Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

slagen

Z nami od: 7 lipca 2016 o 14:09
Ostatnio: 24 maja 2022 o 19:00
Płeć: mężczyzna
Exp: 88
Jest obserwowany przez: 5 osób
  • Demotywatorów na głównej: 8 z 54 (46 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 7137
  • Komentarzy: 2497
  • Punktów za komentarze: 4715
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Kaczyński: nie będziemy chodzić po prośbie – Od dwóch tygodni gotowe są środki, po które można sięgnąć. Wystarczy wypełnić wniosek.Ponad 2 MILIARDY EURO dla Polski na pomoc dla uchodźców!!!Wystarczy wpisać w google: bieda w Polsce. by wiedzieć na co nas stać. Może Kaczyński ma bana na google?
archiwum
Taka ciekawostka – Rząd PiS swoją nieudolnością w czasie pandemii zabił więcej ludzi niż Putin bombami
archiwum
 – "Wojną zawsze jest łatwiej ukryć swoje niepowodzenia w polityce gospodarczej i społecznej. Nie oni są winni, winien jest zewnętrzny wróg. To zewnętrzny agresor jest odpowiedzialny za zubożenie ludzi, i za to, że pieniędzy w budżecie nie wystarcza i trzeba stanąć z wyciągniętą ręką po pieniądze od innych sponsorów, zwyczajnie żebrać. Ale to oni są winni! A my chcieliśmy tak dobrze! Co za tragedia." Myślę że autor tych słów wiedział o czym mówi.
archiwum
Polska nie powinna czekać - mówił Prezydent Ukrainy – "Razem jest nas 90 mln. Razem możemy wszystko. Jest to historyczna misja Polski i Ukrainy, być liderami, być razem, wyciągnąć Europę z przepaści i zagrożenia"Nie chcę marudzić ale chyba ktoś nas próbuje wciągnąć w bezpośredni konflikt.Nie bardzo mam ochotę testować ile naprawdę warte jest NATO w obliczu głowić nuklearnych
archiwum
Pierwsza ofiara wojny – Tak tylko, dla przypomnienia:Jak na każdej wojnie, prawda jest pierwszą ofiarą.
archiwum
... – A potem przejść do spraw poważnych np. ile by Unia straciła pieniędzy gdyby zrezygnowała z taniego, rosyjskiego gazu
archiwum
Mam pewne obawy o stan naszej gospodarki – Ukraińska hrywna to jedna z wielu walut, które ostatnio umocniły się w stosunku do naszej złotówki.
archiwum
Byłoby nawet śmieszne – gdyby nie było prawdziwe
archiwum
Będziemy milionerami – Rząd nie może pożyczać pieniędzy z NBP. Tworzy więc Polski Fundusz Rozwoju. Polski Fundusz Rozwoju emituje obligacje za 100 mld gwarantowane przez skarb państwa. Kupują je komercyjne banki i sprzedają z zyskiem NBP. NBP umarza dług Polskiego Funduszu Rozwoju. Czyli NBP daje rządowi 100 mld pustych pieniędzy bez pokrycia.
archiwum
A kiedy dzień uczczenia ich ofiar? – Wieśniaków, urzędników i całej reszty która im się nie podobała albo którą obrabowali i przy okazji zabili.
Źródło: Żołnierze Wyklęci
archiwum
Ministerstwo Finansów szuka ekspertów ds. nowych podatków – Żeby zrównoważyć spadek wartości pieniądza, spowodowany przerośniętym socjalem, PiS obiecał rewaloryzację 500+. W tym celu szukają ekspertów od nowych podatków, którymi obciążą pracujących i tych, którzy coś w życiu wypracowali.Trzeba im przyznać że dbają o swój elektorat.
Ciekawe czy jak wybuchnie wojna to wojsko będzie mogło iść za ich przykładem? –
archiwum
Taaa, przynajmniej humor rządzących nie opuszcza. – Brak wolnych terminów dla 80+. Wszystkie pozajmowane na maxa i to niemal natychmiast jak tylko się dało.
archiwum
PiS to jednak ma podejście do małych firm i klasy średniej. – Zupełnie jak Władza Radziecka do kułaków
archiwum
Znacjonalizowano Bank Czarneckiego bo nie chciał się "dogadać". – Wciskają ciemnotę maluczkim i robią śmieszne zadymy np. o kilka szczepionek, dla odwrócenia uwagi. Tyle ze właściciele banków zaczną je traktować jak inwestycje wysokiego ryzyka i maluczcy za to po łbach dostaną.
"Nie zatrudniamy ekspertów, bo jak zatrudnialiśmy ekspertów to nie chcieli oni realizować naszego programu" – "Z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów, jeśli chodzi o rady nadzorcze. Trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. No i problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie" - wicerzecznik PiS Radosław Fogiel
Czy ktoś już wziął na Ciebie kredyt, czy jeszcze nie? – Dane tysięcy ludzi krążą na czarnym rynku. O smutnych skutkach dla szaraczków można poczytać i pooglądać w TV.Dlaczego brak woli polityków by coś z tym zrobić? Przecież wystarczy podnieść karę za handel danymi na tak wysokie by się to po prostu nie opłacało. W każdym razie by nie opłacało się sprzedawać na czarnym rynku maluczkich. Czyli po prostu nas
Jeśli dron został zestrzelony na wodach międzynarodowych to skąd Iran ma jego wrak? –
Piątka Kaczyńskiego – Projekt "WENEZUELA" uważam za otwarty
Znaki ostrzegawcze – a18a - Uwaga krowya18b - Uwaga jeleniea18c - Uwaga AmerykanieTen ostatni jest chyba najbardziej potrzebny