Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

22 / 26
MaciekMagik

[demot] 72-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada: - Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 29-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna. Doktor myśli chwilę i mówi: - Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem? - Nie - odpowiada staruszek. - Niedźwiedź padł martwy jak kłoda. - Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał strzelić z boku! - I do tego punktu właśnie zmierzałem...

2 / 2
MaciekMagik

[demot] Na dodatek żaden z zagrożonych pauzą zawodników nie otrzymał w Bukareszcie kartki, która wykluczyłaby go z kolejnego spotkania z Czarnogórą.

11 / 11
MaciekMagik

[demot] Terroryści po opanowaniu wytwórni wódek i likierów od 7 dni nie są wstanie sformułować swoich żądań

30 / 34
MaciekMagik

[demot] Nadchodzi wiosna. Misie budzą się ze snu zimowego. Stwierdzają, że niedźwiedzice jeszcze śpią, a ponieważ są dżentelmenami, nie budzą ich. No, ale jak to chłopy... Budzi się w nich chuć i postanawiają, że warto by coś przelecieć. A ponieważ niedźwiedzice nadal śpią, zabawiają się między sobą. W pewnym momencie wpada zając, otwiera oczy ze zdumienia i ucieka w las. Jeden misio mówi do drugiego: - Jesteś szybszy. Złap tego pieprzonego zająca, bo to największy plotkarz w lesie Misio goni go przez las. W pewnym momencie zajączek potyka się i wpada do jeziora. Misiek wkłada swoją łapę do wody i szuka, szuka, szuka... Wyciąga jednak tylko bobra: - Nie widziałeś zająca? -Utonął, ty pedale...

7 / 7
MaciekMagik

[demot] Ma trzy lata, waży niecały kilogram, a najbardziej lubi kozie mleko, orzechy i gruszki. Mieszka w Szczecinie i jest najprawdopodobniej jedyną w Polsce udomowiona wiewiórką. Opiekunem zwierzaka jest pan Tadeusz Łubiasz. Jak to się stało, że "Pitek", bo tak nazywa się wiewiórka, zamieszkał w domu pana Tadeusza? Trzy lata temu podczas spaceru w parku w szczecińskich Zdrojach coś spadło panu Tadeuszowi pod nogi. - Pomyślałem, że to jakiś kasztan. Wziąłem i podniosłem, spojrzałem, a to takie maleństwo... Przytuliłem i przyniosłem do domu.

2 / 2
MaciekMagik

[demot] ..a czy ta grupka 5-8 się natknęła... na 15 naszych co ich naprostowali, bo nic nie napisali?

3 / 5
MaciekMagik

[demot] @Agresiva666 Dyrekcja Lasów Państwowych zaapelowała do ministra środowiska o zgodę na wycinkę świerków z Puszczy Białowieskiej i przedstawiła ich aktualną sytuację. Według lasów jedynym sposobem, żeby zatrzymać inwazję owadów w puszczy jest wycinka i wywiezienie stamtąd zaatakowanych przez niego drzew.

3 / 3
MaciekMagik

[demot] A tam zagramy z Japonią, Iranem, Australią, Chinami, Wenezuelą, przegranym meczu Rosja-Francja oraz z wicemistrzem Ameryki Północnej (Kanada, Kuba, Portoryko lub Meksyk). Na Igrzyska awansują trzy zespoły oraz najlepsza azjatycka.

1 2 3 następna »