Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

slagen

Z nami od: 7 lipca 2016 o 14:09
Ostatnio: 17 stycznia 2021 o 8:23
Płeć: mężczyzna
Exp: 66
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 7 z 42 (33 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 5884
  • Komentarzy: 1821
  • Punktów za komentarze: 3473
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Osoby z zawieszoną działalnością muszą kupić nowe kasy! – Od pierwszego stycznia obowiązują nowe kasy fiskalne - online.Osoby z zawieszoną działalnością MUSZĄ takie mieć!Rząd kazał dawać za ich brak wysokie kary, nawet gdy ktoś miał zawieszoną dzielność od wielu lat. Oczywiście dotyczy to tylko osób, których działalność wymaga kas fiskalnych
poczekalnia
PiS to jednak ma podejście do małych firm i klasy średniej. – Zupełnie jak Władza Radziecka do kułaków
archiwum
Znacjonalizowano Bank Czarneckiego bo nie chciał się "dogadać". – Wciskają ciemnotę maluczkim i robią śmieszne zadymy np. o kilka szczepionek, dla odwrócenia uwagi. Tyle ze właściciele banków zaczną je traktować jak inwestycje wysokiego ryzyka i maluczcy za to po łbach dostaną.
archiwum
Wykorzystywany też w leczeniu parkinsona – Trochę dziwne że leku antywirusowego, który najwyraźniej działa, nie wykorzystują oficjalnie do leczenia wirusa Covid-19.Ciekawe jakimi motywami kierują się decydenci?
"Nie zatrudniamy ekspertów, bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli oni realizować naszego programu" – "Z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów, jeśli chodzi o rady nadzorcze. Trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. No i problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie" - wicerzecznik PiS Radosław Fogiel
archiwum
Ta baba co żarła sałatkę była jednym z posłów piszących do TK a potem była sędzią we własnej sprawie. –
archiwum
Sukces PiS – Skutecznie odwrócił uwagę obywateli od swojej nieudolności w walce z coronawirusem
archiwum
Oni sobie tą pandemię wymodlili – Będzie na co zwalać skutki własnej nieudolności.
archiwum
Bo im się to po prostu należy! –
archiwum
PiS potrzebuje mieć pretekst by zmienić Konstytucję i zwiększyć zadłużenie – Bo koryto już jest puste
archiwum
Po nas choćby i potop – PiS zniszczy do końca PolskęWłaśnie kończą dogadywanie się z ludźmi swojego pokroju by zmienić Konstytucje i gwałtownie zwiększyć zadłużenie. Dobili po prostu do dna i nie ma co "zagospodarować" w ramach projektu: rodzina na swoim.
archiwum
I znowu, po Bożemu, zgodnie z nauką polskiego Kościoła, jak baba bedzie w domu pyskować bedzie jej można spokojnie dać w pysk. – PS. przypomni mi ktoś gdzie w Starym lub Nowym Testamencie pisze: jak się baby nie bije to jej wątroba gnije?
archiwum
200 lat tradycjiPrzetrwała dwie wojny – nie przetrwała rządów PiS
archiwum
41 mld kosztuje 500+ w tym roku. Rząd tego nie ruszy a zamiast tego masowo będzie zwalniać urzędników. – Może i dobrze ale ich liczba zależy od ilości przepisów. Bez redukcji przepisów nic się w urzędach w rozsądnym terminie nie załatwi.
archiwum
A co jeśli od początku chodziło tylko o zmiany w Konstytucji? – Lub ukrycie jakiejś innej machloi i nikt na poważnie nie brał terminu 10 maja?
archiwum
Przydałby się teraz te pieniądze, które PiS dał na socjal... –
archiwum
 – Bo musimy wygrać, choćby po trupach
archiwum
 – Pomimo tego że w krajach Starej Unii pandemia ma się lepiej niż u nas a ludzie gorzej, złotówka szybko traci w stosunku do Euro.Koronawirus to przysłowiowy gwoźdź do trumny dla naszej gospodarki.Każdy normalny kraj ma jakieś zapasy na czarną godzinę, ale nasi niekompetentni politycy przeżarli i rozdali wszystko.
archiwum
Ciemny lud to kupi – Niedługo usłyszymy że kryzys w Polsce to nie jest wina przerośniętego socjalu i niekompetencji polityków tylko koronawirusa.
archiwum
Nie 2, a co najmniej 10 mld zł dla TVP – Przez ostatnie kilka lat masowo zamykano oddziały zakaźne z powodu pieniędzy. Gdy wybuchła epidemia zamiast zacząć je przywracać prezydent Duda podpisał ustawę, która gwarantuje 2 mld zł dla TVP i PR co roku... przez 5 lat!