Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

severson

1 / 1
severson

[demot] @Jasin44 No właśnie na odwrót. Dzięki automatyzacji zadań mamy teraz takie rzeczy, które się naszym dziadkom nie śniły. Przestań ignorować rzeczywistość, rozejrzyj się dookoła, sprawdź co robią np. twoi znajomi z czasów szkolnych albo sąsiedzi. Ponieważ ludzie są w stanie zrobić więcej przy tym samym wysiłku, to na więcej ich stać, a więc i więcej potrzebują. Masz teraz więcej fryzjerek niż np. 20 czy 35 lat temu, więcej sklepów tematycznych (np. z elektroniką, budowlanką, rzeczami dla zwierząt, ubraniami, innymi gadżetami...), nieporównywanie większą ilość usług, np. czyszczenie kostki brukowej albo projektowanie ogródków, kwitnie małe, średnie i duże budownictwo, cały sektor IT, kosmetyka, motoryzacja, ubrania, pokrowce na słuchawki, cały marketing i reklama, edukacja i doradztwo (z wyjątkiem szkół, bo tam jest beton i widać skutki braku rozwoju), cały sektor twórczości, i nie pamiętam co jeszcze. Im więcej zrobisz tym więcej jest do zrobienia. Pracy nigdy nie zabraknie a nawet jeśli zabraknie, to jeszcze lepiej - bo to będzie oznaczać, że ludzie nie mają niezaspokojonych potrzeb i zamiast pracować będą mogli zająć się czymś pożytecznym. Nie musisz mi wierzyć, po prostu się rozejrzyj i przestań ignorować rzeczywistość.

-1 / 1
severson

[demot] Aha. A dlaczego ktoś te wysrywy wstawia tutaj zamiast męczyć nimi kogoś w kolejce do proktologa?

1 / 1
severson

[demot] @Kaizenpol No tak, akt zgonu to zdecydowanie bardziej uregulowana sytuacja prawna.

0 / 0
severson

[demot] Kiedy ktoś pisze coś o babci, a okazuje się, że to ja jestem tą "babcią".

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 stycznia 2017 o 0:10

0 / 0
severson

[demot] Może mi pani tą dorzuci Kobietkę, tę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2016 o 21:29

2 / 2
severson

[demot] Asfalt, utwardzenie, znaki pionowe, znaki poziome, sygnalizatory, czasem jakiś fotoradar, krawężniki, takie śmieszne wypukłe rzeczy z odblaskami, słupki, wysepki, estakady, wiadukty, mosty, bariery, czujki, pętle indukcyjne, ... Niektóre udogodnienia dla samochodów są warte więcej niż dwieście tysięcy takich barierek. Jak dobrze się obrócisz puszką, to narobisz strat więcej niż by kosztowało obstawienie takimi podpórkami kilku skrzyżowań w mieście. Więc prośba jeszcze raz: jak się będziesz nudził na czerwonym, to się rozejrzyj ile w tym miejscu jest zrobione dla samochodów i ile przy tym znaczy te plus minus 900 złotych. Bo jeśli by się okazało, że twoja miejscówa przed skrzyżowaniem jest warta np. dziewięć tysięcy, to znaczy, że jesteś dziesięć razy większym inwalidą niż ja, tak?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 grudnia 2016 o 16:16

-1 / 1
severson

[demot] Można poprosić jakąś focię miejsca, w którym zatrzymujesz się jako samochód, wraz ze wszystkimi elementami, które służą do tego, żebyś się tam zatrzymywał samochodem?

2 / 2
severson

[demot] Naczynie numer 3, bo od strony naczynia numer 4 ma niższy brzeg niż reszta. Nawet jeśli miały być równe, to w naczyniu 3 przynajmniej przez te ułamki sekund woda jest wyżej zanim przepłynie do naczynia 4.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2016 o 10:35

0 / 0
severson

[demot] @binka02 of crowdz (dopełniacz liczby mnogiej od "rzesza", błędnie odmieniony).

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2016 o 18:34

-1 / 1
severson

[demot] @dunmer_soul "hasłem wszystkich zgoda będzie" - też może być z lekka niewygodne dla niektórych. Na przykład różnych NOPów i ONRów.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 listopada 2016 o 13:57

0 / 0
severson

[demot] Trzeba chwilkę pomyśleć i poszukać, żeby zrozumieć ten transparent. Moja ocena: mocne z plusem. Ale może jeszcze bez podpowiedzi, niech plusują i ci, którzy zrozumieli, i ci, którym się to jeszcze nie udało.

0 / 2
severson

[demot] @pawel_wyrwas Obce numery masz w książce, więc nie wykręcasz. Do siebie dzwoni się rzadko, więc jeśli się specjalnie nie uczyłeś albo nie poznajesz dużo osób, to też nie znasz.

15 / 15
severson

[demot] Rekonstrukcja zdarzeń - koleżanka zadzwoniła z zastrzeżonego albo nie swojego.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1026 27 następna »