Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

TheOrzech

Z nami od: 18 listopada 2013 o 16:57
Ostatnio: 18 maja 2016 o 16:17
Wiek: 21
Płeć: mężczyzna
Exp: 8
O sobie:

wielbiciel SpaceSynth`u i Italo Disco,

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 19 (17 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1331
  • Komentarzy: 116
  • Punktów za komentarze: 380
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

"Najgorszy skoczek narciarski świata" skończył 52 lata

"Najgorszy skoczek narciarski świata" skończył 52 lata – Eddie "The Eagle" Edwards był pierwszym skoczkiem narciarskim z Wysp Brytyjskich.  Pomimo tego, że jego poziom umiejętności był odwrotnie proporcjonalny do poziomu ambicji, to wystąpił na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Calgary., gdzie w obu konkursach skoków zajmował ostatnie miejsce znacznie odstępując od konkurencji. Jednakże publiczność pokochała Brytyjczyka, który odważył się skakać w bardzo dużych okularach korekcyjnych (wówczas Eddie cierpiał na krótkowzroczność) oraz za jego niepoprawnie optymistyczne podejście do sportu (każdy ustany skok celebrował z niesamowitą radością). Do dzisiaj jest "legendą" wyspiarskich skoków narciarskich: bardzo często zapraszany jest do programów telewizyjnych, występował też w reklamach.Wszystkiego najlepszego, "Orle"!
archiwum

Ty idioto!

Ty idioto! – Właśnie aktywowałeś moje ucho samozagłady!
Źródło: YT
archiwum

Wyznawane poglądy polityczne, religijne czy światowe

Wyznawane poglądy polityczne, religijne czy światowe – nigdy całkowicie nie determinują charakteru człowieka.
Źródło: Jako dowód posłużył mi ten materiał.
archiwum – powód

Pomysł na konkurs na Demotywatorach.

Pomysł na konkurs na Demotywatorach. – Nie wiem, czy to się wcześniej pojawiło, ale wpadłem na taki pomysł: konkurs (w formie głosowania) na najlepszego użytkownika "Demotywatorów". Mój plan zakładał taką formę: tworzę grupy losowo wybranych użytkowników (np. po 10 osób, bardziej i mniej znanych) i wpisuje ich nazwy w komentarzach. Następnie wszyscy użytkownicy "plusują" ich, jeśli dani "zawodnicy" są bardzo dobrymi, "minusują", jeżeli nie. Jeżeli ktoś ma obojętne zdanie, wówczas pomija tą osobę. Oceniamy całokształt danego użytkownika na Demotywatorach, nie poza nimi (jakość demotów, stosunek do innych użytkowników, itp.) Głosowanie trwałoby ok. tygodnia. A wyniki trafiałyby na "wątek" na forum. Przeprowadzonych byłoby kilka takich głosowań. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie najwięcej plusów.Poza tym, można byłoby, stworzyć coś w stylu "studia analitycznego", tj. 5 innych, wybranych osób pisze na forum własną analizę obecnej listy osób i typuje swoich zwyciężców i przegranych.
Źródło: Pomysł przejdzie? Kto brałby udział?
archiwum

Feministki walczą ze średniowiecznym twierdzeniem, że "miejsce kobiety jest w kuchni"

Feministki walczą ze średniowiecznym twierdzeniem, że "miejsce kobiety jest w kuchni" – samemu propagując inne średniowieczne twierdzenie, że "tylko kobieta może być zgwałcona".
archiwum

Pewnie ten tytuł profesora

Pewnie ten tytuł profesora – w Lay`sach znalazła.
Źródło: Wiem, że ten materiał już się tutaj pojawiał, ale postanowiłem go po swojemu skomentować.
archiwum

Oczywiście, nie jest dla mnie ważne, jaki jesteś z zewnątrz. Dla mnie ważne jest, jaki jesteś wewnątrz...

Oczywiście, nie jest dla mnie ważne, jaki jesteś z zewnątrz. Dla mnie ważne jest, jaki jesteś wewnątrz... – ...portfela.
Źródło: Prawdziwy sens znanego tekstu.
archiwum

Straciłaś chłopaka i nie wiesz, jak dalej żyć bez niego?

Straciłaś chłopaka i nie wiesz, jak dalej żyć bez niego? – Wklejanie wyklepanych tekstów z TeMyśli o tym "jak ciężko zapomnieć o kimś, kto był dla ciebie całym światem" na FaceBook`a na pewno pomoże tobie.
archiwum

Dzisiaj swoje 61. urodziny obchodzi Marek Biliński - jeden z wirtuozów muzyki elektronicznej, uważany za "polskiego Jean Michele Jarre`a.

Dzisiaj swoje 61. urodziny obchodzi Marek Biliński - jeden z wirtuozów muzyki elektronicznej, uważany za "polskiego Jean Michele Jarre`a. – Wszystkiego Najlepszego!
archiwum

"Nie chodź, bo śmieci roznosisz"

"Nie chodź, bo śmieci roznosisz" – Standardowy tekst przy każdym zamiataniu.
Źródło: Kto tego chociaż raz nie usłyszał?
archiwum

Z pozdrowieniami dla "Szlachty, absolwentów WSRH, YOLOwców, postępowców i zwolenników Bezstresowego Wychowania"

Z pozdrowieniami dla "Szlachty, absolwentów WSRH, YOLOwców, postępowców i zwolenników Bezstresowego Wychowania" – Życzę wam NATURALNEJ SELEKCJI!

Bierzmowanie

Bierzmowanie – Największy doroczny zlot sezonowych katolików
archiwum

Jedyny Kwiatkowski,

Jedyny Kwiatkowski, – do którego mam szacunek.
archiwum

Dzisiejszy konkurs drużynowy pokazał, kto jest PRAWDZIWYM KIBICEM, a kto "SEZONOWCEM".

Dzisiejszy konkurs drużynowy pokazał, kto jest PRAWDZIWYM KIBICEM, a kto "SEZONOWCEM". – Czwarte miejsce, w dzisiejszym przypadku, wcale nie było złe. To był najlepszy drużynowy wynik Polaków na Igrzyskach Olimpijskich kiedykolwiek. Ja jestem z nich dumny.
archiwum

Mniej więcej tak się zachowałem,

Mniej więcej tak się zachowałem, – gdy się dowiedziałem, że Bieber "odchodzi na emeryturę"
Źródło: YT
archiwum

Jeżeli obejrzysz film "Pojedynek na szosie" od tyłu

Jeżeli obejrzysz film "Pojedynek na szosie" od tyłu – to poznasz historię handlowca, który goni na wstecznym  psychopatycznego kierowcę ciężarówki (który też jedzie na wstecznym).
archiwum

Dla tych,

Dla tych, – co nie mają pomysłu na Wigilijny stół.
Źródło: YT
archiwum

Minął prawie tydzień i nadal wszyscy wlepiają na Facebook`u posty na temat śmierci Walkera, ale od kilku godzin nie widziałem ani jednego posta o śmierci Nelsona Mandeli.

Minął prawie tydzień i nadal wszyscy wlepiają na Facebook`u posty na temat śmierci Walkera, ale od kilku godzin nie widziałem ani jednego posta o śmierci Nelsona Mandeli. – I zadam Tobie pytanie: Który z tych dwóch bardziej się przyczynił do zmiany świata?
archiwum

Niektórzy moi znajomi mają względem mnie tak duży dług wdzięczności,

Niektórzy moi znajomi mają względem mnie tak duży dług wdzięczności, – że jeszcze chwila to będę mógł na nich nasyłać komorników.

1