Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

LUPUS1962

4 / 6
LUPUS1962

[demot] @sebastian99932 ten z lewego pasa właśnie wyprzedza ciężarówkę, do której przykleił się czerwony. dla czerwonego kilka sekund "zaoszczędzonych" było ważniejsze niż zdrowie własne, pasażerów i wyprzedzanego po prawej. Jeśli też tak jeździsz( a z komentarza najwyraźniej wynika, że tak), to oddaj prawko, samochód i idź się lecz.

0 / 0
LUPUS1962

[demot] @victoriatus Generalnie chamy na tym bazują, że inni im ustąpią, a potem jest zdziwko, że jednak nie zawsze(jak na filmiku). Ale podobnie jak ty - szkoda mi czasu i nerwów, no i samochodu oczywiście, więc staram się przewidzieć, co idiota wymyśli i zareagować z wyprzedzeniem. A faktycznie wystarczyłoby utrzymać prędkość i tor jazdy, żeby takiego na dłużej( a w ekstremalnych przypadkach - na zawsze) wyeliminować z dróg. Niestety - mnoży się tego tałatajstwa na naszych drogach ostatnio niemożebnie...

0 / 0
LUPUS1962

[demot] @kamratt83 Standardowo - Bo peło to, bo peło tamto... Peło nie ma już sześć lat, od sześciu lat rządzi pis i co? Dalej jest szczucie na peło. Tylko narracja się zmienia z "wystarczy nie kraść", przez "oni kradli wiecej" do "oni też kradli". W międzyczasie było jeszcze "nam się te pieniądze po prostu należą". Co do wzrostu przychodów do budżetu - zgadza się, dzięki ogólnoświatowej koniunkturze mieliśmy piękny wzrost gospodarczy, skutkujący większymi wpływami do budżetu. I dzięki podwyżkom najniższej krajowej. Policz sobie, o ile wzrosło superbrutto, a o ile twoje wypłaty na rękę, jeśli miałeś najniższą. Wbrew pozorom najmocniej do kasy zostali poproszeni nie oszuści, ale właśnie ci o najniższych dochodach. Szczytem już było wykrycie karuzeli Vatowskiej w samym ministerstwie finansów, wśród samych swoich kryształowych. Fakt, podwyżki ludzie dostali, podwyżki cen również i w pakiecie wzrost zadłużenia Państwa, na skutek totalnej (takie modne u pisowców słowo) niekompetencji i niegospodarności. I forsowania bezsensownych ale spektakularnych inwestycji jak CPK, przekop czy Ostrołęka(albo tez wspomniane wcześniej Abramsy). Za to brak sensownych i potrzebnych inwestycji. Przetargi na obwodnice ciągną się tyle czasu, ze zanim wbije się pierwszą łopatę to koszt kilometra wzrośnie o 50%. I TO TYLKO KOSZTY MATERIAŁOWE. Już nie wspominam o odcinku A1 między Częstochową a Łodzią, bo to już nie jest komedia, tylko absolutny skandal, że jeszcze nie jest ukończona. Za to asfalt pod dom obajtka położono w kilka dni. Policja pałuje kobiety, ale kibolom i narodowcom schodzi z drogi. Co do utrudniania życia oszustom - po pierwsze swoich chronią. Po drugie - jeśli się za to biorą, to wprowadzają przepis, do którego oszust szybko się dostosuje i tak go obejdzie, a uczciwym wzrastają obowiązki biurokratyczne bez opamiętania. Temat Tusk - nie cieszę się, że wrócił, bo polaryzacja w narodzie znów się zaostrzy. Ale czepiać się tego, że umie się wysłowić w obcych językach (w tym niemieckim) mógł wymyślić tylko ktoś , kogo szef zna tylko dwa języki - polski i mlaskany... w dodatku jeśli chodzi o "przestępstwa" - to Tuskowi szuka się haków, przez dziadka czy syna, bo nic innego znaleźć nie potrafią, natomiast u kaczelnika osobiście można by dogrzebać się konkretów, jak choćby uwłaszczenie na RSW Ruch, czy ostatnio "srebrne wieże" Polityka - takiej gry na rzecz Putina, jaką odstawia pis, to nawet Bierut dla Stalina nie robił... I naprawdę, wolałbym być z Niemcami w Europie, niż z Orbanem i Łukaszenką w strefie "kultury" rosyjskiej.

1 / 1
LUPUS1962

[demot] @killerxcartoon Żeby było śmieszniej, transport rzeczny, najtańszy, ale też najwolniejszy, praktycznie zaniknął w ostatnich latach. A wyprostowane rzeki pozostały... Sam z młodości pamiętam pływające po Przemszy barki węglowe, teraz nawet na Wiśle czy Odrze barki to raczej rzadkość.

