Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

nowygregor

Z nami od: 5 sierpnia 2019 o 21:24
Ostatnio: 24 maja 2022 o 19:01
Płeć: mężczyzna
Exp: 125
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 51 z 362 (309 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 72473
  • Komentarzy: 87
  • Punktów za komentarze: 121
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Już zaczynam współczuć Niemcom jak im j..bną tak zarobki – Spoko spoko to tylko Sasin, nikt chyba w to nie wierzy
poczekalnia
Nie śledzę ostatnio polityki, czy już mówił coś o "jeśli zostanę politykiem to..." – Narazie jest "kukizowanie" jak jest parę punktów poparcia, może nawet miejsce dla spadochroniarzy z pis. Jeśli będzie słabiej z procentami poparcia, będzie pełne "kukizowanie" z lizaniem d...  PiS to lubi
poczekalnia
Tak jak wcześniej pisałem; zagłosuję na taką partię , która to będzie miała w programie wyborczym ! – I się doczekałem !!
archiwum
W przyszłym roku będzie wisiała kartka, by nie szczekać pod drzwiami –
archiwum
Kretynem nie jest tylko ten, który jest świadomy swego szaleństwa – Debil pławi się w swoim nieświadomym błogostanie. Zdjęcie przypadkowe
archiwum
Wszędzie dobrze, ale najlepiej gdzie głupich nie brakuje – Chyba już dociera, że zaczyna brakować!
archiwum
Zaczyna sie ból doopy ! – No jak tak można bez zapłaty dla kosciółka ? Bez tacy to grzech i za chwilę karalne przez "zero"
archiwum
Jeśli ktoś potrzebuje wadliwych produktów i problemów z reklamacją to polecam TCL. Adrenalina gwarantowana ! – Od blisko 2 miesięcy jestem bez TV i nawet informacji co dalej. Infolinia za Ciebie decyduje , że jest zbyt długi czas oczekiwania na połączenie z konsultatem i się wyłącza. Konsultant poproszony o konkrety także się rozłacza !
archiwum
Kto waszym zdaniem jest największym dzbanem ? – Wiem, że można jednym tchem wiliczyć ze 20. Czas wybrać dzbana dzbanów !
archiwum
Koledzy partyjni chyba do dzisiaj mają z niego bekę, że porwał się na drobniaki z respiratorów. –
archiwum
A wy dalej sobie dacie wmawiać, że drogie paliwo na stacji bo ceny na świecie rosną ? – Tak, drogie z innych krajów, natomiast rosyjska REKORDOWO NISKA !
archiwum
Jakimi kanaliami trzeba być, by wojna, w której giną ludzie służyła im za przykrywkę ich chorych, haniebnych i prostackich ambicji oraz złodziejstwa ? – Mieć krew na rękach, to dla nich jak splunąć !
archiwum
Kiedy w końcu zaczyna Ci pasować układanka "ze zdradzieckimi mordami" –
archiwum
Wszyscy pytają czemu nie wybieramy się do Ukrainy ? Odpowiedź jest prosta. – Po co ?? Wszystkie kobiety już wyjechały z Ukrainy , wiec kogo będziemy lać ? A krużganek oświaty już noisą ruscy
archiwum
Może trzeba przypomnieć Rosjanom co zrobili z carem ? – Może zrozumieją , że mogą to także zrobić z Putinem
archiwum
Złego diabli nie biorą! – Niestety
archiwum
Tu przedstawiam głowy uczniów, po dokonanych reformach ! Będą dokładnie tak światli, jak elity PiS i ich elektorat ! –
Ciekawe, co z autami, które stoją w stodołach są opłacane i zarejestrowane? – Sam mam motocykl, którym nie mam czasu jeździć i nie ma przeglądu już 5 lat ale OC i inne opłacone Będzie trudniej o pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym
archiwum
Właśnie w kolejnym LG wygasła aplikacja HBO GO !! – Jeśli potrzebujecie badziewia, które po pięciu latach będzie się tylko nadawać do śmieci to polecam. Bo ja już nigdy nie kupię i nie polecę moim klientom tego szmelcu!
archiwum
teraz "bioro" się za niego prokuratorzy –