Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CzlowiekZkamienia

Z nami od: 4 stycznia 2019 o 19:05
Ostatnio: 17 kwietnia 2021 o 20:12
Wiek: 21
Płeć: mężczyzna
Exp: 46
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 22 z 411 (387 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 13672
  • Komentarzy: 468
  • Punktów za komentarze: 466
  • Obserwuje: 6 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum – powód
Islandia Północna – Do IV wieku ten kraj nazywał się Islamia Północna, ale trzeba było zmienić nazwę, gdy okazało się, że mieszka tam więcej czerwonoświątkowców niż muzułmanów.
poczekalnia
Klub anonimowych alkoholików – W tym klubie nocnym urządzane są libacje, których uczestnicy spożywają alkohol w kominiarkach, aby pozostać anonimowi. Stosują program 12 kroków, czyli wytwarzają bimber z 12 roślin i zwierząt, które każdy ma w domu. Klub został założony w 1935 przez Billa Smitha, gdy zauważył on, że picie przez kominiarkę pomaga odcedzić znajdujące się w jabolu farfocle.
archiwum – powód
9 kwietnia, w wieku 50 lat zmarł DMX - jeden z najlepszych nowojorskich raperów – Przez tydzień był w stanie wegetatywnym z powodu przedawkowania narkotyków. Zmagał się z uzależnieniem od kokainy od wieku 14 lat.Spoczywaj w pokoju Earl.
archiwum
Ja też nie śpę – bo trzymam smartfona
archiwum
Mama - (niczego cię nie uczy) – Też mama - Masz 18 lat i nic nie umiesz zrobić? Wstydź się!
archiwum – powód
W 2016 wzrost akcyzy na alkohol o 15%, w 2020 o 10%, a w 2021 podatek 1 lub 2 zł od małpek – Pomyśl zanim powiesz, że PiS swoimi programami socjalnymi promuje patologię i alkoholizm!
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Kotki wygrały z cyckami! – Istnieje stare przysłowie "są cycki, jest główna", jednak tylko 20% demotywatorów ze słowem "cycki" trafiło na główną. Ze słowem "kitku" aż 78%!
archiwum
Imię Mahomet – Gorszy dzieci.
archiwum
Drodzy alkoholicy – Dlaczego wierzycie, że kupno setki wódki się opłaca, skoro 2 piwa są o kilkadziesiąt groszy tańsze i mają więcej alkoholu?
archiwum
Nie śpij – Będziesz miał 20 lat życia więcej!
archiwum
Pijąc alkohol uczysz swoją wątrobę szybszego usuwania toksyn – Dzięki temu byćmoże przetrwasz ukąszenie węża lub połknięcie jadu kiełbasianego.
Źródło: Chłopski rozum
Twoje życie stanie się prostsze, gdy zdasz sobie sprawę, że niewydanie 100 zł wymaga znacznie mniej wysiłku, niż zarobienie 100 zł –
archiwum
Byłem ostatnio w autobusie i zobaczyłem, że kierowca nie ma rąk, ani nóg – Zaproponowałem mu, że wyręczę go i sam poprowadzę autobus. Wtedy kierowca wstał i zaczął klaskać.
archiwum
Smakosze drogich piw chwalą się, że ich piwo ma tylko 3 składniki – A przecież moje piwo też ma 3 składniki!Byczą żółć, ruski spirytus i wodę z kibelka.
archiwum
Spartańskie dyskonty – W Polsce zaczynają pojawiać się "hard dyskonty", czyli sklepy, które dzięki sprzedawaniu produktów w tańszych opakowaniach, brakowi reklam, gazetek, a nawet półek (towary bierzesz prosto z palet) mają ceny niższe o co najmniej 20-30% niż w innych sklepach. TRZYMAM KCIUKI ZA TE SKLEPY! Może i produkty są w większości dalekie od ideału, ale być może zachęci to sprzedawców towarów wyższej jakości do walki o klienta ceną, a nie reklamami, wystrojem wnętrz i kolorowymi paczkami!
archiwum
Nadal jesteś przekonany, – że życie po śmierci nie istnieje?
archiwum – powód
Od bimbru oślepniesz, bo nie ma akcyzy! – Od wódki nie oślepniesz, bo państwo na niej zarabia.
archiwum
A co, jeśli zima jest dilerem i sypie narkotyki na ziemię, – a wiosna jest narkomanką i dlatego gdy przychodzi, cały śnieg znika?
archiwum – powód
4 dowody, – że Polki nie są najpiękniejsze na świecie.
Rosja – Prawdopodobnie jedyny kraj, w którym możliwe było, aby władze wpadły na pomysł zbudowania 1300 km torów z pipidówy do wygwizdowa, zatrudnili 100 000 ludzi do budowy, a po kilku latach, gdy połowa była już zbudowana, porzucić prace, bo tory bezużyteczne i tylko ludzie giną przy budowie.