Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

MarcinProgramista

Z nami od: 22 lutego 2019 o 15:34
Ostatnio: 16 stycznia 2020 o 18:55
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
O sobie:

* Jeśli cię obserwuję, nie pochlebiaj sobie. Robię to tylko po to, żeby dać "słabe" kiedy tylko opublikujesz jakiegoś irytującego mnie demota.
* Refuges Welcome! Imigracja do Polski to jedyny sposób na zapewnienie Polakom godziwych emerytur.
* Popieram "ACTA 2"!
* Tak dla Unii Europejskiej, Demokratycznego Socjalizmu, Ateizmu, Tolerancji, Feminizmu.
* Nie dla Rasizmu, Nacjonalizmu, Ksenofobii, Homofobii, Nietolerancji.
* Katolików uważam za szkodników i idiotów. No exceptions.
* Dobry nacjonalista to martwy nacjonalista. No exceptions.
* PiS uważam za organizację przestępczą, PiSowski rząd za okupacją kraj juntę, a PiSowców za zdrajców i kolaborantów; I chcę, by w przyszłości, w wolnej Polsce, kolaborację rozliczono tak, jak to się zwykło robić w przeszłości. No exceptions.

Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 27 (25 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1622
  • Komentarzy: 450
  • Punktów za komentarze: -113
  • Obserwuje: 17 osób (pokaż demotywatory)
 
archiwum

W marszu 1000 tóg wzięli udział sędziowie z Portugalii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, Belgii, Holandii, Niemiec, Danii, Norwegii, Łotwy, Estonii, Austrii, Włoch, Czech, Węgier, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji, Turcji i Grecji.

W marszu 1000 tóg wzięli udział sędziowie z Portugalii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, Belgii, Holandii, Niemiec, Danii, Norwegii, Łotwy, Estonii, Austrii, Włoch, Czech, Węgier, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji, Turcji i Grecji. – Długie macki ma ten komunistyczny układ z PRLu.
archiwum

Posłowie Konfederacji chcą podwyżek.

Posłowie Konfederacji chcą podwyżek. – Obecnie pensja posła wynosi 8 tys. zł brutto plus 2 tys. zł diety.
archiwum – powód

"Jestem mężczyzną w średnim wieku i mam wstydliwy problem: jestem wściekły na szwedzką dziewczynkę, która chce ocalić planetę..."

"Jestem mężczyzną w średnim wieku i mam wstydliwy problem: jestem wściekły na szwedzką dziewczynkę, która chce ocalić planetę..." – "Nic nie szkodzi. Wiemy, że dzieci zachowujące się jak dorośli sprawiają, że dorośli zachowują się jak dzieci"
archiwum – powód

Nie trzeba się przejmować nadchodzącymi podwyżkami (prąd, woda, śmieci, etc.)

Nie trzeba się przejmować nadchodzącymi podwyżkami (prąd, woda, śmieci, etc.) – Niektóre towary tanieją.

Wzruszające przemówienie premiera Luksemburga

Wzruszające przemówienie premiera Luksemburga –
archiwum – powód

Krótka historia...

Krótka historia... –
archiwum

Z dedykacją dla Ziemkiewicza

Z dedykacją dla Ziemkiewicza – Raz płynęły sobie równo: cztery jabłka, jedno gó.... Cóż to płynie? - pyta żabka Na to gó... - to my, jabłka!
archiwum

BIG CYC - "Polska Podzielona"

BIG CYC - "Polska Podzielona" – Najlepsze podsumowanie obecnej sytuacji politycznej w Polsce
archiwum

Sukces Proepidemików!

Sukces Proepidemików! –
archiwum

Pamiętamy!

Pamiętamy! –
archiwum

Polska Walcząca

Polska Walcząca –
archiwum

Ciekawostka: Ośrodek Badań i Studiów nad Cierpieniem działa w Głogowie od 2009 roku.

Ciekawostka: Ośrodek Badań i Studiów nad Cierpieniem działa w Głogowie od 2009 roku. – A teraz zgadnij: kto go finansuje?
Źródło: wyborcza.pl
archiwum

"Piramida Nienawiści" stworzona przez amerykańskiego psychologa Gordona Willarda Allporta w 1954 roku.

"Piramida Nienawiści" stworzona przez amerykańskiego psychologa Gordona Willarda Allporta w 1954 roku. – Znajdź na piramidzie Białystok.
archiwum

PiS nocą zmienia kodeks wyborczy – trzy miesiące przed wyborami.

