

[demot] @BluesTata to wiele tłumaczy. Jest taka strona jak demotypolityczne - bardziej adekwatna do tego typu spamu. Czemu np. tam nie pójdziesz? Bo co, mała rzesza odbiorców? Mała rzesza pisowskich klakierów, którzy połechcą cię plusami po główce, żebyś mógł obrosnąć w pióreczka, jakie ty mądrości płodzisz?

-1 / 9
vilakazi

[demot] Czy myślisz, że ludzi naprawdę interesują twoje domorosłe pie*dolenie i kretyńskie politykowanie? Weź spamuj tym gównem sobie na fejsie, zobaczymy czy twoi znajomi będą tacy rad na widok tego spamu.

14 / 40
vilakazi

[demot] @ellaella87 dużo bełkotu, ale żadnej treści. Może powiesz konkretnie co ci nie pasuje, zamiast tak gadać bez sensu?

1 / 5
vilakazi

[demot] Chodzi o pewne zasady, zachowanie świętości Konstytucji, bo prowadzi to w przyszłości do wielu nadużyć, kiedy każdy będzie traktował precedens Rzeplińskiego jako okazję do ignorowania Trybunału, który powinien być strażnikiem Konstytucji. I przypuszczam, że PiS już zdążył nas mocniej wydymać w ciągu roku niż Platforma w ciągu dwóch kadencji. A poza tym mam głęboko w dupie obie partie.

25 / 43
vilakazi

[demot] @Grzechu112 PiS nas jeszcze mocniej dyma, ale piso-lemingom to nie przeszkadza, bo oni to robią patriotycznie i prawicowo.

18 / 18
vilakazi

[demot] @t1ger Vuko jest Serbem, który mimo wszystko znakomicie opanował język polski, takie drobne błędy można mu wybaczyć, tym bardziej, że to Twitter, a nie jakaś oficjalna strona Legii ;)

0 / 0
vilakazi

[demot] @layevill prawo póki co nic nie mówi o tym, że całowanie się, czy trzymanie za ręce jest gorszące i demoralizujące. Prawo musi traktować wszystkich jednakowo, więc jeśli mamy zakazywać publicznego okazywania uczuć, to tak samo heteroseksualne pary musi to objąć. Mnie osobiści wkurza paradowanie facetów z gołą klatą i obwisłym brzuchem, buty crocsy, białe kozaczki i grube laski w obcisłych koszulkach. Ale nie zamierzam tego nikomu zabraniać.

0 / 0
vilakazi

[demot] @Adrian6 aborcja to po 1. nie zabijanie dzieci. Po 2. to jest jeszcze bardziej martwe prawo niż zakaz broni. I to, że małżeństwa gejów nie przyczyniają się do obrony życia, to ma znaczyć, że jest nieistotne? Prawica wszak stawia na wolność. Więc co widzi złego w tym, że dwóch gejów zalegalizuje swój związek, skoro to ich osobista wola.

0 / 4
vilakazi

[demot] @wopakoosiempiec tak, bo dzień po stosunku już mamy "człowieka". Aborcji statystycznie dokonała co czwarta Polka, więc wszelkie zakazy nie działają - dokładnie tak jak z bronią. Kto chce, i tak dostanie. Małżeństwami może i nie powinno zajmować się państwo, ale skoro ludzie tego chcą, to czemu nie. A skoro heterycy, to czemu nie geje.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
12 / 20
vilakazi

[demot] @gelimer dokładnie tak, jak mówi Bihar - za PO też sobie jaja robiliśmy z władzy, było nawet dużo ostrzej, też pamiętam podobne galerie podsumowujące, co aktualnie się wtedy działo w polityce, ale czemu teraz mamy żartować z PO? Nie przypominam sobie, żeby przy okazji żartów z Platformy, gdy ta była u władzy,Ty albo ktokolwiek tutaj skarżył się, że brakuje dla równowagi żartów z PiSu. Zasada zawsze jest ta sama: walimy we władzę. Gdyby może jakimś cudem kiedyś znalazła się taka władza, która naprawdę byłaby wzorem cnót wszelakich, nie było co do ich działań żadnych kontrowersji, to może ta zasada by przestałą obowiązywać, ale póki jest jak jest, to trzeba pilnować partii rządzącej.

1 / 3
vilakazi

[demot] @Paszeko Polecam przejrzeć mój cykl galerii z niepoprawnym politycznie poczuciem humoru, gdzie często sobie dworuję z żydów, muzułmanów, katolików - bez świętych krów. Nie miałbym też problemu ze zrobieniem normalnego demota kpiącego z żydów, gdybym znalazł odpowiedni obrazek, czy temat. Ale mieszkamy w Polsce. Tutaj nie panuje judaizm, żydów jest niewielu i generalnie wbrew opiniom masonów nie mają wielkiego wpływu na polską rzeczywistość. Dlatego nie dziw się, że prędzej znajdziesz demot o Rydzyku niż żydach.

1