Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Megaloceros

4 / 8
Megaloceros

[demot] @Tibr no tak, tylko że ci ludzie, w sensie papieże, nic innego nie robili tylko gadali że seks jest obrzydliwy, wstrętny i ohydny, twierdzili że sami żyją w czystości, w opozycji do słabego, ciemnego, rozpustnego ludu i jednocześnie prowadzili bardziej rozpustne życie niż ktokolwiek inny w całej historii ludzkości.

11 / 11
Megaloceros

[demot] W Szwajcarii i Finlandii pobór to raczej swego rodzaju przysposobienie obronne, a u nas to faktycznie wygląda jak w filmie Full Metal Jacket. Poza tym gadanie że bieda hartuje to zawsze było tylko bredzenie oligarchów i innych panów feudalnych którzy chcieli w ten sposób usprawiedliwić swoje bogactwo i nędzę swoich niewolników. W biedzie nie ma nic szlachetnego, bieda to najgorsze co może być, a ci którzy gadali że bieda uszlachetnia lub hartuje zawsze sami tarzali się w morzu forsy, oczywiście ukradzionej a nie uczciwie zarobionej, jak ktoś własnymi rękoma zdobył majątek jak Bill Gates czy Elon Musk zawsze zachęcał innych żeby też się bogacili.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2022 o 16:11

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż
6 / 6
Megaloceros

[demot] zawsze mnie rozwala takie przedstawianie prostytutki jako plastikowej lali. Zdecydowana większość z nich nie wyróżnia się absolutnie niczym w tłumie innych kobiet.

-1 / 9
Megaloceros

[demot] @seksistefan nie wiem, wszystkim nie da się dogodzić, więc trzeba się zastanowić co zrobić żeby dogodzić większości.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14 następna »