Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Mart03

Z nami od: 18 kwietnia 2010 o 19:49
Ostatnio: 14 lutego 2018 o 8:36
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 5 osób
 • Demotywatorów na głównej: 2 z 24 (22 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 5076
 • Komentarzy: 19
 • Punktów za komentarze: 30
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Wspaniałych Walentynek !

Wspaniałych Walentynek ! –
archiwum

45 zasad zniewolenia (12 obrazków)

archiwum

Archeolodzy z Uniwersytetu Rzeszowskiego odkryli gród Scytów na Podkarpaciu, liczący 2800 lat.

Archeolodzy z Uniwersytetu Rzeszowskiego odkryli gród Scytów na Podkarpaciu, liczący 2800 lat. – Opinia o Sarmackim pochodzeniu Polaków jest nadal uważana za mit narodowy. Badania szczątków Scytów z innych wykopalisk wskazują na tę samą grupę genetyczną, którą posiadają Polacy.
archiwum

Program Europy-Manifest z Ventotene.

Program Europy-Manifest z Ventotene. – "Pierwszym zadaniem, bez rozwiązania którego wszelki postęp będzie tylko złudzeniem jest ostateczne zlikwidowanie granic dzielących Europe na suwerenne państwa.(...)Europejska rewolucja musi być socjalistyczna." Altiero Spinelli.
archiwum

ZIP-Zintegrowany Informator Pacjenta-NFZ.

ZIP-Zintegrowany Informator Pacjenta-NFZ. – Po zarejestrowaniu dowiedziałem się,że miałem mniejszy zabieg chirurgiczny i kilka wizyt w określonych placówkach medycznych za które NFZ zapłacił kilkadziesiąt tysięcy złotych.Już się bałem, że ktoś wyłudza pieniądze z NFZ. Mimo że nie byłem u lekarza od kilku lat, pani z NFZ uspokoiła mnie, mówiąc że to jakaś pomyłka i na pewno chodzi o kogoś innego z tym samym nazwiskiem. Zapewne ten ktoś, ma jeszcze taki sam PESEL.
archiwum

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) ocenia w planie rozwoju na 60 lat, że Polska nigdy nie osiągnie średniego poziomu europejskiego, przewidując jej średni rozwój na 1,9 % PKB.

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) ocenia w planie rozwoju na 60 lat, że Polska nigdy nie osiągnie średniego poziomu europejskiego, przewidując jej średni rozwój na 1,9 % PKB. – Plan Jeffrey Sachsa zwany planem Balcerowicza, można uważać za wykonany.
archiwum

Operacja Northwoods. Zaplanowana w latach 60. seria ataków terrorystycznych w USA pod fałszywą flagą, przy pomocy porwanego samolotu i zamachów, mająca zwiększyć poparcie publiczne dla planowanej wojny przeciwko Kubie.

Operacja Northwoods. Zaplanowana w latach 60. seria ataków terrorystycznych w USA pod fałszywą flagą, przy pomocy porwanego samolotu i zamachów, mająca zwiększyć poparcie publiczne dla planowanej wojny przeciwko Kubie. – Operacja miała być wykonana przez CIA. Odrzucona przez prezydenta J.F. Kennedy

Jak niszczono polski przemysł od lat 90.- ekonomista prof. Witold Kieżun

Jak niszczono polski przemysł od lat 90.- ekonomista prof. Witold Kieżun – Dodajmy, że profesor skończył 94 lata i w swoim życiu był żołnierzem AK, brał udział w Powstaniu Warszawskim a potem był więźniem sowieckich łagrów, więzień UB... Mądry człowiek,który wiele widział.
archiwum

POLSKO PAMIĘTAJ !! W latach 1937-38 z rozkazu Nikołaja Jeżowa komisarza NKWD, zamordowano w Rosji 111 091 Polaków, w tym 460 z 470 duchownych. Zamordowani ze względu na narodowość polską,całymi rodzinami.

POLSKO PAMIĘTAJ !!W latach 1937-38 z rozkazu Nikołaja Jeżowa komisarza NKWD, zamordowano w Rosji 111 091 Polaków, w tym 460 z 470 duchownych. Zamordowani ze względu na narodowość polską,całymi rodzinami. –
archiwum

Pedofilia w liczbach.

Pedofilia w liczbach. – Liczby, o których nikt nie mówi.

"31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 % wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli." Mają częściej myśli samobójcze, problemy z prawem, narkotykami, kłopoty w trwałości związków.

"31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 % wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli." Mają częściej myśli samobójcze, problemy z prawem, narkotykami, kłopoty w trwałości związków. – Jest to wynik badań prof.Mark Regnerus University of Texas.W telewizji tego nie usłyszysz..
archiwum

" Nie ulega wątpliwości, że Niemcy gdy tylko będą mogli pozbawić Polskę potęgi, nie omieszkają tego zrobić" - Bona Sforza, królowa Polski od 1518

" Nie ulega wątpliwości, że Niemcy gdy tylko będą mogli pozbawić Polskę potęgi, nie omieszkają tego zrobić" - Bona Sforza, królowa Polski od 1518 – Minęło tyle lat, a te słowa nadal aktualne.
archiwum

W mojej opinii, na zachodzie mamy podstawy do tego by przypuszczać, że w Polsce wciąż mają znaczenie elementy służb o bardzo silnym pro Sowieckim nastawieniu.

W mojej opinii, na zachodzie mamy podstawy do tego by przypuszczać, że w Polsce wciąż mają znaczenie elementy służb o bardzo silnym pro Sowieckim nastawieniu. – Podejrzewam, że wśród polskich służb wciąż istnieją takie powiązania z KGB, dotyczące niektórych ludzi, które mogą zmusić niektórych Polaków do czegoś, co nie jest w polskim interesie. gen. William E. Odom  szef wywiadu armi USA 1981-1985
archiwum

Czy honorem jest służyć ludziom, którzy strzelali Polakom w tył głowy ? Czy hańbą jest zdradzić ludzi, którzy rządzą Polską, a strzelali Polakom w tył głowy ?

Czy honorem jest służyć ludziom, którzy strzelali Polakom w tył głowy ? Czy hańbą jest zdradzić ludzi, którzy rządzą Polską, a strzelali Polakom w tył głowy ? –
archiwum

Projekt "MITTELEUROPA". Czy widzisz podobieństwo do teraźniejszości?

Projekt "MITTELEUROPA". Czy widzisz podobieństwo do teraźniejszości? – Projekt Fredricha Neumana z 1915 roku zakładający podporządkowanie państwu niemieckiemu, państw środkowej Europy, przez stworzenie w tych państwach pozornej niepodległości i gospodarek niekonkurencyjnych , peryferyjnych, uzupełniających gospodarkę niemiecką.
archiwum

Opiniotwórcze i znane media w Polsce, których właścicielami są Niemcy.

Opiniotwórcze i znane media w Polsce, których właścicielami są Niemcy. – Właścicielami tych mediów są niemieckie firmy : Ringiel Axel Springer Media AG oraz Bauer Media Group. Opinia w naszym kraju jest kreowana z jednego punktu widzenia.
archiwum

Jak Putin wyrolował UE. Jak Niemcy rolują Polaków!

Jak Putin wyrolował UE. Jak Niemcy rolują Polaków! –
archiwum

Film, który "wysadził" Gender w Norwegii!

Film, który "wysadził" Gender w Norwegii! – Cała prawda o Gender !
archiwum

Donald Tusk o OFE

Donald Tusk o OFE –
archiwum

Nasz premier

Nasz premier –