Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CzlowiekZkamienia

Z nami od: 4 stycznia 2019 o 19:05
Ostatnio: 28 września 2022 o 22:54
Wiek: 20
Płeć: mężczyzna
Exp: 149
Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 67 z 809 (741 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 43681
  • Komentarzy: 1202
  • Punktów za komentarze: 1899
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
 –
archiwum
W każdym województwie ma stanąć jedna ławka patriotyczna. Łącznie mają kosztować 900 000 złotych. Prezeska Banku Gospodarstwa Krajowego twierdzi, że mają one promować inwestycje w Polsce poprzez symboliczne usadowienie się w jej granicach. – Czy my czasem nie pozwalamy władzy na zbyt dużo?
archiwum
Nie popieram stuprocentowego kapitalizmu z czterech powodów – 1. Niepełnosprawni mają prawo do renty.2. Wielu ludzi nie stać na prywatnych lekarzy. Duża część Amerykanów nienawidzi amerykańskiego systemu, który bywa niewytłumaczalnie drogi.3. Nie każdy bezrobotny jest bezrobotny z wyboru. W czasie kryzysu każdy może stracić źródło utrzymania, dlatego w interesie każdego jest, by taka utrata pracy nie kończyła się pod mostem.4. Nawet, jeśli ktoś jest biedny z wyboru, nie powinno to oznaczać, że jego dzieci umrą z głodu.Edit:5. Edukacja pomaga wydostać się z biedy, dlatego błędnym kołem byłoby, gdyby dzieci z biednych rodzin nie miały do niej dostępu. Nawet, gdyby wszystkie szkoły były prywatne, powinien istnieć bon edukacyjny.
archiwum
Jak to jest, że człowiek tak przekonany o swojej racji wyłącza komentarze, aby uniknąć dyskusji? – Czyżby był to jedyny troll na świecie, który nie lubi być karmiony?
Kiedy po dwóch kieliszkach szampana i pięciu kieliszkach wódki stwierdzasz, że już ci wystarczy, ale reszta gości ma inne zdanie –
archiwum
Czasem to, czy coś jest straszne, zależy tylko od liczby pikseli –
Mogę wtedy robić dokładnie to, co zwykle, ale bez wyrzutów sumienia –
archiwum
Myślicie, że Kaczyński wierzy, że Niemcy dadzą mu 6 bilionów złotych? – Nie wierzy. Chodzi mu o co innego. Europa Zachodnia oskarża Polskę o niepraworządność, dlatego Kaczyński chce powiedzieć "Patrzcie! Niemcy napadły na inne kraje i nawet nie zapłaciły odszkodowania, ale to niby my jesteśmy niepraworządni!". Cała akcja ma więc na celu zemstę oraz zmianę opinii publicznej i być może przekształci się w walkę o pieniądze z KPO.
archiwum
Nie wierzę, że cokolwiek wyżebramy od Niemców, ale fajnie jest pomarzyć o tym, co możnaby zrobić mając 6 bilionów złotych – Możnaby znieść wszystkie podatki na kilka lat, a do tego wzmocnić armię, zbudować elektrownie, a nawet broń atomową (oczywiście trzeba by było wystąpić z układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej), stając się prawdziwym mocarstwem.
archiwum
Jedyną granicą wolności słowa powinno być kłamstwo na szkodę drugiej osoby – Gdyby ktoś na przykład powiedział, że Bosak jest przygłupem, to nie byłoby to kłamstwo, ale jego subiektywna opinia, zatem nie należałoby go pociągać do odpowiedzialności. Gdyby powiedział, że Biedroń jest pedałem, to nie byłoby to kłamstwo, tylko oczywisty fakt. To, że jest to fakt wypowiedziany w niekulturalny sposób, nie jest powodem, by pociągać go do odpowiedzialności. Gdyby zaś powiedział, że Trzaskowski kradnie auta, to byłoby to kłamstwo godzące w jego dobre imię, dlatego człowiek, który tak powiedział, powinien zapłacić odszkodowanie, jeśli nie jest w stanie udowodnić tych kradzieży.
archiwum
Wybory legitymizują władzę – Ale to siła pozwala ją utrzymać.
archiwum – powód
Polscy żołnierze poszli na wojnę z Niemcami ubrani w oliwkowe mundury – A ty i tak nie wiesz, co to za kolor...
archiwum
Chyba stałem w złej kolejce po talenty... –
archiwum
 –
archiwum – powód
Gdyby zmniejszyć podatek dochodowy, pracodawcy mogliby płacić pracownikom więcej – Ale by nie musieli, więc czemu mieliby to robić?
archiwum
 –
archiwum
Naukowcy powinni zająć się tworzeniem środków pobudzających umysł o minimalnej szkodliwości i maksymalnej skuteczności, aby ludzie na całym świecie mogli pracować wydajniej – Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje, dlatego przydałby się również środek relaksujący o możliwie niewielkiej szkodliwości, który przynajmniej częściowo wyparłby z rynku szkodliwy alkohol.Powiem więcej. Takie substancje już powstały, więc nawet jeśli nie uda się ich udoskonalić, można przynajmniej spopularyzować już istniejące.
archiwum
 –
Teejayx6 to amerykański raper, którego teksty dotyczą głównie dokonywanych przez niego oszustw, kradzieży tożsamości i cyberprzestępstw – W 2019 roku założył on sklep internetowy sprzedający koszulki. Ponoć ludzie, którzy je zamówili, nie otrzymali ich, stając się ofiarami prawdopodobnie najłatwiejszego do przewidzenia oszustwa wszech czasów.
Problem z politykami jest taki, że nie reprezentują oni zwykłych ludzi, bo po prostu nimi nie są – Zakazanie nawozów azotowych nie byłoby dla nich problemem, bo i tak zarabiają o wiele za dużo, by przejmować się cenami żywności. Zakazanie samochodów spalinowych nie będzie dla nich problemem, bo stać ich na elektryczne. Inflacja nie jest problemem dla premiera, który nie wie, ile kosztuje chleb.