Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

m_gosia

Z nami od: 10 sierpnia 2015 o 22:43
Ostatnio: 10 listopada 2016 o 22:22
Płeć: kobieta
Exp: 17
Jest obserwowana przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 95 (92 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13846
  • Komentarzy: 4
  • Punktów za komentarze: 3
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

GŁÓWNA TWARZ WYBORÓW DONALDA TRUMPA

GŁÓWNA TWARZ WYBORÓW DONALDA TRUMPA – Powiedział w CNN, że będzie u nich jak w Polsce i  Trump wygrał. CNN cieszy się dużym zaufaniem społecznym, więc należy jej ufać.
archiwum

Dylemat

Dylemat – Musimy mu poradzić, czy ma tą rękę w końcu wymyć, czy nie. Właściwie powinnam powiedzieć odetnij..., odetnij się od tego brudu.
archiwum

USA: Republikańscy senatorowie blokują wybór sędziego Sądu Najwyższego

USA: Republikańscy senatorowie blokują wybór sędziego Sądu Najwyższego – Sprawa nominacji nowego sędziego budzi ogromne kontrowersje w USA i stała się głównym tematem w trwającej kampanii prezydenckiej. Może spowodować zmianę rozkładu sił w Sądzie Najwyższym, w którym konserwatyści mieli dotychczas przewagę nad liberałami. MOJA PROPOZYCJA - MIANUJCIE RZEPLIŃSKIEGO. ON ZAWSZE JEST BEZSTRONNY.
archiwum

Zbierałem tylko na alimenty dla znajomego.

Zbierałem tylko na alimenty dla znajomego. –
Źródło: wp.pl
archiwum

Czy taki jest plan przesiedlenia uchodźców do Polski?

Czy taki jest plan przesiedlenia uchodźców do Polski? – Ze sprawą obrony ziemi łączy się nierozerwalnie kwestia tzw. uchodźców eskalowana (na siłę i pozornie bez sensu) przez bezdzietne Niemcy.Otóż islamscy NACHODŹCY, gdy już staną się obywatelami Niemiec, jako obywatele Niemiec (i obywatele Unii Europejskiej) będą mieli nieograniczone prawo do osiedlania się w całej Unii Europejskiej, także w Polsce a może przede wszystkim w Polsce - o ile na przykład rząd niemiecki wesprze ich osiedlanie się w naszym Kraju (w granicach niemieckich z 1937 roku) stosownymi, umarzalnymi kredytami a dodatkowo ich rodziny wielodzietne będą wsparte socjalna opieka niemiecką. Trzeba wiedzieć, że Niemcy od dziesiątków lat konsekwentnie udzielają swym obywatelom umarzalnych kredytów, jeśli tylko zechcą „odkupić lub nabyć” ziemię położoną w jakimkolwiek rejonie naszych Ziem Odzyskanych. Mimo, że wygląda to jak teoria spiskowa po zastanowieniu się to ma sens.

Poślij dziecko 6-letnie do szkoły

Poślij dziecko 6-letnie do szkoły – 6-letni chłopiec odgryzł koleżance część palca w szkole, w oddziale przedszkolnym w Olszewie-Borkach. Przedszkolanki zamiast zawieźć ją do szpitala, odesłały dziewczynkę do domu autobusem. Nawet jeśli to nazywa się oddział przedszkolny, to jest to szkoła. Jedna ze szkół przygotowanych wcześniej na przyjęcie sześciolatków
archiwum

Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Niedaleko pada jabłko od jabłoni – Znając to polskie przysłowie Pani senator Barbara Zdrojewska z PeO podejrzewa Mieszka I o szereg gwałtów. W Wikipedii o Mieszku napisano:Oprócz podbojów duże znaczenie dla przyszłości księstwa Polan miały także jego reformy wewnętrzne, mające na celu rozbudowę i usprawnienie państwa.Zachowane źródła pozwalają twierdzić, że Mieszko I był sprawnym politykiem, utalentowanym wodzem i charyzmatycznym władcą. Prowadził zręczne działania dyplomatyczne, zawierając sojusz wpierw z Czechami, a następnie ze Szwecją i Cesarstwem. W polityce zagranicznej kierował się przede wszystkim racją stanu. Pozostawił państwo o znacznie wyższej pozycji w Europie. Wypisz wymaluj Kaczyński.
archiwum

Nowy Kaszmirowski

Nowy Kaszmirowski – 20 lat temu w telewizji występował taki rusek uzdrowiciel. Wyciągał ręce liczył do 10 (po rusku) i uzdrawiał tłumy wpatrzone w niego, siedzące  przed ekranami telewizorów. Jakiś czas temu pokazali w ramach przypomnienia to zjawisko. A teraz po lekkiej transformacji występuje  prawie codziennie.
archiwum

Niemcy zawsze chcą eksperymentować na Polakach.

