Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Venkman

1 / 1
Venkman

[demot] @wwl545a zmieniłem na DUŻE litery, żeby bardziej było widoczne celowo użyte słowo PIESZEGO, nie pierwszego, bo po tej ziemi "chodził" prezes ;)

-1 / 1
Venkman

[demot] @pawelkolodziej No właśnie deska rozdzielcza najlepiej pokazuje, że na zdjęciu jest Trabant 601. Bo właśnie tak wygląda deska w 601 http://ipocars.com/imgs/a/e/k/y/v/trabant__601_1987_3_lgw.jpg https://namasce.pl/wp-content/uploads/2020/09/ile_wyciagnie_trabant_601_z_1979_roku_bedziecie_zaskoczeni_1.jpg A tak wygląda deska w 1.1 https://cdn.nwmgroups.hu/s/img/i/1709/20170915trabant-1111.jpg?w=800&h=532&t=5 http://www.bassdriver.pl/wp-content/uploads/2020/11/trabant-panek-03.jpg https://www.origo.hu/auto/20170915-zaro-utem-trabant-1-1-veteran-teszt.html Gdybyś jeszcze miał wątpliwości to zobacz, jak w obu modelach wygląda zmiana biegów. 601 nie ma dźwigni w podłodze ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 stycznia 2021 o 16:16

5 / 5
Venkman

[demot] @Zyziek1985 Nie żebym był jakimś grammar nazi, ale język polski to Ty szanuj, bo to ile błędów narobiłeś w tym bełkotliwym zdaniu, to jest jakaś analfabetyczna masakra.

9 / 11
Venkman

[demot] @fak_dak Akurat myślę, że demot dość dobrze oddaje to, co czuje taki 12-15 latek, któremu po pokoju latają 3-5 letni kuzyni dobierając się do jego rzeczy i komputera, a rodzinka dla świętego spokoju mu mówi, żeby im na to pozwalał. Zatem jeśli przyjazd takich - dla niego wkurzających "kaszojadów" zostaje odwołany, to taki nastolatek się cieszy.

6 / 12
Venkman

[demot] @fak_dak Kolega nowy w internetach czy miał ciężki dzień? To jest MEM, a memy są od tego, żeby się pośmiać i nie należy ich odbierać dosłownie. Pozdrawiam i biegnę do miski, bo pan już mi nasypał kaszy do wcinania ;)

4 / 6
Venkman

[demot] @Fragglesik ^^^ Kiedy TVP wejdzie za mocno. Dla Ciebie te wszystkie tysiące protestujących kobiet i mężczyzn to lewactwo? To sterowany przez opozycję motłoch? Nie, to zwyczajni Polacy wku*wieni tym, co odwala ten rząd. To tacy, jak Ty są sterowani przez partie i powtarzają słowo w słowo partyjną propagandę.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2020 o 13:15

8 / 8
Venkman

[demot] @Fragglesik Ja nie mam takich problemów. Jarek sam się o to prosił. Cynicznie wykorzystał marionetkowy Trybunał Konstytucyjny, który sam wcześniej rozwalił i całkowicie zdeptał jego rangę, żeby odwrócić uwagę od nieudolności i niekompetencji swojego rządu. Jeśli w temacie aborcji podejmuje się decyzje wbrew zdrowemu rozsądkowi, wbrew temu jak to wygląda w każdym cywilizowanym kraju na świecie, w imię chorej ideologii religijnego radykalizmu, to nic dziwnego, że większość normalnie myślących ludzi się wku*wiła. Tylko zaślepieni fanatycy tacy jak Ty mogą popierać taką decyzję. To co teraz się dzieje jest tym co Kaczyński chciał. Zawsze jak trzeba przykryć nieudolność i wpadki rządu, to wypływa temat aborcji.

10 / 10
Venkman

[demot] @ragefox "Chamstwo, buta, nieprzestrzeganie zasad i ustaleń (własnych)" - właśnie trafnie podsumowałeś 5 lat rządów PiS

10 / 22
Venkman

[demot] @rexmundus A dlaczego Bareja kręcił swoje filmy? Bardziej lewackiej władzy w Polsce jeszcze nie było i już raczej nie będzie. Obecnie rządzących definiują dwa słowa: socjalizm i niedorzeczność. Jeśli takie absurdy jak na tym filmie nie zapalają Tobie żadnego światełka, to już raczej nic Cię nie oświeci. Bareja miałby dzisiaj więcej rzeczy do wyśmiania niż za komuny, bo działania PiS swoją niedorzecznością biją na głowę nawet absurdy PRL-u.

8 / 24
Venkman

[demot] @killerxcartoon Przecież ten demot nabija się właśnie z takich przeciwników marihuany, którzy nawet nie wiedzą czym ona jest, a wiedzą jedynie, że to ZŁO. Wydawało mi się, że ta beka jest oczywista, ale widać nie dla wszystkich.

-2 / 16
Venkman

[demot] @wiesiu73 Ale po co skoro socjaliści z pisu i tak wszystkich zrobią na czarno? ;) Wypoleruj sobie portret pierwszego sekretarza Jarosława do białości jakiej pragniesz, a nie czepiaj się pierdół w memach, które z założenia mają być przekolorowane i prześmiewcze.

-5 / 23
Venkman

[demot] @Fragglesik Po co wklejasz zdawalność matur skoro przytłaczająca większość wyborców PIS nie ma matury? Na PiS głosowało 72% spośród osób z wykształceniem podstawowym i 67% wśród mających wykształcenie zawodowe. Populiści i Socjaliści z reguły nie trafiają zbytnio do osób lepiej wykształconych. https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1414465,kto-glosowal-na-pis.html

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2019 o 19:28

6 / 38
Venkman

[demot] @MisFaza Niestety. I to nie licząc się z kosztami, jakie za te obietnice muszą ponosić obywatele. Ale z tego nie zdają sobie sprawy ekonomiczni analfabeci głosujący na PiS.

1 2 następna »