Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Syphar

Z nami od: 13 października 2010 o 23:20
Ostatnio: 24 maja 2020 o 21:05
Exp: 65
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 12 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 717
  • Komentarzy: 2085
  • Punktów za komentarze: 4362
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Na co my czekamy?

Na co my czekamy? – Dlaczego obowiązek dopiero od czwartku? Jakoś inne obostrzenia dało się wprowadzać z dnia na dzień. Za prof. Simon, w źródle.
archiwum

Mycie aut

Mycie aut – Umycie auta = 500 zł mandatu. Nie umycie = 500 zł mandatu. Wolska milicja pozdrawia.
archiwum

Maseczki

Maseczki – Skoro nawet Minister Zdrowia mówi, że powinniśmy nosić, o zagranicznych specjalistach nie wspomnę, to może wprowadzić nakaz noszenia maseczek, zamiast idiotyczny zakaz wejścia do lasu?
archiwum

GUS podał dane

GUS podał dane – Wreszcie z medianą, o którą było tyle krzyku. I co, taka bieda w tym kraju?
archiwum

W punkt

W punkt – Z nimi się można różnić, ale tutaj trafili w punkt. Ot nasza rzekomo "narodowa" (wspierająca JP Morgan), "konserwatywna" (sponsorujący LGBT), "prawica" (pieniędzmi podatników)
archiwum

Nazizm - ideologia prawicowa?

Nazizm - ideologia prawicowa? – Zastanawiam się czy dalej jeszcze będą tacy wariaci co będą twierdzić, że nazistów należy umiejscawiać na prawicy...
Źródło: własne
archiwum

W tym sezonie podziękowania dla kierowców

W tym sezonie podziękowania dla kierowców – Coraz rzadziej nie jest jak na obrazku :) W sumie nie jest tak tylko jak rowerzyści marudzą, że wtedy nie mieszczą się po prawej.
archiwum

No to jest LGBT

No to jest LGBT – Takie mi pasuje. :)
archiwum

Taka sobie droga w Niemczech

Taka sobie droga w Niemczech – Limit prędkości standardowy - tamże 100 km/h. Pojedziesz więcej - będziesz w rowie. To naprawdę graniczna prędkość. Kiedy w Polsce doczekamy się limitów zgodnych z rzeczywistą bezpieczną jazdą?
archiwum

Rowerzysto!

Rowerzysto! – Jak chcesz to wjeżdżaj sobie na przejście dla pieszych - mandat i tak ty płacisz. Ale pamiętaj!"Art. 17 pkt 1 PORD:1. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu: (...)3. na jezdnię (...) z chodnika (...)"Wjeżdżając na przejście dla pieszych z chodnika ustąp pierwszeństwa - włączasz się do ruchu. Zielone światło, jeśli jest tylko dla pieszych - daje pierwszeństwo pieszym. Ty jedziesz pojazdem - i tak włączasz się do ruchu.
archiwum

To już jest groźne

To już jest groźne – To, że to się tak skończy, było do przewidzenia. Tylko, że jak u nich zaczyna się tak, to my powinniśmy się szykować do obrony, bo na porządkach u siebie pewnie nie skończą.
archiwum

Rycerz Ortalionu

Rycerz Ortalionu – Sebastian z Nowej Huty herbu  "Szlachta Nie Pracuje"

1