Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

slagen

Z nami od: 7 lipca 2016 o 14:09
Ostatnio: 21 lutego 2023 o 17:43
Płeć: mężczyzna
Exp: 96
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 59 (51 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7542
  • Komentarzy: 2848
  • Punktów za komentarze: 5138
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Krym – Historia prawdziwa :)
archiwum
Polskie fugu :) –
archiwum
PiS poprawi nam demokrację – PiS przygotowuje kolejny krok, tym razem dosyć duży, w zakresie poprawiania nam demokracji :)
archiwum
Zabili rzekę. – Po prostu z kaprysu i dla własnych interesów. Wiecie co? To po prostu przykre.
archiwum
Ciekawostka na dziś – Czy wiesz że dzięki inflacji stracisz w tym roku dwie pensje?
archiwum
Kaczyński: nie będziemy chodzić po prośbie – Od dwóch tygodni gotowe są środki, po które można sięgnąć. Wystarczy wypełnić wniosek.Ponad 2 MILIARDY EURO dla Polski na pomoc dla uchodźców!!!Wystarczy wpisać w google: bieda w Polsce. by wiedzieć na co nas stać. Może Kaczyński ma bana na google?
archiwum
Taka ciekawostka – Rząd PiS swoją nieudolnością w czasie pandemii zabił więcej ludzi niż Putin bombami
archiwum
 – "Wojną zawsze jest łatwiej ukryć swoje niepowodzenia w polityce gospodarczej i społecznej. Nie oni są winni, winien jest zewnętrzny wróg. To zewnętrzny agresor jest odpowiedzialny za zubożenie ludzi, i za to, że pieniędzy w budżecie nie wystarcza i trzeba stanąć z wyciągniętą ręką po pieniądze od innych sponsorów, zwyczajnie żebrać. Ale to oni są winni! A my chcieliśmy tak dobrze! Co za tragedia." Myślę że autor tych słów wiedział o czym mówi.
archiwum
Polska nie powinna czekać - mówił Prezydent Ukrainy – "Razem jest nas 90 mln. Razem możemy wszystko. Jest to historyczna misja Polski i Ukrainy, być liderami, być razem, wyciągnąć Europę z przepaści i zagrożenia"Nie chcę marudzić ale chyba ktoś nas próbuje wciągnąć w bezpośredni konflikt.Nie bardzo mam ochotę testować ile naprawdę warte jest NATO w obliczu głowić nuklearnych
archiwum
Pierwsza ofiara wojny – Tak tylko, dla przypomnienia:Jak na każdej wojnie, prawda jest pierwszą ofiarą.
archiwum
... – A potem przejść do spraw poważnych np. ile by Unia straciła pieniędzy gdyby zrezygnowała z taniego, rosyjskiego gazu
archiwum
Mam pewne obawy o stan naszej gospodarki – Ukraińska hrywna to jedna z wielu walut, które ostatnio umocniły się w stosunku do naszej złotówki.
archiwum
Byłoby nawet śmieszne – gdyby nie było prawdziwe
archiwum
Będziemy milionerami – Rząd nie może pożyczać pieniędzy z NBP. Tworzy więc Polski Fundusz Rozwoju. Polski Fundusz Rozwoju emituje obligacje za 100 mld gwarantowane przez skarb państwa. Kupują je komercyjne banki i sprzedają z zyskiem NBP. NBP umarza dług Polskiego Funduszu Rozwoju. Czyli NBP daje rządowi 100 mld pustych pieniędzy bez pokrycia.
archiwum
A kiedy dzień uczczenia ich ofiar? – Wieśniaków, urzędników i całej reszty która im się nie podobała albo którą obrabowali i przy okazji zabili.
Źródło: Żołnierze Wyklęci
archiwum
Ministerstwo Finansów szuka ekspertów ds. nowych podatków – Żeby zrównoważyć spadek wartości pieniądza, spowodowany przerośniętym socjalem, PiS obiecał rewaloryzację 500+. W tym celu szukają ekspertów od nowych podatków, którymi obciążą pracujących i tych, którzy coś w życiu wypracowali.Trzeba im przyznać że dbają o swój elektorat.
Ciekawe czy jak wybuchnie wojna to wojsko będzie mogło iść za ich przykładem? –
archiwum
Taaa, przynajmniej humor rządzących nie opuszcza. – Brak wolnych terminów dla 80+. Wszystkie pozajmowane na maxa i to niemal natychmiast jak tylko się dało.
archiwum
PiS to jednak ma podejście do małych firm i klasy średniej. – Zupełnie jak Władza Radziecka do kułaków
archiwum
Znacjonalizowano Bank Czarneckiego bo nie chciał się "dogadać". – Wciskają ciemnotę maluczkim i robią śmieszne zadymy np. o kilka szczepionek, dla odwrócenia uwagi. Tyle ze właściciele banków zaczną je traktować jak inwestycje wysokiego ryzyka i maluczcy za to po łbach dostaną.