Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Megaloceros

Z nami od: 8 października 2017 o 13:53
Ostatnio: 19 marca 2018 o 3:52
Wiek: 21
Płeć: mężczyzna
Exp: 37
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 27 z 285 (249 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 8867
  • Komentarzy: 110
  • Punktów za komentarze: -14
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Z okazji tego że znowu zostałeś wybrany, Władimirze....

Z okazji tego że znowu zostałeś wybrany, Władimirze.... –
Źródło: Skowyt - La Puta Grande
archiwum – powód

Donald Trump Jr się rozwodzi. Powodu nie podał ale jest on jasny.

Donald Trump Jr się rozwodzi. Powodu nie podał ale jest on jasny. – Vanessa jest już za stara.
poczekalnia

Dzisiaj urodziny obchodzi wybitny producent filmowy, wyprodukował m.in. "Władcę Pierścieni" i "Pulp Fiction"

Dzisiaj urodziny obchodzi wybitny producent filmowy, wyprodukował m.in. "Władcę Pierścieni" i "Pulp Fiction" – Ktoś chce życzyć wszystkiego najlepszego ?
poczekalnia

Jeszcze 20 lat temu zostaliby uznani za przestępców czy gangsterów... (10 obrazków)

archiwum – powód

Bad boy vs nice guy czyli po prostu inna nazwa pojedynku macho vs dżentelmen.

czyli po prostu inna nazwa pojedynku macho vs dżentelmen. –
archiwum – powód

Kobiety która miała 100 partnerów seksualnych już nie można nazwać "puszczalską" ale facet który chce z nią być musiał mieć co najmniej 101 partnerek żeby nie nazwano go "niemęskim".

ale facet który chce z nią być musiał mieć co najmniej 101 partnerek żeby nie nazwano go "niemęskim". –
archiwum – powód

Masz dość demotywatorów które żebrzą o mocne ? To tutaj daj "słabe".

To tutaj daj "słabe". –
poczekalnia

Człowiek spędził zamknięty, bity, gwałcony 18 lat niesłusznie oskarżony o przemoc wobec kobiet. Ale feministkom oczywiście jak zwykle nie spieszy się żeby piętnować prawdziwych zwyroli i zboczeńców.

Ale feministkom oczywiście jak zwykle nie spieszy się żeby piętnować prawdziwych zwyroli i zboczeńców. – Wiadomo. Tomasz Komenda nie miał góry forsy więc można Go było mieć gdzieś.
archiwum – powód

Hillary Clinton, około 1968 roku.

Hillary Clinton, około 1968 roku. – Może i były piękniejsze, ale to jej zdjęcie z młodości widziało więcej facetów.
poczekalnia

Paradoks współczesnych czasów.

Paradoks współczesnych czasów. – Bardziej niż kiedykolwiek mówi się o biednych kobietach prześladowanych przez złych mężczyzn i bardziej niż kiedykolwiek promuje się seksistowskiego macho jako ideał mężczyzny.
archiwum – powód

Korwin raz w życiu powiedział mądrą rzecz - że tylko Ci którzy interesują się polityką powinni mieć możliwość głosowania.

Korwin raz w życiu powiedział mądrą rzecz - że tylko Ci którzy interesują się polityką powinni mieć możliwość głosowania. – Tylko że wtedy poparcie dla niego w wyborach zmalałoby z 2,5 % do 0 %.
poczekalnia

"Nie roboty, tylko kapitalizm zagrażają ludzkości" - Stephen Hawking.

