Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Venkman

9 / 21
Venkman

[demot] @rexmundus A dlaczego Bareja kręcił swoje filmy? Bardziej lewackiej władzy w Polsce jeszcze nie było i już raczej nie będzie. Obecnie rządzących definiują dwa słowa: socjalizm i niedorzeczność. Jeśli takie absurdy jak na tym filmie nie zapalają Tobie żadnego światełka, to już raczej nic Cię nie oświeci. Bareja miałby dzisiaj więcej rzeczy do wyśmiania niż za komuny, bo działania PiS swoją niedorzecznością biją na głowę nawet absurdy PRL-u.

8 / 24
Venkman

[demot] @killerxcartoon Przecież ten demot nabija się właśnie z takich przeciwników marihuany, którzy nawet nie wiedzą czym ona jest, a wiedzą jedynie, że to ZŁO. Wydawało mi się, że ta beka jest oczywista, ale widać nie dla wszystkich.

-2 / 16
Venkman

[demot] @wiesiu73 Ale po co skoro socjaliści z pisu i tak wszystkich zrobią na czarno? ;) Wypoleruj sobie portret pierwszego sekretarza Jarosława do białości jakiej pragniesz, a nie czepiaj się pierdół w memach, które z założenia mają być przekolorowane i prześmiewcze.

-5 / 23
Venkman

[demot] @Fragglesik Po co wklejasz zdawalność matur skoro przytłaczająca większość wyborców PIS nie ma matury? Na PiS głosowało 72% spośród osób z wykształceniem podstawowym i 67% wśród mających wykształcenie zawodowe. Populiści i Socjaliści z reguły nie trafiają zbytnio do osób lepiej wykształconych. https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1414465,kto-glosowal-na-pis.html

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2019 o 19:28

6 / 38
Venkman

[demot] @MisFaza Niestety. I to nie licząc się z kosztami, jakie za te obietnice muszą ponosić obywatele. Ale z tego nie zdają sobie sprawy ekonomiczni analfabeci głosujący na PiS.

-5 / 5
Venkman

[demot] @stach1947 @komivoyager LOL :D Popatrzcie na moje demoty, zamiast oceniać po jednym przypadkowym. To tak jakbyście oceniali książkę po jednym przeczytanym zdaniu z wylosowanej strony. Ja sobie robię bekę ze wszystkich polityków, a z pisowców najczęściej, bo tam jest najgłupszy element, który sam z siebie robi pośmiewisko i dostarcza najwięcej tematów na memy. Ale jak jesteście zapatrzeni tylko w swoje ukochane partie, to tego nie widzicie i z kijem w dupie takie bzdury wypisujecie, na podstawie randomowego mema, który was zabolał. Tu jestem pisowcem, a przy innych demotach podobni do was klapkooczni nazywają mnie lewakiem. Więcej dystansu i rozwagi w osądach, a wtedy może memy zaczną was bawić zamiast podnosić ciśnienie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 sierpnia 2019 o 0:59

1 / 23
Venkman

[demot] @Jaro89 nie siej propagandy. Koleś wkleił na firmowym forum "piękne" cytaty z Biblii nawołujące do mordowania ludzi i wielka afera, że psychol został zwolniony? A która firma by na coś takiego pozwoliła? Po takiej akcji facet musiał się liczyć z tym, że wyleci z hukiem. A teraz jeszcze równe mu świry robią z niego męczennika. Każda odpowiedzialnie zarządzana firma natychmiast zwalnia pracownika, który działa na szkodę firmy materialnie czy wizerunkowo.

-3 / 5
Venkman

[demot] @Rydzykant Akurat źródłem tej barwnej historii jest fronda, ale to również portal satyryczny tylko z bardziej nawiedzonym humorem ;)

-3 / 9
Venkman

[demot] @Skorpion91 Więcej luzu, w memach przecież właśnie o to chodzi, żeby wywołać efekt komiczny - taki niby niepozorny a pokonał wszystkich. Do Dawida Kubackiego absolutnie nic nie mam, wręcz przeciwnie szanuję go za to, że jest skromny, nigdy nie gwiazdorzy i ciężką pracą, krok po kroku doszedł na sam szczyt.

-1 / 15
Venkman

[demot] @janusziksde Sam zmodyfikowałeś swój komentarz, więc wiesz, że jest coś takiego jak edycja treści ;) Temu lekarzowi mogli nawet pomóc w tym moderatorzy stronki. Ale co raz trafi do internetu...

-4 / 6
Venkman

[demot] @Gambini Pytaj mnie, a ja Ciebie ;) Ja tylko wstawiam demoty, nie mam wpływu na to, co z nimi robią admini.

1