Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nowygregor

Z nami od: 5 sierpnia 2019 o 21:24
Ostatnio: 15 września 2019 o 9:06
Płeć: mężczyzna
Exp: 2
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 1 z 21 (20 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1682
 • Komentarzy: 11
 • Punktów za komentarze: 11
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

"ZESPÓŁ"

"ZESPÓŁ" – Siatkarki pokonują Niemki (ludność 82 mln)Koszykarze pokonują Rosję (ludność 144,5 mln)Piłakrze dostają wciery od Słoweni (ludność 2 mln)Nie wiem czemu, tą zbieraninę nazywają "zespołem" !!
archiwum – powód

Demotywatory Już Dopadł Blady Strach !

Demotywatory Już Dopadł Blady Strach ! – Po 2 godzianach przeniesiony do archiwum !!Powód ?? - za dużo negatywów ha ha
archiwum – powód

Chyba Mija Się Z Powołaniem.

Chyba Mija Się Z Powołaniem. – Miejsce, które z założenia ma szerzyć dekalog, uczyć miłości do bliźniego, walczyć z grzechami pychy.Uczyć skromności, etc, etc.A jak naprawdęto wygląda ?Nawoływanie do nienawiści, szczucie Polaka na Polaka (chyba im na tym zależy).Tym, którzy naprawdę wierzą włos jeży sie na całym ciele :( Co wy o tym sądzicie? Wpiszcie w komentarzach o przeciwieństwach, które dzieją się w tych budynkach, bo nie można na chwilę obecną nazwać ich "Domem Bożym" !
archiwum

Zabawki Na Poczcie Polskiej

Zabawki Na Poczcie Polskiej – Jak się coś stanie dziecku - przezcież nie było napisane, że bezpieczna!
archiwum

Polska Polityka

Polska Polityka – "Polityków powinno się wymieniać tak często jak pieluchy, z tego samego powodu" powiedział bodajże Mark Twain, a u nas wieczna karuzela !Gdzie pieniądze tam i mafia !
archiwum

Co Jeszcze Musi Się Wydarzyć ?

Co Jeszcze Musi Się Wydarzyć ? – Co Jeszcze Musi Się Wydarzyć ?By rozum i logika była górą ?!By oświecenie miało przewagę nad ciemnogrodem ?!A , przepraszam to Polska :(Nawet nie wiecie z jakim ciężkim sercem to napisałem:(Ale co najgorsze, to brak alternatywy !
archiwum

Uwaga

Uwaga – Policja radzi by nie próbować zatrzymywać tego typa.

Religia w szkole

Religia w szkole – Jeszcze chodziłem do szkoły, gdy wchodził ten "przedmiot". Miał być tylko na pierwszej lub ostatniej lekcji, godzina tygodniowo, katecheta na utrzymaniu kościoła i brak wpisu na świadectwie.A teraz?Co sądzicie teraz na temat tych zajęć?
archiwum

Ciekawa Analiza

Ciekawa Analiza – Najmniej zadowoleni to ludzie młodzi, z wykształceniem wyższym i osoby dobrze zarabiające.Po wyborach zobaczymy jaki procent mamy ludzi prostych.
archiwum

Bravissimo Panowie

Bravissimo Panowie – Polscy siakarze awansowali na olimpiadę, BRAWOTeraz tylko czekam na polskich piłkarzy !Także chciałbym, by i oni budzili taki postrach w przeciwnikach, ale chyba się nie doczekam :(
archiwum

Dobrej Zmiany Ciąg Dalszy

Dobrej Zmiany Ciąg Dalszy – Czego dotkną się Ci "fachowcy" zamienia się w złot... a, nie w błoto
archiwum

Ale Co Teraz Będę Robił Na Tym Podkarpaciu ?

Ale Co Teraz Będę Robił Na Tym Podkarpaciu ? – Załóż fundację taką jak caritas ! Spokojnie zawsze to co nam udowodnią co ukradliśmy Ci przelejemy i będzie dobrze do czasu aż nie ucichnie.
archiwum

Program wyborczy

Program wyborczy – A może jakieś ugrupowanie polityczne podchwyci temat i wprowadzi to do swojego programu wyborczego ? Jeśli się takie znajdzie mają mój głos w wyborach!! Nieważne PO PSL itp. A nawet PiS. Czujecie ten klimat i widzidzie oczami wyobraźni reakcję grzyba z Torunia na taki program wyborczy
archiwum

Bóg Honor Ojczyzna

Bóg Honor Ojczyzna – Zostaje tylko jedno !Ojczyzna - no, to z Bogiem Panie Kuchciński
archiwum

W siedzibie PiS właśnie się odbywa spotaknie.

W siedzibie PiS właśnie się odbywa spotaknie. – Kuchciński chyba "poleci"
archiwum

Rozdział Kościoła Od Państwa

Rozdział Kościoła Od Państwa – Mamy zapisaną w konstytucji wolność wyznania. Jednak wszyscy, czy to ateista, buddysta, prawosławny płaci na czarną mafię. Rozwiązanie jest banalnie proste! Każdy deklaruje się czy jest katolikiem i wprowadzamy dodatkowy podatek na kościół, nie wiem 3%-5% dochodu i może nawet tysiąc jeszcze na tace co niedzielę dawać jego sprawa. Kler nie ma się czego bać Polska jest katolickim krajem więc nie powinni podnosić głosu. Zakręcamy kranik z dofinasowaniem przez pańswo! Kto jest za ?
archiwum

"Trójca Święta"

"Trójca Święta" –
archiwum

Weź aviomarin i leć

Weź aviomarin i leć –
archiwum

W najbilższej przyszłości w Polsce

W najbilższej przyszłości w Polsce – Gdzie Kuchcińskich sześć tam nie ma co ...
archiwum

A może to podatnik powinien decydować na co idzie jego danina

A może to podatnik powinien decydować na co idzie jego danina –