Niemcy zawsze chcą eksperymentować na Polakach. – Nie wolno tego akceptować!
archiwum

Czy wczoraj widziałaś/eś tego pana?

Czy wczoraj widziałaś/eś tego pana? – Wszystko wiedział już w lipcu.
archiwum

Wycieczka za nasze pieniądze!!!

Wycieczka za nasze pieniądze!!! – Panowie z obrazka pojechali do Chin za nasze pieniądze. Przytaczam fragment wypowiedzi: "Pojechali na koszt podatnika! Ile to kosztowało? Niech zwrócą te pieniądze. Mur chiński oglądali, rikszą się przejechali... Po co oni tam jechali? Uczyć się praworządności chińskiej?" Moim prywatnym zdaniem obrobić d... prezydentowi, który zrobił tam ogromne wrażenie i załatwił dla Polski sprawę nowego szlaku jedwabnego.
archiwum

Wreszcie spokój

Wreszcie spokój – W Sylwestra "przestaną nadawać do odwołania wszystkie największe stacje telewizyjne i radiowe. Dziś podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do strajku „Gazety Wyborczej” oraz tygodników - „Polityka” i „Newsweek” ". Jaka będzie cisza. W sam raz na leczenie bólu głowy po dobrej zabawie. Taki protest to wymyślił jakiś geniusz! HA HA HA HA...
archiwum

Mamy 1,75 bln zł zagranicznego długu! Posłuchajcie co musimy zrobić!

Mamy 1,75 bln zł zagranicznego długu! Posłuchajcie co musimy zrobić! – Naszym obowiązkiem jest odbudować polski kapitał! Z tytułu zadłużenia wypłacamy zagranicy blisko 100 mld zł rocznie. Dlatego musimy pomagać naszym przedsiębiorcom, wspierać polskie marki, inaczej się przewrócimy – przekonuje wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki. Wszyscy musimy zabrać się do pracy, a nie łazić po ulicach i krzyczeć. Odbudowa zajmie nam 25 lat, ale myślę, że warto, chociażby dla przyszłych pokoleń. Gdyby mój pradziadek myślał o sobie nie zginąłby w Piaśnicy.
archiwum

Popatrzcie co chcą zrobić!

Popatrzcie co chcą zrobić! – Wreszcie widzimy o co chodzi. To zdjęcia z Berlina. Ile lat ten człowiek już żyje poza krajem, Jak myślicie czyich interesów broni?
archiwum

Ho ho ho! To JA! Twoja niespodzianka!

Ho ho ho! To JA! Twoja niespodzianka! – Cieszę się, że mnie KUPIŁEŚ!
archiwum

Prezydent Duda to taki sam człowiek jak my.

Prezydent Duda to taki sam człowiek jak my. – Sąsiedzi donieśli, że zaparkował samochód na chodniku zostawiając za mało miejsca dla pieszych. Zmierzono - 20 cm za mało. Założono blokadę. Teraz zapłaci mandat. Mam też taką jedną  sąsiadkę. Jak tam wasi sasiedzi?
Źródło: http://www.tvn24.pl
archiwum

Takie nowości.

Takie nowości. – Taki napis pojawia się tylko przy niektórych tematach. Według mnie to jest taka nowa jakość. Od razu można się domyślić o co chodzi.
archiwum

Ktoś wreszcie przeczytał tą ustawę!

Ktoś wreszcie przeczytał tą ustawę! – Okazuje się, że sędzi@wie (ci na obrazku) w czerwcu wprowadzili sobie sześciomiesięczne odprawy i ryczałty za mieszkanie. My podatnicy mamy im płacić za mieszkanie 9 lat. Jak nie wiadomo o co chodzi, to... i wszystko jasne. A ci tam chodzą i krzyczą
Źródło: http://www.se.pl
archiwum

Czy wiecie, że...?

Czy wiecie, że...? – Czy wiecie, że do Polski przyjechał Cameron, bo zależy mu na wspólnym stanowisku w UE z Szydło? Niestety nie mogliśmy go oglądać, bo zasłonił go Petru. Dziennikarki chyba się w nim kochają. Czy dziennikarze również?
archiwum

Wreszcie razem w słusznej sprawie

Wreszcie razem w słusznej sprawie – Polska i Węgry zablokowały przyjęcia unijnych przepisów, w myśl których polskie sądy musiałyby uznawać hom@zwiazki i małżeństwa jedn@płciowe zawarte za granicą. Wreszcie ktoś broni naszych spraw.