Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

timi14

1 / 1
timi14

[demot] Musze cos takiego skombinowac. Jedzie pajac 500-700 m za mna i uwaza, ze nie oslepia mnie drogowymi

-1 / 1
timi14

[demot] Może to po prostu szkoła katolicka, prowadzona przez księży? Chodziłem do takiej w gimnazjum.

4 / 8
timi14

[demot] Gdzie to było, bo chętnie pokaże temu pajacowi, gdzie jest jego miejsce. Tacy cwany, ze od razu to bojki, a każdy go połozy jednym ciosem z zaskoczenia

0 / 2
timi14

[demot] @kibishi Moje dane nie są usuwane, bo chrzest jest trwałym sakramentem, którego nie da się usunąć i ten sakrament pozwala wrócić do wiary chrześcijańskiej.

0 / 0
timi14

[demot] @kibishi Do kurii? Oświadczenie składasz w parafii do której należysz:D Dajesz je proboszczowi, uzgadniacie termin, stawiasz się z 2 świadkami i po sprawie. CO innego gdybyś chciał wrócić do wiary katolickiej. Wtedy taka sprawę załatwia biskup.

1 / 1
timi14

[demot] @kibishi Apostazja jest dobrowolna i darmowa. Ksiądz może jedynie próbować mnie od niej odwieść, ale nie ma prawa odmówić ze wglądu na brak "ofiary".

1 / 1
timi14

[demot] Ile ku*wa? TO ja w 15 tysięcznym mieście wynajmuje komuś 3 pokojowe mieszkanie w cenie kawalerki w Krakowie. Pie*dole, od kolejnego miesiąca podnoszę czynsz

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 sierpnia 2022 o 22:45

-5 / 9
timi14

[demot] Tak tylko sie mówi, ze każdy facet by chciał, ale pamiętajcie, ze w gwałcie to dziewczyna szuka dla siebie przyjemności, a nie odwrotnie. Współczuje takim jeśli dziewczyna zdecyduje się na pozycje na jeźdźca. Osobiście w stosunku nie lubię tej pozycji, bo mi laski prawie ch*a lamia w pól, a co tu pomyśleć o gwałcie.

0 / 0
timi14

[demot] @13Puchatek Zbieżność nickow cos Ci mówi czy jesteś aż tak bardzo ograniczony. Zegnam, bo z idiotami się nie dyskutuje.

0 / 0
timi14

[demot] @13Puchatek 1. Nie dodawaj sobie lat. 2. Ta, uwielbiam te teksty. A ja przejeździłem na wstecznym więcej niż Ty do przodu. 3. To niech ten obcy okaże szacunek jeśli sam go wymaga. Nie wiem o kim mówisz w kategorii "Piekielni". Nie jestem na tym portalu zarejestrowany, nawet go nie czytam. A teraz idź spać, bo bajki się już skończyły.

-1 / 3
timi14

[demot] U mnie żaden nie przeżyje, ale zabijam ich humanitarnie. Dziadek mnie uczył, żeby palic ich żywcem z pajęczyną, ale nie mam do tego serca. Wole zabić, żeby nie cierpiał.

0 / 0
timi14

[demot] @13Puchatek 1. Chlew to masz w domu rodzinnym smarkaczu. 2. Mówisz o KONKRETNYM odcinku na którym nie wszędzie jest zakaz. Zanim zaczniesz dalej pie*dolic swoje chore farmazony, zapoznaj się z przepisami, a one Ci powiedzą w jakim sytuacjach zakaz przestaje obowiązywać. 3. Kamera wszystko udowodni, ośle.

0 / 0
timi14

[demot] @rapper3d Jak słusznie zauważyłeś. Jeśli starczy czasu pracy, a tego nie starcza jeśli masz rozładunek i załadunek raz dziennie. W takim trybie nie wyjeżdżam dziennie nawet 9h, średnio jest to od 6:30 do 7:45 wiec w tym przypadku czas tracę bezpowrotnie.

0 / 2
timi14

[demot] @Adder Nie wszyscy, bo jestem hetero, wiec taki gowniarz jak Ty mi nie obciągnie.

-2 / 6
timi14

[demot] I bardzo dobrze zrobili temu szczylowi w peugeocie. Ma szczęście, ze to nie byłem ja, bo zrobiłbym mu z tego peugeota, malucha.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-4 / 4
timi14

[demot] @AbsurdalnyJanek Przejeżdżając przez miasto robię dokładnie to samo względem osobowych. Wole zablokować skrzyżowanie czy rondo byleby tylko nie wpuścić żadnego kretyna w osobówce. Raz do mnie jeden zaczął fikać i trąbić, a nawet wyszedł. Gaz szybko ostudził jego zapędy. Drugi, który zaciągnął mi hamulec w naczepie w zemście, dostał takiego kopa w ryja, ze 20 minut dochodził do siebie na jezdni.

0 / 4
timi14

[demot] @beeveer Zawsze liczycie tylko przez matematykę, a czynników które decydują ile zyskamy jest więcej i tak naprawdę nie sposób oszacować czasu, ale zwykle jest on przynajmniej dwukrotnie większy niż matematyka mówi. Kształt terenu, masa pojazdu, moc silnika, to wszystko ma wpływ na długość zaoszczędzonego czasu. Jadę MANem, który ma 480 KM z ładunkiem 5 ton. Pod górkę doganiam Volvo o mocy 500 KM z ładunkiem 24t. Myślisz, ze go nie wyprzedzę? Na górce koło Świebodzina mogę w ten sposób jednym manewrem zyskać nawet 1,5 km przewagi, bo mnie zwolni o 5-7 km/h, a drugiego nawet o 20-25 km/h. Poza tym przypuśćmy, ze wyjechałem z załadunku, mam 4,5h do wyjechania, potem musze zrobić sobie przerwę. Patrzę na nawi i widzę, ze do jednego MOPa dojadę na 4:25. Niestety, zakaz wyprzedzania i małpiszon pyrkający osobówką 80 km/h spowodował, ze musiałem zjechać na przerwę MOP wcześniej, wyjeżdżając 4h i 10m. Jak myślisz, ile czasu przez to straciłem? To ok. 20 minut jazdy, których JUZ NIE ODZYSKAM. Przez głupka i zakaz wyprzedzania jestem w plecy minimum 20 minut.

3 / 5
timi14

[demot] Ja place w Toruniu za przepyszną kawę piernikowa 14 zl i nie narzekam. Warta swojej ceny:)

1 2 3 4 następna »