Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

tinder

Z nami od: 6 stycznia 2021 o 12:17
Ostatnio: 17 stycznia 2021 o 15:11
Płeć: kobieta
Exp: 2
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 10 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1576
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Do czego ludzie są zdolni kiedy chcą być "fajni"?Albo kiedy chcą zbić kilka dodatkowych kliknięć na portalach społecznościowych... –
archiwum
Jak to dobrze że w grudniu Amerykanie ostrzegli nas przed ekstremalnie ciepłym styczniem 2021... – Tymczasem w Gołdapii -25`C... Jak to dobrze że w grudniu Amerykanie ostrzegli nas przed ekstremalnie ciepłym styczniem 2021... – Tymczasem w Gołdapii -25`C...
archiwum
Marta Lempart jako dyrektor w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zablokowała wsparcie dla fundacji Anny Dymnej.Teraz kiedy leży na aswalcie i stała się pośmiewiskiem i człowiekiem-memem potwierdza się że...Karma powraca... – "Marta Lempart pracując jako dyrektor w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, blokowała w 2009 r. dotację dla 7. Świetlic Terapeutycznych Fundacji im. Brata Alberta, opiekujących się 155 dziećmi z niepełnosprawnością intelektualnąDopiero interwencja Rzecznika Praw Obywatelskich  Janusza Kochanowskiego i wielu osób Dobrej Woli ocaliła te jakże potrzebne placówki od zagłady, a podopiecznych i pracowników od wyrzucenia na bruk.Marta Lempart blokowała też dotację dla Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko."
archiwum
Tymczasem Polacy ze łzami w oczach witają powracającego z emigracji dobrodzieja... –
archiwum
- Wizytacja ze wschodu... – - Helena... Mam zawał....
archiwum
Tym razem zwyzywała swoją "koleżaneczkę" na Lewicy - aż wstawił się za nią Hołownia... – Czy jest jeszcze ktoś kogo ta wulgarna "dama" nie obraziła?
archiwum
No to kierunek Szczyrk! – A raczej SzCyrk...
archiwum
W tym samozwańczym "kurorcie" normy były przekroczone nawet 13 krotnie! – BRAWO DLA TURYSTY! BRAWO DLA SĄDU!Niestety sam wyrok nie poprawił powietrza w tym miejscu...Ile jeszcze jest takich miejsc w Polsce?
archiwum
Krysia wyznaje"wolność, etykę i moralność", a społeczeństwo? "jest chore!" – A nie odwrotnie przypadkiem?
Szczyrk zaprasza! – Tylko w maseczkach...

1