Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CzlowiekZkamienia

Z nami od: 4 stycznia 2019 o 19:05
Ostatnio: 21 września 2021 o 22:18
Wiek: 19
Płeć: mężczyzna
Exp: 68
Jest obserwowany przez: 8 osób
  • Demotywatorów na głównej: 31 z 493 (456 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 20453
  • Komentarzy: 622
  • Punktów za komentarze: 728
  • Obserwuje: 7 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia
Może mi ktoś powiedzieć, kto odpowiada za reklamy na demotach? – I czy ten ktoś  wie, że to nie jest strona porno?
poczekalnia
Może mi ktoś powiedzieć, w którym wersecie jest tak napisane? – Bo ja w Biblii znalazłem tylko ,,nie będziecie się tatuować".
poczekalnia
Kim Petras to przypadek nieznany wcześniej nauce – Nie dość, że ładna Niemka, to jeszcze ładny transseksualista!
poczekalnia
Konfederacja: zlikwidujmy publiczną służbę zdrowia – Też konfederacja: Niedzielski ograniczył dostęp do publicznej służby zdrowia! Powieśmy go!
archiwum
Mądry człowiek to taki, który jest magistrem jakiejkolwiek dziedziny, ma iq powyżej 115, używa trudnych wyrazów, czuje się lepszy od głupiego motłochu i rzecz jasna, nosi okulary. – -Albert Einstein
archiwum
W krajach takich, jak Meksyk, gdzie roi się od uzbrojonych bandytów, należy ułatwić dostęp do broni, aby ludzie mogli sami się bronić. – Natomiast w Polsce jest niewiele przestępczości zorganizowanej i morderców. Są za to pomniejsi chuligani i pijacy, którzy na szczęście z klamkami nie chodzą. Dlatego w Polsce dostęp do broni powinien być nadal ograniczony. Warto byłoby jednak nauczyć wszystkich obywateli korzystać z uzbrojenia, aby można było rozdać im broń w razie wojny.
archiwum
Kobiety – Jak chcecie rodzić, to najlepiej młodo albo nigdy. Kobiety – Jak chcecie rodzić, to najlepiej młodo albo nigdy.
archiwum
Pustostanik –
archiwum
Żabka bez rysunku żabki to już nie to samo –
archiwum – powód
Wielcy niepalący – Gdyby papierosy były o 10 zł tańsze, to połowa z nich paliłaby jak lokomotywy.
Uzaleznienie od komputera – Stan, w którym niby nie masz nic do zrobienia, ale i tak na nic nie masz czasu.
archiwum
Co jest, małpy? – Czemu poczekalnia ma tylko 13 stron? Nie chce wam się demotów dodawać?
archiwum
Brakuje tu osób, które nie pokażą im karty kredytowej ani dowodu osobistego, bo nie mają zamiaru przekazywać swoich danych osobowych amerykańskiej korporacji! –
archiwum
Przełomowe odkrycie profesora CzlowiekaZkamienia z uniwersytetu w jego własnej piwnicy! – Wśród dziesięciu krajów z największą śmiertelnością z powodu alkoholu tylko Litwa i Łotwa znajdują się w pierwszej dziesiątce państw z największym spożyciem alkoholu na głowę. To oznacza, że korelacja między ilością wypitego alkoholu, a liczbą zgonów od niego jest niewielka. Jednak można zauważyć, że w większości z tych krajów najpopularniejszym alkoholem jest wódka, w niektórych piwo, a w żadnym z nich wino. Świadczy to o dużej szkodliwości wódki, średniej piwa i znikomej szkodliwości wina.
Źródło: Dane WHO
archiwum
Jak moje uszy postrzegają języki germańskie –
archiwum
Zauważyliście, że rasiści chętnie wytykają czarnym niską inteligencję, – a rzadko kiedy wspominają o tym, że najinteligentniejszym narodem są Żydzi aszkenazyjscy?
archiwum
Szkoda, że jesteś tym, co jesz, a nie tym, co pijesz – Mógłbym być dzielnym wojakiem, a jestem ciepłą kluchą.
Kanał Dawida Myśliwca "Uwaga! Naukowy Bełkot", jeden z najpopularniejszych i najrzetelniejszych polskich kanałów popularno-naukowych w serwisie YouTube, został zablokowany – Przyczyną było włamanie hackerów i prowadzenie przez nich dziwnych, rosyjskojęzycznych transmisji o kryptowalutach. Co ciekawe, kanał był zabezpieczony weryfikacją dwuetapową. Oszuści prawdopodobnie uzyskali dostęp do kanału poprzez jedną z wtyczek do przeglądarki, która umożliwia zarządzanie transmisjami live na kanale.Myśliwiec szybko odzyskał dostęp do kanału i usunął niebezpieczne wtyczki. Mimo to kanał “Uwaga! Naukowy Bełkot” został zamknięty ze względu na “naruszenie wytycznych dla społeczności YouTube”.Autor kanału nie ukrywa rozgoryczenia tym, jak został potraktowany przez YouTube - "Po latach robienia filmów, co do których nie było najmniejszych uwag, w kilkanaście godzin potraktowano mnie jak przypadkowego kmiota, za co mam teraz ogromne pretensje do YouTube i może lepiej, żebym teraz na gorąco nie pisał nic więcej na temat tej procedury"
Znajdź 3 różnice –
archiwum
Gdyby zniknęło bezrobocie, to producenci jaboli staliby się bezrobotni... –