Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MarcinProgramista

Z nami od: 22 lutego 2019 o 15:34
Ostatnio: 18 lipca 2019 o 0:44
Wiek: 35
Płeć: mężczyzna
Exp: 1
O sobie:

* Jeśli cię obserwuję, nie pochlebiaj sobie. Robię to tylko po to, żeby dać "słabe" kiedy tylko opublikujesz jakiegoś irytującego mnie demota.
* Refuges Welcome! Imigracja do Polski to jedyny sposób na zapewnienie Polakom godziwych emerytur.
* Popieram "ACTA 2"!
* Tak dla Unii Europejskiej, Demokratycznego Socjalizmu, Ateizmu, Tolerancji, Feminizmu.
* Nie dla Rasizmu, Nacjonalizmu, Ksenofobii, Homofobii, Nietolerancji.
* Katolików uważam za szkodników i idiotów. No exceptions.
* Dobry nacjonalista to martwy nacjonalista. No exceptions.
* PiS uważam za organizację przestępczą, PiSowski rząd za okupacją kraj juntę, a PiSowców za zdrajców i kolaborantów; I chcę, by w przyszłości, w wolnej Polsce, kolaborację rozliczono tak, jak to się zwykło robić w przeszłości. No exceptions.

Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 12 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 766
  • Komentarzy: 201
  • Punktów za komentarze: -277
  • Obserwuje: 16 osób (pokaż demotywatory)
 

Przesłanie pana papieża

Przesłanie pana papieża – Nie możesz uważać się za katolika, jeśli nienawidzisz osób z powodu ich koloru skóry, narodowości czypochodzenia etnicznego „Ci ludzie, którzy chodzą do kościoła, opotem żyją w nienawiści do innych i źlemówią o ludziach, lepiej niech nie chodząkościoła".Papież Franciszek
archiwum – powód

Amerykański Kościół Episkopalny sprzedaje koszulki z tęczową Matką Boską

Amerykański Kościół Episkopalny sprzedaje koszulki z tęczową Matką Boską – "Amerykański Kościół Episkopalny zwrócił się do nas z pytaniem o możliwość użycia obrazka Matki Boskiej Tęczowej na koszulkach, w których przedstawiciele kościoła pójdą w Pride Parade" - poinformowała na swoim Facebooku aktywistka społeczna, Elżbieta Podleśna. Koszulki są w sprzedaży, a dochód zostanie przeznaczony na wsparcie polskiej społeczności osób transpłciowych.
archiwum

Niemiecka policja zatrzymała IMIGRANTÓW którzy w Monachium molestowali kobiety

Niemiecka policja zatrzymała IMIGRANTÓW którzy w Monachium molestowali kobiety – STOP POLONIZACJI EUROPY!
archiwum – powód

Jesteś kobietą i nosisz spodnie? Podziękuj feministkom!

Jesteś kobietą i nosisz spodnie? Podziękuj feministkom! – Za eksperymenty ze strojem kobietom często groziły surowe kary. Jednym z argumentów, który miał przesądzić o spaleniu na stosie Joanny d’Arc, było właśnie noszenie spodni – symbolu buntu i emancypacji.Argument przeciwko noszeniu spodni przez kobiety czerpano między innymi z Biblii: "Pwt 22, 5 5 Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego."Pierwszy przełom w historii mody nastąpił dopiero w XIX wieku, kiedy do głosu doszły feministki, dążące do zmiany społecznego statusu kobiety. Spodnie, przywłaszczone wówczas przez mężczyzn, wydawały się idealnym elementem w walce o równouprawnienie.  Aktywistka Amelia Jenks Bloomer w latach pięćdziesiątych została wydawczynią kobiecego pisma „The Lily”, na łamach którego publikowała artykuły dążące do zniesienia restrykcji wobec kobiecego ubioru. Zachęcała do noszenia spodni, skrócenia spódnic i bielizny pod nimi.
archiwum

#FreeNasrin

#FreeNasrin – Nasrin Sotoudeh, wybitna irańska prawniczka zajmująca się prawami człowieka, została skazana na 38 lat więzienia i 148 batów za swoją pracę w obronie praw kobiet i za udział w protestach przeciwko obowiązkowi noszenia hidżabu.Kobiety i dziewczęta w Iranie nie mogą opuszczać swoich domów, chyba że zakryją włosy chustą, zaś ręce i nogi – luźnym ubraniem. Nasrin chciała to zmienić i dlatego została uwięziona.Nowy wyrok 33 lat więzienia powoduje, że kara dla Nasrin, po dwóch rażąco niesprawiedliwych procesach, wyniesie łącznie 38 lat więzienia. Nasrin poświęciła swoje życie pokojowym działaniom na rzecz praw człowieka, w tym obronie kobiet, które pokojowo protestują przeciwko poniżającym ustawom nakładających na nie obowiązek noszenia hidżabu.Jest to najostrzejszy wyrok wydany na osobę broniącą praw człowieka w Iranie w ostatnich latach, co pokazuje, że władze nasilają represje. Wyroki wydane na Nasrin powodują, że nie ma ona kontaktu z mężem i dwójką dzieci.
archiwum

Sprawiedliwość Kalego

Sprawiedliwość Kalego – Czy tylko ja dostrzegam tu obłudę?
archiwum

Znajdź różnicę

Znajdź różnicę – W tym samym czasie, gdy płonęła katedra Notre Dame w Paryżu wybuchł pożar w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie, jednym z najświętszych miejsc dla muzułmanów.Ciekawe czy muzułmanie także alarmują, że to na pewno katolicy podpalili, a na jego miejscu pojawi się zaraz kościół katolicki? Bo np. na stronach Młodzieży Wszechpolskiej roi się od takich teorii. I czy muzułmanie mają swojego "ministra Andruszkiewicza", który widzi w pożarze meczetu "symbol upadku islamu"?Głupota, podłość, ksenofobia nie mają narodowości.
archiwum

Planszówki Znacie to uczucie?

Znacie to uczucie? – 250 gier planszowych, a i tak dalej nie ma w co grać...
archiwum

Jakby ktoś pytał, skąd rząd weźmie kasę na "piątkę Kaczyńskiego"...

Jakby ktoś pytał, skąd rząd weźmie kasę na "piątkę Kaczyńskiego"... –
archiwum

Jak ukraść 25 miliardów...

 – ...poradnik praktyczny.
archiwum

Epidemia Odry na Madagaskarze - Ponad 1200 ofiar

Epidemia Odry na Madagaskarze - Ponad 1200 ofiar – Epidemia odry na Madagaskarze zabiła już 1200 osób, a liczba przypadków odry przekroczyła 115 tysięcy. To największa epidemia odry w historii wyspy.Obecnie tylko 58 proc. mieszkańców Madagaskaru jest zaszczepionych przeciwko odrze. Tymczasem dopiero wyszczepienie na poziomie 90-95 proc. zapewnia społeczeństwu tzw. zbiorową odporność.W ubiegłym miesiącu WHO rozpoczęło trzecią akcję masowych szczepień w Madagaskarze. Celem akcji jest zaszczepienie 7,2 mln dzieci w wieku od 6 miesięcy do 9 lat.
Źródło: https://www.rp.pl
archiwum

Choroby zakaźne

Choroby zakaźne – Oni pamiętają

1