8 / 10
LUPUS1962

[demot] @kamratt83 A co odpowiesz na moje argumenty? Jakoś je pominąłeś milczeniem w swoim poście o targowicy. Niewygodne? Ani ci nie ubliżyłem ani nie robiłem osobistych wycieczek. Podałem fakty. Niestety, gdy fakty nie pasują do propagandy, tym gorzej dla faktów, prawda? Pis dba o sojuszników w regionie? To może podasz, z którym państwem pis się nie pokłócił, bo nawet Węgrzy zostawili nas samych w sławnym głosowaniu 26:1. Teraz nawet Wuja Sama drażnią TVN-lex. Rozbudowują armię? Czym? Hobbystami z OTK i karabinkami trzymającymi się na lakier i trytytki? Czy może Abramsami, które są świetnymi czołgami, ale bez offsetu i paliwa (które w większości kupujemy z Rosji - innej opcji nie ma, wystarczy zbombardować terminal przeładunkowy w porcie i zero dywersyfikacji) nadadzą się tylko na wystawę? Czy ty w ogule jesteś w stanie ogarnąć, co się w tym kraju wyrabia, czy też naprawdę przyjmujesz bezkrytyczne co Holecka nabajdurzy? My szczujemy? To jarek poszczuł ciebie na nas, współobywateli, my tylko się bronimy. Bo po 6-ciu latach mamy dość bycia zaszczuwani, tylko dlatego, że chcemy żyć w normalnym, europejskim kraju, w którym prawo jest prawem, a urzędnicy i politycy służą obywatelom, a nie na jakimś prywatnym poletku kaczystowskiej dyktatury.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 20:07

6 / 6
LUPUS1962

[demot] @koszmarek66 Fakt. Niestety - tego nie przeskoczymy. Jedyna nadzieja w dotychczas niegłosujących, ale jakoś nie spodziewam się istotniejszych zmian...

2 / 4
LUPUS1962

[demot] @Rattonowa I znowu generalizujesz. Pies psu nierówny. Różnie będą reagować na takie same gesty. Miałem jamnika (niestety już odszedł). Nie nosiłem go oczywiście na rekach, ale gdy był już stary pomagałem mu wleźć na ulubiony fotel, podnosząc go. A miałaś widzieć nasze powitanie, gdy wracałem z pracy - schodziłem do parteru na jego poziom, a to on się wtedy przytulał do twarzy, szyi, ramion. Czasem złapał za ucho - ale niesamowicie delikatnie, nigdy nie spowodował najmniejszego bólu. Czasami sam przychodził, wskakiwał na wersalkę i kładł się na plecach nastawiając pierś i brzuch do gmerania. I to ma być mój syndrom Bambi, że na to reagowałem gmeraniem lub przytuleniem? Nie żartuj.

7 / 9
LUPUS1962

[demot] @kamratt83 Porównaj sobie ceny chleba, prądu, cukru z 2015 i 2021. To są produkty które kupujesz zazwyczaj w takich samych ilościach co rok. W różnicy rocznej znajdziesz prawie całą twoją podwyżkę. Tak więc tego, ten... Chyba, że rozumiesz lewacwo jako ludzi umiejących liczyć i myśleć samodzielnie, to wtedy masz rację...

4 / 4
LUPUS1962

[demot] @koszmarek66 nie szukałem w Google, ale te 0,033% wskazywało na jakąś dawkę medykamentu :) Zaryzykowałbym w razie potrzeby. Tak się żyje na krawędzi :D

17 / 17
LUPUS1962

[demot] @pawel1481 Wszystkie masowe socjale to kiełbasa wyborcza dla idiotów, którzy w zamian za parę ochłapów oddadzą prawo do dysponowania sobą, swoim majątkiem i przyszłością temu, kto im obieca więcej. Nie powiem, socjal jest potrzebny, ale w sytuacjach wyjątkowych. A nie dla tych, co sobie dzięki niemu wygodne życie urządzają.

0 / 10
LUPUS1962

[demot] @lark22 A gdzie bosak i krul? No i oczywiście szmata?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2021 o 15:11

9 / 11
LUPUS1962

[demot] @Rattonowa Z jednej strony masz rację, trzeba umieć rozpoznać stan emocjonalny psa. Z drugiej strony kontakt cielesny jest dla psów również ważny, zwłaszcza, gdy jest zainicjowany przez niego samego. niekoniecznie musi to być całowanie, ale pieszczoty, pogłaskanie lub przytulenie, gdy się o to dopomina, jest już jak najbardziej OK.

2 / 2
LUPUS1962

[demot] @pawel1481 Masz rację z tymi wałami. Wiem, jak to wygląda w przypadku potoków górskich, jak szybko potrafią wezbrać, i że wały nic tu nie pomogą. Bawiłem się tylko grą słów i tym, że akurat Podkarpacie było/jest twierdzą pisu.

-1 / 1
LUPUS1962

[demot] @Slayed też :D Aczkolwiek jak na razie jedyna słuszna narodowa plus to partia kaczystowska

9 / 9
LUPUS1962

[demot] @mieteknapletek A ukarany będzie stażysta, któremu kazano "coś zrobić" z tymi papierami...

2 / 20
LUPUS1962

[demot] Nie ma bardziej bezgranicznej i bezinteresownej miłości niż psia do swojego człowieka.

6 / 6
LUPUS1962

[demot] Cóż, pis podziękował swoim wyborcom z Podkarpacia, i nie zrobił u nich wałów. Za to przewałki już standardowe, jak w całej Polsce :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1070 71 następna »