Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Krzysiu24

Z nami od: 18 listopada 2009 o 16:17
Ostatnio: 16 stycznia 2018 o 19:00
Exp: 15
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 13 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 3690
  • Komentarzy: 81
  • Punktów za komentarze: 70
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Arabia Saudyjska została członkiem Rady Praw Człowieka ONZ. – Arabia Saudyjska jest to kraj,w którym kara śmierci poprzez ścięcie głowy czy ukamieniowanie nie jest czymś niezwykłym,a za prowadzenie bloga internetowego grozi kara 500-1000 batów. Dodatkowo rodzina królewska Arabii Saudyjskiej otwarcie finansuje Państwo Islamskie oraz niemal codziennie bombarduje Jemen,gdzie liczba ofiar przekracza już kilkadziesiąt tysięcy.
Źródło: wp.pl
archiwum
W trakcie spotkania przedstawicieli grupy Wyszehradzkiej oraz kanclerz Niemiec Angeli Merkel, premier Węgier oznajmił o konieczności "rozpoczęcia budowy wspólnej armii Unii Europejskiej" – Jest to kolejny eurooptymistyczny komentarz Orbana po wypowiedzi nt. dołączenia Węgier do strefy euro oraz prowadzenia rygorystycznej polityki budżetowej. Mimo swojej prounijnej wizji przyszłości Orban wciąż jest postrzegany jako "obrońca Europy" czy "silny przywódca".
archiwum
Obniżenie wieku emerytalnego, podwyższenie kwoty wolnej od podatku,repolonizacja banków, bezpłatne przedszkola, nie wysyłanie polskich wojsk do Syrii i Iraku. – Minął rok, a żadnej z tych obietnic nie spełniono. Mimo chlubnych obietnic wyborczych sytuacja w Polsce nadal jest beznadziejna. Kolejne wybory, kolejny raz Polacy zostali oszukani.
archiwum
Dzień polskiej kultury w Mińsku. – 6 sierpnia  w Mińsku obchodzony był dzień kultury polskiej, w czasie którego promowano polską literaturę,kuchnię oraz obyczaje. Mimo prób ochładzania stosunków z Białorusią przez polski rząd, Białorusinie z szacunkiem  odnoszą się do polskiej mniejszości narodowej.
archiwum
Polacy z misją szkoleniową na Ukrainie. – Oficerowie i podoficerowie z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich będą szkolić ukraińskie wojska.Polacy poprowadzą zajęcia od 25 lipca do 24 września. "Będziemy organizować przede wszystkim treningi praktyczne dla żołnierzy i ukraińskich instruktorów. Chcemy przekazać wiedzę na temat różnych rodzajów broni, zaprezentować swoje umiejętności taktyczne i ogniowe" – informuje mjr Szpunar.Polacy do wyjazdu na Ukrainę przygotowywali się od dwóch miesięcy.Uczyli się o historii i kulturze Ukrainy, a także o tamtejszych siłach zbrojnych, wyposażeniu i uzbrojeniu wojsk oraz o przyjętej taktyce działania. Przeszli także szkolenie językowe i prawne.
Źródło: polska-zbrojna.pl
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Tłum zwolenników Erdogana wczorajszej nocy odciął głowę tureckiemu żołnierzowi. – Mimo takich obrazków, przywódcy Unii Europejskiej nadal popierają włączenie Turcji do UE oraz zniesienie wiz dla Turków, twierdząc, że Turcja to kulturalny i cywilizowany kraj.
Źródło: twitter
Co najmniej 100 osób zginęło, a ponad 160 zostało rannych w zamachach terrorystycznych w Bagdadzie – Ale nikt pisze "Je suis Bagdad",ani "Pray for Bagdad". Nikt też nie zmieni swojego zdjęcia profilowego na flagę Iraku. Przecież to daleko od Europy, więc kogo to obchodzi
archiwum
Operacja Northwoods – Operacja zaproponowana przez rząd Stanów Zjednoczonych w 1962 roku. Zakładała przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA; ataki te miały zwiększyć publiczne poparcie dla planowanej wojny przeciwko Fidelowi Castro na Kubie.Plan został odrzucony przez John'ego Kennedy.
"Drastycznie wzrosła liczba interwencji związanych z nadużywaniem alkoholu. Część rodziców po prostu się upija. Kiedy porównaliśmy daty tych interwencji z harmonogramem wypłat 500+, to niestety okazało się, że do tych zdarzeń dochodzi zaraz po wypłacie" – Powiedział dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku Piotr Grudziński
archiwum
Ustawa Macierewicza o zagranicznych wojskach w Polsce podpisana przez prezydenta!W mediach cisza! – Ustawa ta nadaje siłom obcych państw takie same uprawnienia jak te, które przysługują polskiej armii. Nowelizacja umożliwia obcym wojskom, „głównie NATO i Unii Europejskiej”,  prowadzenie operacji wojskowych (inne niż ćwiczenia)  na terytorium Polski.
Źródło: wp.pl
archiwum
PKN Orlen podpisał długoterminową umowę o dostawę ropy z Arabii Saudyjskiej. – Dostawcą Orlenu został gigant z Arabii Saudyjskiej - koncern Saudi Armaco, którego zadaniem będzie dostarczenie Polsce ponad 200 tys. ton ropy. Koncern Saudi Armaco jest kontrolowany, przez rodzinę królewską, która finansuje Państwo Islamskie, bombarduje Jemen,a także próbuje budować meczety w Warszawie.
Źródło: wpolityce.pl, pulsbiznesu.pl
Około 200 młodych Żydów zebrało się pod konsulatem RP w Nowym Jorku – 5 maja 2016 r. około około 200 młodych Żydów protestowało przed polskim konsulatem w Nowym Jorku. Na tablicach trzymanych przez młodych ludzi widniały napisy: „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”. Protestujący wznosili okrzyki: „Polska spłynęła krwią”. Twierdzili, że Polska dąży do „zanegowania udziału Polaków w Holokauście”.„Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (...) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił Friedman.
Źródło: Wirtualna Polska,kresy.pl
archiwum
Motocykliści z organizacji Nocne Wilki złożyli kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza. – Grupa motocyklistów, która została wpuszczona do Polski w niedzielę złożyła kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza.Później członkowie rajdu pojadą do Wrocławia i złożą kwiaty w miejscach pamięci. Stamtąd udadzą się do Oświęcimia i Berlina
Źródło: TVN24

1