Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

4 / 4
vilakazi

[demot] @Fragglesik czy Ty jesteś normalny? To mój demotywator - nie nawiązywałem w nim w ogóle do obecnej ustawy. POKAŻ MI GDZIE JA SUGERUJĘ, ŻE TO MA MIEJSCE OBECNIE?! To Twoja interpretacja. Przytaczam tylko haniebne slowa, która pokazują stan umysłowy członka partii rządzącej. Nie ma tam słowa o tym, że teraz zgwałcone 11 latki będą rodzić. A co do wspomnianej Kai Godek, to czy Ty masz świadomość, że to jej fundacja przeforsowała tę decyzję TK? Że gdyby nie Kaja Godek, nie byłoby tego co teraz się dzieje w Polsce? Czy masz świadomość, że ona jasno teraz zadeklarowała, że następnym krokiem będzie całkowite zinesienie aborcji, także w przypadku gwałtów? Czy Ty masz świadomość, że sposób w jaki TK uzasadniło swoją decyzję, daje ogromne, zielone światło do dalszych działań tej fundacji? Bo to łatwo stąd iść ze stanowiska, że skoro nie można dyskryminować chore płody i je zabijać, to tym bardziej czemu mamy zabijać zdrowe płody poczęte w wyniku gwałtu? TK dał jasno do zrozumienia, że płód ma taką same prawo do życia co człowiek. Jesteś żałosnym grafomanem, do którego chyba nic nie dociera.

12 / 14
vilakazi

[demot] @truskawka90 nie deprecjonuję ani jej ciężkiej pracy, ani nie daję tu żadnego wyrazu swojego oburzenia. Po pierwsze pokazuję jej przemianę jako formę ciekawostki, bo niewątpliwie jest to coś niebywałego, a po drugie uspokajam kobiety, które bardzo boją się ćwiczyć z ciężarem, bo przyjął się taki stereotyp, że jak zwykła dziewczyna zacznie trenować cokolwiek siłowo, to zaraz będzie wyglądac jak pani u góry, więc zaznaczam, że do niej potrzebna była tona koksu i bez tego to nierealne by kobieta tak wyglądała trenując naturalnie.

0 / 14
vilakazi

[demot] @Fragglesik toczysz pianę jak zwykle o nic. Gdyby każdy od zarania dziejów uważał, że równość i równe traktowanie nie istnieje i nie ma sensu się starać, to byśmy dalej żyli w czasach, kiedy kobiety nie mogły pracować w zawodach typowo męskich, brać się za politykę, grać w szachy, biegać w maratonach, studiować itd. Bo próby wprowadzania równości wlaśnie ograniczyły te powyższe rzeczy. Dzisiaj też można coś dalej z tym robić. Przekładając to na płaszczyznę edukacyjną - można walczyć z wychowywaniem dzieci do określonych ról. Cały czas steruje się dziećmi w szkołach tak, że dziewczynki muszą być grzeczne, a chłopcom wolno łobuzować. Dziewczynki czytają w czytankach, że jej celem jak dorośnie jest być mamą, dobrą gospodynią domową, a celem chłopców jak dorosną - zostać pilotem, inżynierem, kierowcą. Takie rzeczy dalej są podprogowo wpajane. Czy to nierealne, aby takim rzeczom przeciwdziałać? No chyba nie. Nie zbawimy nagle swiata, nie uczynimy go idealnym miejscem niczym w piosence Lennona, w ciągu dnia ludzkość nie zazna braterstwa, nie zaczniemy łapać się za ręce i śpeiwać "kumbaja" - ale możemy jakieś drobne rzeczy zmieniać. A jak podajesz przykład osoby na wózku, to równość raczej zmierza do tego, żeby miał w życiu jak najbardziej podobnie co osoba zdrowa. Wiadomo - nigdy nie będzie idealnie mogła czerpać z życia co osoba o zdrowych nogach, ale znowu - można małe rzeczy zmieniać, aby ta osoba mogła mieć lżej w życiu, np. tworząc rampy, windy, nie tworzyć skrzyżowań ze stopniem, tylko takim podjazdem, tworzyć miejsca parkingowe dla nich, produkować auta dostosowane do nich, albo niskoprogowe tramwaje. Na tym polega ta szatańska równość. By nie siedzieć z dupą i miauczeć, że równość nie istnieje, tylko próbować wprowadzać drobne zmiany. Te zmiany powoli będą się piętrzyć i kiedyś to zrobić wyraźną różnicę. Zaś wszelkie edukacje seksualne, co oczywiste nie przeszłyby bez zgody społeczeństwa, przede wszystkim rodziców. Program byłby kontrolowany przez nich, przez nauczycieli, przez polityków. Więc chyba trudno sobie wyobrazić, by pod płąszczykiem tej złej różnorodności, edukacji, mogłyby przejść jakieś dewiacje i jak tu ktoś na dole pisał - sugerowanie że penis w dupę jest fun. No ludzie, nie zachowujcie się jak dzieci i pomyślcie trochę zamiast gotować się w kotle własnych uprzedzeń. Jeżeli taka edukacja uchroni choć jedno dziecko przed potencjalnym pedofilem - to jestem za. Jeżeli uchroni dzieciaki przed niechcianą ciążą - tak samo. To głównie ma na celu. Wszelkie "homo propagandy" co najwyżej miałyby na celu uzmysławianie młodzieży, że gej to nie zło, to nie choroba, to nie aberracja i jeżeli masz takiego kolegę, to nie wysmiewaj, nie obrażaj, bądź spoko, bądź kolegą dla niego. Chyba że to jakiś ch*j. Bywa i tak. Bo statystyki depresji i samobójstw wśród młodzieży lgbt i tak są dość wysokie. A chyba warto wychodzić z chrześcijańskie punktu widzenia i chronić każde życie - nawet tych złych, małych sodomitów.

