Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

YszamanY

Użytkownik otrzymał bana za: spam w komentarzach
Ban wygasa: 3021-06-07 11:54:51

Ściana

archiwum
mamy XXI wiek, bądź człowiek, nie potrzebujemy naturalnych futer-podpisz –
archiwum
szukanie alternatyw-Bezpartyjni Samorządowcy "uratowali" dla PiS 6 mandatów senatorskich. Jak? Wystawili swoich kandydatów, którzy odebrali głosy… kandydatom Koalicji Obywatelskiej, PSL i Lewicy. Dzięki temu mandaty zdobywali politycy PiS. – w 2019 roku, wielu nie chciało głosować na pis, i PO bo to zła partia jest ,taka jak pis, szukali alternatyw, znaleźli ...."bezpartyjni samorządowcy" i dali głosy pisowi . Dzisiaj znowu szukają alternatyw ........a "bezpartyjnym samorządowcom" pis będzie zbierał głosy pod listami. Pis ma żelazny elektorat ponad 30 %, głosujesz na "konfederację, inne partyjki, byleby nie na KO ? Nie zabierasz głosów pis-owi, rozdrabiniasz głosy opozycji, dajesz zwycięstwo pis-owi, Jak "bezpartyjni samorządowcy"
"Willa plus"- kolejna afera PiS. Miliony z publicznych pieniędzy zamiast na edukację zostały przeznaczone na zakup luksusowych posiadłości przez organizacje powiązane z PiS – Była zmiana prawa, powstał fundusz ministra edukacji Przemysława Czarnka, a dziś w ramach dotacji organizacje bliskie obozowi władzy otrzymują wielomilionowe dotacje na zakup nowych siedzib czy ich budowę.Domy na warszawskim Żoliborzu, Mokotowie i Ursynowie, lokal w zabytkowej kamienicy oraz działka z dwoma stawami, własnym lasem i "domkiem pszczelarza" to tylko niektóre z 12 nieruchomości, których zakup z publicznych pieniędzy sfinansował PiS, a dokładnie minister Czarnek
archiwum
pisowka polska-stary dziad kaczyński przegrał z panem Sikorskim w sądzie ,ma zapłacić 700 tys złotych w ramach przeprosin. co robi pis ? zmienia ustawę by kaczyński nie musiał płacić 700 tys zł. Kaczyński kłamał z pełną premedytcją byle opluć. –
archiwum
deszcz mądrych pomysłów za 3....2.....1...... – nic ? xar,Obiektywny1,irulax,PiotrKrokodyl,kondon inni...czekamy na wasze rady, udzielacie się wyjątkowo tutaj ,zapewne macie wiele realnych mądrych pomysłów dla Polski i siebie . podzielcie się , oczywiscie idealną sytuacją byłaby większość Konstytucyjna, wtedy można zrobić porządek w TK i innych konstytucyjnych bytach . Zwracam uwagę i przestrzegam -kilkanaście partyjek w koalicji- to zero odpowiedzialności, kłótnie i zrzucanie winy na koalicjanta ...więc ?
archiwum
Dzięki EU , w ramach KPO - pis zmuszony jest kupić do szkół darmowe dla uczniów laptopy. Dzisiaj chwali się że rozdaje pis, nie wspominając że,o Polskich uczniów dba EU,a koszt to około 12 mld zł , EU daje 9 mld zł . – Dziękujmy EU za dbanie o polskich uczniów, pisowi zajmuje to już ponad 20 miesiecy. Jak przypomniała „Rzeczpospolita” Cyfrowe inwestycje z KPO zakładają zakup nowych laptopów do dyspozycji nauczycieli – co najmniej 465 tys. sztuk, i uczniów – co najmniej 735 tys., wyposażenie sal lekcyjnych w połączenie z siecią LAN – co najmniej 100 tys. sal, utworzenie laboratoriów Sztucznej Inteligencji (AI) oraz nauki, techniki, inżynierii i matematyki (STEM) w szkołach i innych instytucjach edukacyjnych – co najmniej 16 tys. a także cyfryzację systemu egzaminacyjnego. "„Nikt cię tak nie ru**a jak pis-owski rząd”
archiwum
Kolejny słaby "psychol" który zamiast zrobić piękne zdjęcie pięknego kota, musiał zabić by podnieść własne niskie ego. –
archiwum
Ukraina - dzisiaj, poligon doświadczalny dla broni, oby z korzyścią dla Ukrainy. A i francuzi nie mówię "nie" dla Leclerc-a, a polacy powinni wysłać swoje K2PL-zobaczymy co są warte –
archiwum
Polska pisowska - gwałconej 14 letniej dziewczynce z niepełnosprawnością intelektualną odmówiono aborcji.Lekarze ze szpitali na Podlasiu nie chcieli dokonać terminacji ciąży. Powoływali się na klauzulę sumienia. – Lekarze czas zmienić zawód, do łopaty, tam wasze sumie będzie pisowsko czyste . Za 9 miesiecy wybory zagłosujemy na normalną Polskę czy na Polskę pisowską ?
archiwum
Wybory w Polsce to takie "cuś" , gdy mniejszość rządzi większością . – WYGRANA BĘDZIE WTEDY, GDY ZJEDNOCZONA OPOZYCJA UZYSKA 278 MANDATÓW, BY PRZEŁAMYWAĆ WETA DUDY -wietrzna ospa dla was jest zła a nie czarna ospa ?
