Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

YszamanY

Z nami od: 14 grudnia 2017 o 20:39
Ostatnio: 24 lutego 2020 o 22:55
Płeć: kobieta
Exp: 24
Jest obserwowana przez: 8 osób
 • Demotywatorów na głównej: 9 z 107 (96 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 6302
 • Komentarzy: 5166
 • Punktów za komentarze: -4289
 • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

ojciec piątki dzieci - nie myślał wcześniej " ile , by wychować ? " po czasie zorientował się " jak żyć ? "

ojciec piątki dzieci - nie myślał wcześniej " ile , by wychować ? " po czasie zorientował się " jak żyć ? " – teraz wyciąga rekę po cudze pieniądze kogoś, kto najpierw myślał " ile , by żyć ? " i dopiero odpowiedzialnie robił dzieci
poczekalnia

pomóżmy Andrzejowi zdjąć z niego ciągłe przeczenie samemu sobie - wybory prezydenckie 2020

pomóżmy Andrzejowi zdjąć z niego ciągłe przeczenie samemu sobie - wybory prezydenckie 2020 – Andrzeja Dudy, który mówiąc o osobach związanych w przeszłości z PZPR stwierdził: "Czas najwyższy, żeby tacy ludzie z polskiego wymiaru sprawiedliwości odeszli raz na zawsze" Andrzej Duda nie udostępnił zdjęcia z nominowania na sędziego TK Piotrowicza - bo siara ?
archiwum

co jest ? dzień kota jest

co jest ? dzień kota jest – co taka cisza ?
archiwum – powód

Antarktyda – najbardziej zimny i wietrzny kontynent, Antarktyda jest w 98% pokryta przez zwartą pokrywę lodową. Najniższa temperatura, jaką zanotowały stacje meteorologiczne w 1982 r. wynosiła minus 89,2 stopnii Celsjusza

Antarktyda – najbardziej zimny i wietrzny kontynent, Antarktyda jest w 98% pokryta przez zwartą pokrywę lodową. Najniższa temperatura, jaką zanotowały stacje meteorologiczne w 1982 r. wynosiła minus 89,2 stopnii Celsjusza – ... już nie, dzięki człowiekowi i jego " naturalnym cyklom" Antarktyda topnieje i nie 4 tys lat potem ,a 40 lat po 1982 roku - temperatura wywniosła ponad 20 stopni . To takie "naturalne"
archiwum

"mój ci jest, mój ci jest ,nie do "sądu" on należy" - Krzyżacy, koloryzowane 2020

"mój ci jest, mój ci jest ,nie do "sądu" on należy" - Krzyżacy, koloryzowane 2020 – ... i zostanie ułaskawiony

Ziemia - XXI wiek

Ziemia - XXI wiek – Rocznie ginie 100 milionów rekinów. Z ich płetw robi się zupę. Każdego roku ludzie zabijają ok. 100 milionów rekinów różnych gatunków. Rybacy często obcinają im płetwy i wyrzucają zwierzęta z powrotem do wody. Tak okaleczone rekiny nie są w stanie pływać i duszą się lub wykrwawiają na śmierć.Z płetw rekina robi się zupę, która jest słynnym daniem kuchni chińskiej. Choć władze Państwa Środka zakazały podawania tego przysmaku na państwowych przyjęciach, to handel płetwami rekinów nadal kwitnie i jest obecny także w wielu innych krajach
archiwum

prawo w Polsce-„My wiemy, jak w Polsce funkcjonuje prawo, ta opowieść o państwie prawa to kompletna bajka”

prawo w Polsce-„My wiemy, jak w Polsce funkcjonuje prawo, ta opowieść o państwie prawa to kompletna bajka” – Sędzia Juszczyszyn nie może sprawdzać statusu sędziego , bo powołał go Prezydent RP,ale już nowa ustawa "represyjna" nadaje Izbie Dyscyplinarnej możliwość usunięcia sędziego ze stanu sędziowskiego za naruszenie czegoś tam i nie jest tu ważny Prezydent RP . Naprawdę ?
archiwum – powód

Andrzej, jedyny "prawilny" kandydat na prezydenta RP.

Andrzej, jedyny "prawilny" kandydat na prezydenta RP. – 10 maja 2020 - nie bądź jak "adżej"
archiwum

prezes tego czegoś na zdjęciu, była pracownica PiS, otrzymuje 44 tys. zł pensji miesięcznie "ojczyznę dojną racz nam dać Panie"

prezes tego czegoś na zdjęciu, była pracownica PiS, otrzymuje 44 tys. zł pensji miesięcznie "ojczyznę dojną racz nam dać Panie" – a prezesi i pracownicy pierwszej elektrowni atomowej ?
archiwum

podsuwam pis-owi argumenty dla komisji śledczej w sprawie Getback, Amber Gold strata 851 mln zł, Getback- 2,6 mld zł

podsuwam pis-owi argumenty dla komisji śledczej w sprawie Getback, Amber Gold strata 851 mln zł, Getback- 2,6 mld zł – zapewne nie będzie komsji ,  dlatego tez cytując Jarosława "  -To jest dowód na to, że w koalicji rządowej panuje wielki strach, że ta komisja nawet gdyby miała kształt tej z czasów afery hazardowej, stworzyłaby jakieś ogromne zagrożenie." "Zdaniem prezesa PiS może być tylko jeden powód takiego strachu - związki między (Getback), a ludźmi tej partii."
archiwum – powód