-1 / 5
vilakazi

[demot] @Fragglesik tak jak wyżej - chodzi o to, że to są masowo pisane za kasę IDENTYCZNE komentarze. Chyba nie myślisz, że to zupełny zbieg okoliczności, że nagle zapanował wysyp komentarzy o bojkocie torcika w Ikei. Wpisz na twitterze "wstyd broniarze" i zobaczysz co Ci wyskoczy apropos strajku nauczycieli. Tak samo - cała masa identycznych co do słowa komentarzy o kuzynce, która jest nauczycielką i która nie popiera protestu. Chyba nie trzeba być kumatym zbytnio, żeby widzieć, że to są słabe, prawdpodobnie opłacane lemingi z fejkowych kont. A jeżeli się ktoś uznaje za osobę o poglądach prawicowych, to powinien raczej poprzeć Ikeę. Czy nie o to właśnie walczy prawica? Żeby właściciel sklepu mógł wywalać na zbity pysk jakiegokolwiek pracownika, który w czasie pracy psuje wizerunek jego WŁASNOŚCI? Bo tak to właśnie odebrała Ikea. I ma do tego prawo. Jego sklep, jego własność, jak ktoś nie zgadza się z poglądami pracodawcy, to albo siedzi cicho i robi swoje, albo idzie gdzieś, gdzie znajdzie odzwierciedlenie dla swoich poglądów o mordowaniu gejów. No i bawią mnie te komentarze katolików, że on stracił pracę za "poglądy chrześcijańskie". To takie samozaoranie się. Bo to jakby przyznać się, że nienawiść i chęć mordowania gejów to składnik poglądów chrześcijańskich. Rozumiesz ten absurd? To jakby islamista miał pretensję, że wywalono go z roboty za komentarze o zabijaniu niewiernych. "Co za dyskryminacja, nienawiść i mordowanie niewiernych to część mojej religii, wy nietolerancyjne ćwoki!"

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 lipca 2019 o 15:51

13 / 21
vilakazi

[demot] @daniel700 chyba wyraźnie masz w tytule, że tu jest powaga. Nosacze nie muszą koniecznie przedstawiać jakichś przywar ludzkich. To jest jakby "antynosacz".

9 / 27
vilakazi

[demot] Nosacze to wyjątkowo "memiczne" zwierzęta. Mają dużą ekspresję twarzy, dlatego zdjęcia z nimi są dobrym materiałem na tego typu memy. Zwyczajne szympansy by nie pasowały, bo nie są tak "memiczne". To tyle, jeśli chodzi o porównywanie Polaków do małp. Tych z brakiem dystansu zapraszam do innego cyklu moich galerii, gdzie raz w miesiącu wrzucam obrazki z czarnym humorem i wszystkim co obraża muzułmanów, żydów, murzynów, czasami też katolików. Jakoś pod tamtymi galeriami nikt nie robi ze mnie antypolaka. Bo tak ciężko niektórym zrozumieć, że to tylko żarty. Można uważać za zabawne lub nie, ale jeśli ktoś jest "anty", bo są o Polakach, to ma wyraźne kompleksy i problemy. PS: w sieci są też modne podobne do nosaczów małpy, które przedstawiają Ukraińców. Też bym zrobił z tego galerie, ale za mało ich pojawia się. Tutaj pewnie też wszyscy śmialiby się zdrowo.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 kwietnia 2018 o 19:23

1 / 33
vilakazi

[demot] Mojej rodziny też to dotyczy, czemu nie. Nawet do mnie niektóre obrazki pasują. Boże, jakie macie problem z tym, żeby przyznać się, że też powielacie niektóre typowe lub mniej typowe polskie przywary i zachowania? Ale rozumiem, że bardziej boli fakt, że te memy są zdobione tymi nosaczami, więc już hurr durr, wielkie oburzenie, bo niby Polaków się przyrównuje do jakichś małp. Śmiać się jest fajnie z Niemców, żydów, Francuzów, murzynów, ciapatych itd, ale broń Boże nie z samych siebie, bo to już w ogóle zdrada narodu.

