Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

duncan

Z nami od: 9 lipca 2009 o 18:59
Ostatnio: 11 stycznia 2021 o 18:54
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 68
O sobie:

Ork internetowy.
Ork internetowy to stworzenie z wierzchu trochę podobne do trolla internetowego, ale jednak istotnie różne.
Podobnie jak trolle, orki lubią prowadzić długie, dyskusje, na często kontrowersyjne tematy. Jednak istotną różnicą jest, że ork ma cel inny, niż ośmieszenie interlokutorów. Ork chcę się czegoś dowiedzieć, albo przekazać jakąś treść. Ork stara się znaleźć jakieś porozumienie z nawet najskrajniejszym elfem.
Orki mają swój kodeks honorowy (serio, mają). Orki szanują rozmówcę, uważnie słuchają,unikają argumentów ad personam. Ork, któremu braknie argumentów, przyznaje to.
Ork wie, że nie jest specjalistą z każdej dziedziny, ale im mniej w danym temacie wie, tym uważniej sprawdza źródła i zgłębia podstawy. A jak się na czymś nie zna ani trochę - nie zabiera głosu.

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 2 (1 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 124
  • Komentarzy: 1326
  • Punktów za komentarze: 3001
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Tak protestowali, że aż się ... pochorowali – 29 sierpnia w Londynie odbył się protest przeciwko tzw. "koronościemie"Tydzień później - prawie trzykrotny wzrost tempa zachorowań.Zaczynam podejrzewać A.S. Bytom o zorganizowanie tego protestu...
Jak z głupiego żartu zrobić g.wnoburzę – Nie wierzę, że autor petycji zrobił to na poważnie,Zwłaszcza, że to "anonimowy obywatel".Jak ktoś chce krytykować rząd - słusznie, niech to robi.Ale z głową.

1