PiS nocą zmienia kodeks wyborczy – trzy miesiące przed wyborami. – Pod osłoną nocy PiS przegłosował w pierwszym czytaniu w Sejmie projekt zmian w kodeksie wyborczym. Jest tylko jedna zmiana - o tym, czy wybory były ważne będzie decydować powołana przez PiS izba Sądu Najwyższego. „Chodzi o to, żeby ostatnie słowo na temat wyborów zagwarantować swoim.
archiwum

"14 wczesnych oznak faszyzmu" - lista wywieszona w United States Holocaust Memorial Museum

"14 wczesnych oznak faszyzmu" - lista wywieszona w United States Holocaust Memorial Museum – Ile tych oznak widać obecnie w Polsce?

Przesłanie pana papieża

Przesłanie pana papieża – Nie możesz uważać się za katolika, jeśli nienawidzisz osób z powodu ich koloru skóry, narodowości czypochodzenia etnicznego „Ci ludzie, którzy chodzą do kościoła, opotem żyją w nienawiści do innych i źlemówią o ludziach, lepiej niech nie chodząkościoła".Papież Franciszek
archiwum – powód

Amerykański Kościół Episkopalny sprzedaje koszulki z tęczową Matką Boską

Amerykański Kościół Episkopalny sprzedaje koszulki z tęczową Matką Boską – "Amerykański Kościół Episkopalny zwrócił się do nas z pytaniem o możliwość użycia obrazka Matki Boskiej Tęczowej na koszulkach, w których przedstawiciele kościoła pójdą w Pride Parade" - poinformowała na swoim Facebooku aktywistka społeczna, Elżbieta Podleśna. Koszulki są w sprzedaży, a dochód zostanie przeznaczony na wsparcie polskiej społeczności osób transpłciowych.
archiwum

Niemiecka policja zatrzymała IMIGRANTÓW którzy w Monachium molestowali kobiety

Niemiecka policja zatrzymała IMIGRANTÓW którzy w Monachium molestowali kobiety – STOP POLONIZACJI EUROPY!
archiwum – powód

Jesteś kobietą i nosisz spodnie? Podziękuj feministkom!

Jesteś kobietą i nosisz spodnie? Podziękuj feministkom! – Za eksperymenty ze strojem kobietom często groziły surowe kary. Jednym z argumentów, który miał przesądzić o spaleniu na stosie Joanny d’Arc, było właśnie noszenie spodni – symbolu buntu i emancypacji.Argument przeciwko noszeniu spodni przez kobiety czerpano między innymi z Biblii: "Pwt 22, 5 5 Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego."Pierwszy przełom w historii mody nastąpił dopiero w XIX wieku, kiedy do głosu doszły feministki, dążące do zmiany społecznego statusu kobiety. Spodnie, przywłaszczone wówczas przez mężczyzn, wydawały się idealnym elementem w walce o równouprawnienie.  Aktywistka Amelia Jenks Bloomer w latach pięćdziesiątych została wydawczynią kobiecego pisma „The Lily”, na łamach którego publikowała artykuły dążące do zniesienia restrykcji wobec kobiecego ubioru. Zachęcała do noszenia spodni, skrócenia spódnic i bielizny pod nimi.
archiwum

#FreeNasrin

#FreeNasrin – Nasrin Sotoudeh, wybitna irańska prawniczka zajmująca się prawami człowieka, została skazana na 38 lat więzienia i 148 batów za swoją pracę w obronie praw kobiet i za udział w protestach przeciwko obowiązkowi noszenia hidżabu.Kobiety i dziewczęta w Iranie nie mogą opuszczać swoich domów, chyba że zakryją włosy chustą, zaś ręce i nogi – luźnym ubraniem. Nasrin chciała to zmienić i dlatego została uwięziona.Nowy wyrok 33 lat więzienia powoduje, że kara dla Nasrin, po dwóch rażąco niesprawiedliwych procesach, wyniesie łącznie 38 lat więzienia. Nasrin poświęciła swoje życie pokojowym działaniom na rzecz praw człowieka, w tym obronie kobiet, które pokojowo protestują przeciwko poniżającym ustawom nakładających na nie obowiązek noszenia hidżabu.Jest to najostrzejszy wyrok wydany na osobę broniącą praw człowieka w Iranie w ostatnich latach, co pokazuje, że władze nasilają represje. Wyroki wydane na Nasrin powodują, że nie ma ona kontaktu z mężem i dwójką dzieci.