"Nie roboty, tylko kapitalizm zagrażają ludzkości" - Stephen Hawking. – Nierównomierny podział dóbr technologicznych był jego zdaniem największym zagrożeniem dla ludzkości.
poczekalnia

Modelka

Modelka – Nikły ułamek kobiet wykonuje ten zawód za ciężkie pieniądze, miażdżąca większość za darmo.
poczekalnia

"Chcesz poznać człowieka - spójrz jak traktuje on swoich podwładnych a nie równych sobie" - Syriusz Black

"Chcesz poznać człowieka - spójrz jak traktuje on swoich podwładnych a nie równych sobie" - Syriusz Black – Nie współczuję jednemu konkretnemu Arabowi którego Europejczycy chcą wyrzucić z Europy, jeśli ten sam Arab każe nosić burkę swojej żonie. Nie współczuję jednej konkretnej molestowanej kobiecie, jeśli ta sama kobieta nosi na sobie futro zdarte z niewinnego zwierzęcia. Nie współczuję jednemu konkretnemu emigrantowi z Europy wschodniej prześladowanemu przez neonazistów jeśli ten sam emigrant sam jest rasistą i gardzi ludźmi czarnoskórymi. Nie współczuję jednej konkretnej dyskryminowanej przez mężczyzn feministce jeśli ta sama feministka przeprowadziła aborcję. Nie współczuję jednemu konkretnemu prześladowanemu Chrześcijaninowi jeśli ten sam Chrześcijanin sam jest nietolerancyjny dla innych religii. Oni wszyscy chcieliby tolerancji od ludzi którzy ich prześladują, ale sami prześladują innych i na to już jakoś nie zwracają uwagi.
poczekalnia

Kiedy Rowling

Kiedy Rowling – stworzyła postać Severusa Snape'a którego motorem napędowym życia była platoniczna miłość do matki Harry'ego - Lily wszystkim facetom świata myślącym tylko o seksie zrobiło się bardzo głupio. Ale potem pojawiła się EL James ze swoim Greyem i ponownie sprowadziła kobietę do roli kubła na spermę dla napalonych samców.
archiwum

Logika XXI wieku.

Logika XXI wieku. – Facet kulturalnie podrywa kobietę - molestowanie !Seksistowski miliarder traktuje kobietę jak szmatę - miłość, pasja, pożądanie.
archiwum – powód

Kim jest dżentelmen ?

Kim jest dżentelmen ? – Po 1: Szowinistycznym seksistą i patriarchalnym antyfeministą który uważa że mężczyzna przewyższa kobietę, że kobieta to słabe, biedno stworzonko, dlatego on się czasem nad nią ulituje.Po 2: Ciotą i frajerem, przegrywem, ckliwym niemęskim romantykiem, któremu kobiety na okrągło zabiera jakiś macho/samiec alfaPo 3: Frajerem do wykorzystywania, który stale tkwi w jakimś friendzone. Kobiety uprawiają seks z bad boyami a dżentelmen robi dla nich wszystko a nic z tego nie ma bo kobieta i tak mu dupy nie da.Po 4: Nachalnym stalkerem który włazi kobiecie do dupy.Po 5: Frustratem który w zamian za miłe zachowanie liczy na seks.Pamiętaj, synu, nie bądź dżentelmenem.
archiwum

Jeśli nie jesteś ateistą daj mocne i czekaj z seksem do ślubu.

Jeśli nie jesteś ateistą daj mocne i czekaj z seksem do ślubu. – P.S. Daj mocne nawet jeśli nie jesteś ani ateistą ani chrześcijaninem.
archiwum

Szczyt bezczelności i draństwa. Oskarżyć Jarosława Kaczyńskiego o molestowanie.

Oskarżyć Jarosława Kaczyńskiego o molestowanie. –
archiwum – powód

Wojna okiem prawicy i lewicy

Wojna okiem prawicy i lewicy – Wojna okiem prawicy - nasi wrogowie to roznoszący drobnoustroje barbarzyńcy którzy mordują wszystko co się rusza, pragną za wszelką cenę zgwałcić nasze kobiety i zaszczepić w naszych głowach diabelski komunizm. Ale na szczęście wspaniali patrioci z hymnem Polski na ustach są takimi twardzielami że pokonują wrogów i z tarczą (i odciętą głową wroga) wracają z dumą do ojczyzny. Wojna okiem lewicy - krajem rządzi oligarchia który używa patriotyzmu jako wabik na naiwne mięso armatnie. Tak więc owo nieszczęsnicy są masakrowani i rozszarpywani na strzępy na wojnie, podczas gdy przywódcy w tym samym czasie zajmują się głównie wykorzystywaniem seksualnym kobiet.