archiwum
ja mam miliony złotych na koncie, rządzimy teczkami, a mafia vatowska jest naszą "dobrą" mafią - brat komendanta policji w mafii vatowskiej i jest nietykalny, za to kobieta w 9 miesiącu ciąży może być przesłuchiwana i zamykana. – a prokurator za to odpowiedzialny wędruje do sądu najwyższego
archiwum
Już płacicie na kampanię pis-u, niebawem zaleje was pisowskie szambo w telewizji, żadna malutka partyjka nie zaistnieje w mediach "Ponad ćwierć miliona złotych w kilka dni. Potężna kasa od menadżerów spółek znów płynie do PiS" – Prezesi wiedzą że zostawili ślad komu płacili, wiedzę że jak wygra opozycja stracą pracę , mają gdzieś wasze bredzenie o złym Tusku , każdy kto namawia na głosowanie na jakieś nie istniejące partyjki gra dla pis-u ,albo jest mało inteligentny albo to pis-oski trol . Chcecie mieć kogo wybierać za 5 lat i szukać programów ? Obudźcie się .Gdy wygra pis, za 5 lat nie będzie wyborów .
archiwum
Uwolnić "leopardy" dla Ukrainy. – na zdjęciu lampard plamisty-czwarty pod względem wielkości kot świata (po tygrysie, lwie i jaguarze).
archiwum
Rafako walczy z państwem Polskim ( wiem z Tauronem) o przetrwanie, luzik, zrobi się go bankrutem-będzie jak na węgrzech. Za kilka miesięcy wybierzemy Polskę, nie program. Polskę albo węgry. – jutro zrobi się ustawę jakaś fundacja polityka pis-u dostanie dofinansowanie i kupi, albo Orlen, czy PGNiG przecież mają ogromne zyski -kupi się, gdzieś pisdusie muszą pracować a potem wpłacac na fundusz wyborczy pis-u, a wy głosujcie na planktom partyjny wprowadzicie kilkadziesiąt partyjek i będziecie liczyć na koalicję a tak naprawdę dacie pisowi 3 kadencję
archiwum – powód
Z historii Polski-gdybyśmy dzisiaj mieli takich polityków jak morawiecki czy kaczyński Polska by nie powstała. W skrócie-ktoś miał wizję bezpiecznej przyszłości , siłą podbił okoliczne plemiona mając za nic patriotyzm plemienny. – Potem Mieszko pierwszy takżę potrafił patrzeć w przyszłość -chrystianizacja to był czysto polityczny gest - zdawał sobie sprawę że jak nic nie zrobi będzie podbity prze silne Niemcy albo Czechy. Gdyby nasi przodkowie byli tak "mądrzy" jak morawiecki czy kaczyński i bredzili o plemiennym patriotyźmie dzisiaj naszą ojczyzną były by Niemcy albo Czechy. Potem było już tylko lepiej, aż załatwiliśmy sobie rozbiory - co poszło nie tak ?
archiwum
nowe wulgarne słowo, napisałem "pisdusie" wiele osób się obraziło - i słusznie, wstyd popierać pis . –
archiwum
dlatego w nadchodzących wyborach ważny jest każdy głos dla opozycji która może wygrać. Polska "ynteligencja " 25,1 % wielbicieli pis-u i oderwani od rzeczywistości nie mający pojęcia o ekonomii 26,6 % ,ważne że "oni dajo" – własne przekonania zostawcie sobie na wybory za 5 lat ,jak wygra pis waszych przekonań nie będzie wcale .
archiwum
Jak wygrać z pis-em w nadchodzących , fundamentalnych dla Polski wyborach - jest inna droga ? – Czy pomysł stworzenia młodych polityków jest zły ? Nie. Czy zostanie zrealizowany w ciągu kilku miesięcy ? Nie. Kilku lat ? Nie wiadomo. Co zrobimy ? Jak pokazały ostatnie wybory ,damy pis-owi 3 kadencję ? Przedstawiłem realne odebranie władzy pis-owi i nierealne marzenia. Ktoś ma 3 wyjście ?
archiwum
Proszę państwa, jeden z najdzikszych i najbardziej skrytych drapieżników Polski. Jego kocia wysokość - żbik – Populacja żbika w Polsce cały czas się zmniejsza, co w dużej mierze spowodowane jest działaniami człowieka. Mimo iż zwierzęta od wielu lat pozostają pod ochroną gatunkową, nie odnotowuje się zwiększenia ich liczebności.Biorąc pod uwagę fakt, że tereny kraju zamieszkuje tak niewielka populacja tego gatunku, zwierzęta mają duże trudności z rozmnażaniem się. Skutkiem tego jest krzyżowanie się polskich żbików z domowymi kotami, które często żyją w ich sąsiedztwie.
archiwum
bankster znowu kłamie - zarzuca Tuskowi Fake News, choć w swoim filmie Donald Tusk wyraźnie powiedział "pizzeria ma dopłacić". Cały czas pis uważa nas za debili i mówi jak do debili. – nawet PGNiG- działa dla pisowskiej partii kłamiąc, ale to nie jest zaskoczeniem