-2 / 40
vilakazi

[demot] Typowe nosaczowe teksty xD I pod każdym demotem z tego cyklu dokładnie to samo. No chociaż trochę oryginalności.

0 / 8
vilakazi

[demot] @Rogger77 Lol, wezwij jeszcze do odpowiedzialności kilkaset innych stron z całego świata, na których to zdjęcie można znaleźć. Bo to dość znane w internetach zdjęcie, prawdopodobnie to Rosjanin. Przy okazji pociągnij do odpowiedzialności wszystkich innych internautów, którzy zamieścili zdjęcie, na którym jest jakiś... człowiek. Powodzenia.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-1 / 7
vilakazi

[demot] @jamachama dokładnie tak. Jak sobie przypomnieć, to naprawdę w kampanii PiSu nie było widać Kaczora, ani Antka, Pawłowicz brylowała głównie w internecie, i można było pomyśleć, że w PiSie idzie nowe. A tu ta sama ciemnota co zawsze.

-4 / 10
vilakazi

[demot] @BluesTata to wiele tłumaczy. Jest taka strona jak demotypolityczne - bardziej adekwatna do tego typu spamu. Czemu np. tam nie pójdziesz? Bo co, mała rzesza odbiorców? Mała rzesza pisowskich klakierów, którzy połechcą cię plusami po główce, żebyś mógł obrosnąć w pióreczka, jakie ty mądrości płodzisz?

-2 / 10
vilakazi

[demot] Czy myślisz, że ludzi naprawdę interesują twoje domorosłe pie*dolenie i kretyńskie politykowanie? Weź spamuj tym gównem sobie na fejsie, zobaczymy czy twoi znajomi będą tacy rad na widok tego spamu.

13 / 41
vilakazi

[demot] @ellaella87 dużo bełkotu, ale żadnej treści. Może powiesz konkretnie co ci nie pasuje, zamiast tak gadać bez sensu?

0 / 6
vilakazi

[demot] Chodzi o pewne zasady, zachowanie świętości Konstytucji, bo prowadzi to w przyszłości do wielu nadużyć, kiedy każdy będzie traktował precedens Rzeplińskiego jako okazję do ignorowania Trybunału, który powinien być strażnikiem Konstytucji. I przypuszczam, że PiS już zdążył nas mocniej wydymać w ciągu roku niż Platforma w ciągu dwóch kadencji. A poza tym mam głęboko w dupie obie partie.

24 / 44
vilakazi

[demot] @Grzechu112 PiS nas jeszcze mocniej dyma, ale piso-lemingom to nie przeszkadza, bo oni to robią patriotycznie i prawicowo.

17 / 19
vilakazi

[demot] @t1ger Vuko jest Serbem, który mimo wszystko znakomicie opanował język polski, takie drobne błędy można mu wybaczyć, tym bardziej, że to Twitter, a nie jakaś oficjalna strona Legii ;)

-1 / 1
vilakazi

[demot] @layevill prawo póki co nic nie mówi o tym, że całowanie się, czy trzymanie za ręce jest gorszące i demoralizujące. Prawo musi traktować wszystkich jednakowo, więc jeśli mamy zakazywać publicznego okazywania uczuć, to tak samo heteroseksualne pary musi to objąć. Mnie osobiści wkurza paradowanie facetów z gołą klatą i obwisłym brzuchem, buty crocsy, białe kozaczki i grube laski w obcisłych koszulkach. Ale nie zamierzam tego nikomu zabraniać.

0 / 0
vilakazi

[demot] @Adrian6 aborcja to po 1. nie zabijanie dzieci. Po 2. to jest jeszcze bardziej martwe prawo niż zakaz broni. I to, że małżeństwa gejów nie przyczyniają się do obrony życia, to ma znaczyć, że jest nieistotne? Prawica wszak stawia na wolność. Więc co widzi złego w tym, że dwóch gejów zalegalizuje swój związek, skoro to ich osobista wola.

0 / 4
vilakazi

[demot] @wopakoosiempiec tak, bo dzień po stosunku już mamy "człowieka". Aborcji statystycznie dokonała co czwarta Polka, więc wszelkie zakazy nie działają - dokładnie tak jak z bronią. Kto chce, i tak dostanie. Małżeństwami może i nie powinno zajmować się państwo, ale skoro ludzie tego chcą, to czemu nie. A skoro heterycy, to czemu nie geje.

1 2 następna »