Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Venkman

-4 / 10
Venkman

[demot] @MisFaza Niestety. I to nie licząc się z kosztami, jakie za te obietnice muszą ponosić obywatele. Ale z tego nie zdają sobie sprawy ekonomiczni analfabeci głosujący na PiS.

-2 / 2
Venkman

[demot] @stach1947 @komivoyager LOL :D Popatrzcie na moje demoty, zamiast oceniać po jednym przypadkowym. To tak jakbyście oceniali książkę po jednym przeczytanym zdaniu z wylosowanej strony. Ja sobie robię bekę ze wszystkich polityków, a z pisowców najczęściej, bo tam jest najgłupszy element, który sam z siebie robi pośmiewisko i dostarcza najwięcej tematów na memy. Ale jak jesteście zapatrzeni tylko w swoje ukochane partie, to tego nie widzicie i z kijem w dupie takie bzdury wypisujecie, na podstawie randomowego mema, który was zabolał. Tu jestem pisowcem, a przy innych demotach podobni do was klapkooczni nazywają mnie lewakiem. Więcej dystansu i rozwagi w osądach, a wtedy może memy zaczną was bawić zamiast podnosić ciśnienie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 sierpnia 2019 o 0:59

4 / 20
Venkman

[demot] @Jaro89 nie siej propagandy. Koleś wkleił na firmowym forum "piękne" cytaty z Biblii nawołujące do mordowania ludzi i wielka afera, że psychol został zwolniony? A która firma by na coś takiego pozwoliła? Po takiej akcji facet musiał się liczyć z tym, że wyleci z hukiem. A teraz jeszcze równe mu świry robią z niego męczennika. Każda odpowiedzialnie zarządzana firma natychmiast zwalnia pracownika, który działa na szkodę firmy materialnie czy wizerunkowo.

-1 / 3
Venkman

[demot] @Rydzykant Akurat źródłem tej barwnej historii jest fronda, ale to również portal satyryczny tylko z bardziej nawiedzonym humorem ;)

-3 / 11
Venkman

[demot] @zjebmaker @trusty Memy traktować ze śmiertelną powagą i dokonywać ich analizy to dopiero jest przejaw głupoty. Przecież memy mają za zadanie rozbawić, wyolbrzymić problem i pokazać rzeczywistość w krzywym zwierciadle ;)

-1 / 7
Venkman

[demot] @Skorpion91 Więcej luzu, w memach przecież właśnie o to chodzi, żeby wywołać efekt komiczny - taki niby niepozorny a pokonał wszystkich. Do Dawida Kubackiego absolutnie nic nie mam, wręcz przeciwnie szanuję go za to, że jest skromny, nigdy nie gwiazdorzy i ciężką pracą, krok po kroku doszedł na sam szczyt.

-2 / 4
Venkman

[demot] @Morog Z ciebie widzę totalnie nieświadomy wyborca. Przecież te dwa asy to są koledzy z ministerialnych ław obecnego rządu. Jeden głupszy od drugiego ;)

1 / 13
Venkman

[demot] @janusziksde Sam zmodyfikowałeś swój komentarz, więc wiesz, że jest coś takiego jak edycja treści ;) Temu lekarzowi mogli nawet pomóc w tym moderatorzy stronki. Ale co raz trafi do internetu...

-2 / 4
Venkman

[demot] @Gambini Pytaj mnie, a ja Ciebie ;) Ja tylko wstawiam demoty, nie mam wpływu na to, co z nimi robią admini.

1