żegnamy was ..."ciule"

żegnamy was ..."ciule" – i pytamy po ile bilety do tego cyrku na wyspie

Cytując słowa piosenki Kazika: "Coście sku*wysyny uczynili z tą krainą, pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną. Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła chętnie by zabili Ciebie tylko za kształt Twego nosa"

Cytując słowa piosenki Kazika: "Coście sku*wysyny uczynili z tą krainą, pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną.Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła chętnie by zabili Ciebie tylko za kształt Twego nosa" – Po pierwszej kadencji rządów "Prawa i Sprawiedliwości", po pis-owskiej reformie wymiaru sprawiedliwości, interpretacja prawa w Polsce uzależniona jest od prawnika, sędziego najlepiej partyjnego. A o ważności uchwały SN zadecyduje partyjny sędzia Pawłowicz i komunista Piotrowicz. To co ma powiedzieć zwykły szary obywatel szukając pomocy w polskim "niezależnym" sądzie?
archiwum – powód

Orwell 2020 -według urzędników pis-u jest spór kompetencyjny między SN, Sejmem i Prezydentem. Po wielu latach pis-owskiej reformy sądownictwa , prawnicy przerzucają paragrafami,a jak w tym gąszczu ma się znaleźć zwykły obywatel szarak ?

Orwell 2020 -według urzędników pis-u jest spór kompetencyjny między SN, Sejmem i Prezydentem. Po wielu latach pis-owskiej reformy sądownictwa , prawnicy przerzucają paragrafami,a jak w tym gąszczu ma się znaleźć zwykły obywatel szarak ? – Według Elżbiety Witek posiedzenie połączonych Izb Sądu Najwyższego, które ma zbadać status sędziów z Izby Dyscyplinarnej oraz Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, powinno zostać wstrzymane. Bo TK musi zbadać. Idąc tym tokiem , Sejm powinien wstrzymać prace jak i Prezydent bo trwa spór kompetecyjny - bez komentarza
archiwum

zima - 21.01.2020 - Polska - Europa

zima - 21.01.2020 - Polska - Europa – zanikająca pora roku ,przechodzimy na czas dwóch pór w roku- pora sucha i deszczowa. A teraz pytanie- kiedy w Europie była pora sucha i deszczowa w jednym cyklu rocznym , można pomylić się o 500 lat . I drugie pytanie-skąd my weźmiemy wodę skoro u nas nawet pora deszczowa jest sucha ?
archiwum

z cyklu "cuda" XXI wieku

z cyklu "cuda" XXI wieku – jak z trującego węgla zrobić ekologiczny produkt - nazwać ekogroszek
archiwum

Lex Sachajko-jeżeli żywcem będzie zakopany pies, to będzie można go uratować tylko wtedy, gdy przybędzie weterynarz i oceni że można ratować.

Lex Sachajko-jeżeli żywcem będzie zakopany pies, to będzie można go uratować tylko wtedy, gdy przybędzie weterynarz i oceni że można ratować. – a nad przepisami pracował poseł Kukiz 15 pan Sachajko wraz z ludźmi skazanymi prawomocnie za znęcanie się nad zwierzętami - Polska A.D.2020
archiwum

rzeczypispolita srebrna A.D. 2020

rzeczypispolita srebrna A.D. 2020 – służby państwa nie wiedziały co to Banaś i wielu innych z pis-u, ale wiedzą jakim groźnym przestępcą jest Marszałek Senatu p.Grodzki - koszt dla "uczciwego" zgłaszającego 5 tys zł. ( sfinansowano z koperty Kaczyńskiego )
archiwum

i nikt nam nie wmówi że są jakieś zmiany klimatyczne

i nikt nam nie wmówi że są jakieś zmiany klimatyczne –
archiwum – powód

znowu kolejny "sukces" pis-u i my znowu na peronie, a inni odjeżdżają .Na osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 roku zgodzili się szefowie WSZYSTKICH państw EU. Tylko Morawiecki znowu ogłasza "sukces" bo jest na "nie" .I kwiatkami go,kwiatkami ...

znowu kolejny "sukces" pis-u i my znowu na peronie, a inni odjeżdżają .Na osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 roku zgodzili się szefowie WSZYSTKICH państw EU. Tylko Morawiecki znowu ogłasza "sukces" bo jest na "nie" .I kwiatkami go,kwiatkami ... – Przedstawiony przez KE w środę projekt zakłada, że w ramach tego mechanizmu będzie istniał Fundusz Sprawiedliwej Transformacji, który będzie dysponował kwotą 100 mld euro na lata 2021-2027.
archiwum

złapali pisowcy Banasia , a Banaś za łeb trzyma

złapali pisowcy Banasia , a Banaś za łeb trzyma – a kiedy kontrola całego rządu ?
0:05