Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Grzegorzkonopacki1

archiwum
 –  PISKOTVH 2KPO€
0:08
archiwum
W jakim polskim słowie występuje 6 razy litera "Y"??? – WYCHYLYLYBYMY :) ?
archiwum
Na pierwszym zdjęciu żona Aleksieja Nawalnego udzielająca wywiadu kilka godzin po zamordowaniu przez Putina jej męża. Był to odważny i szlachetny człowiek,który zginął w celi walcząc z reżimem. – Poniżej natomiast widzimy jakieś panie,które nie bardzo wiem co mają wspólnego z tym demotem. MONACHIUMpolsatnewsMunich SecurityConferenceKOŚMIERĆ ROSYJSKIEGO OPOZYCJONISTY PILNEALEKSIEJ NAWALNY NIE ŻYJEBR24TYLKO W POLSATWydarz
archiwum
W końcu pan Mariusz może zrobić coś dobrego dla nas wszystkich. – Warto licytować ;) AUNGJE1/720 4wiella orkiestraSwiatecznejpomocyINAL.na cel charytatywnySpacer z Mariuszem Kamińskim32. Finał WOŚP3 650,00 zł13 osób licytuje
archiwum
Poraz kolejny wracam z tym wierszem. – Może tym razem trafi na główną,wszak prezydent robi co może aby tak się stało. I CHOĆBY PRZYSZŁOTYSIĄC KRETYNÓWA KAŻDY MIAŁBY PO STUGŁUPICH SYNÓWI WSZYSCY ZROBILI COŚ TAKIEGOŻE JUŻ SIĘ NIE DA NIC GŁUPSZEGOSTANANĄŁ BY ANDRZEJW PEŁNEJ KRASIEI UDOWODNIŁ, ŻEJEDNAK DA SIĘ.
archiwum
"podjąłem decyzję" –  I CHOĆBY PRZYSZŁOTYSIĄC KRETYNÓWA KAŻDY MIAŁBY PO STUGŁUPICH SYNÓWI WSZYSCY ZROBILI COŚ TAKIEGOŻE JUŻ SIĘ NIE DA NIC GŁUPSZEGOSTANANAŁ BY ANDRZEJW PEŁNEJ KRASIEI UDOWODNIŁ, ŻEJEDNAK DA SIĘ.
archiwum
Już jest dobrze,już po wszystkim. – Znowu będzie normalnie... WYGRALIŚMYYYY!!!
archiwum
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Nowe logo tvp. –
archiwum
Czy wiecie,że? – Rząd dał zielone światło zmianom w prawie komunikacji elektronicznej. Dzięki nim służby specjalne otrzymają nie tylko dostęp do danych lokalizacyjnych smartfonów czy billingów, ale również – jak informuje dziennik.pl – do treści przesyłanych e-maili czy zapisów rozmów na komunikatorach.Innymi słowy, do przesyłania danych o nas do służb będą zobowiązane nie tylko firmy telekomunikacyjne, ale także dostawcy poczty elektronicznej oraz innych usług internetowych. Rząd za pomocą nowego prawa chce pozyskiwać dane, które pozwolą na jednoznaczną identyfikację użytkownika w sieci.Jeśli zamierzasz zapytać, czy nowe przepisy będą zgodne z prawem Unii Europejskiej, to spieszymy z odpowiedzią. Oczywiście, że nie będą!!!
archiwum
Deszcz zniszczył "jarosławkę" za 100000zł. Stała nad Maltą w Poznaniu od 10 dni :) – Ławeczka tak jak pisowska republika: wyrób z dykty, styropianu i śmieci sklejonych wodą święconą i łupieżem.
Źródło: Wyborcza.pl Poznań
archiwum
Katolickie domy przemocy społecznej ! – - W tej sprawie zawiodło państwo, które jest odpowiedzialne za nadzór nad DPS-ami.W tej sprawie zawiódł też Kościół katolicki, spoczywa na nim moralna odpowiedzialność. Nie można w tej sprawie nie wspomnieć o biskupie Jędraszewskim, który jest zawsze pierwszy, aby szukać zła u feministek czy osób LGBT oraz wskazywać na zagrożenia zewnętrzne, tymczasem zło dzieje się w jego instytucji pod jego okiem. A on milczy i nic nie robi, chociaż sprawa działa się od wielu lat.
archiwum
Smutna prawda o kościele katolickim. –
archiwum
Emisja CO2 podczas produkcji ogniw litowo-jonowych – Wyprodukowanie uśrednionej baterii o pojemności 60 kWh wymaga emisji 1,2-2,7 tony ekwiwalentu dwutlenku węgla. Tyle samo zostanie wyemitowane do atmosfery, gdy spalimy 510-1 150 litrów benzyny. Na tej ilości paliwa samochód z przykładu z artykułu (7,66 l/100 km) przejedzie między 6 700 a 15 000 kilometrów. To mniej więcej 6-13 miesięcy typowej eksploatacji. Nawet po maksymalnym naciągnięciu wskaźników (niższe spalanie, rzadsza eksploatacja) nie przebijemy nawet 2 lat.Reasumując: wyprodukowanie ogniw do baterii Li-ion typowego elektryka to emisyjny odpowiednik maksymalnie 1-1,5 roku eksploatacji samochodu spalinowego. Nie „5, 8 czy 15 lat jazdy starym dieslem”, jak się niektórym wydaje. A warto dodać, że rosnący nacisk na ograniczanie emisji CO2 oraz zwiększający się udział fotowoltaiki i wiatru w miksie energetycznym oznacza, że z każdym rokiem baterie wytwarzane są w coraz czystszych procesach.
Źródło: www.elektrowoz.pl
archiwum
Watykan robi co może... modlą się bardzo gorliwie... –
archiwum
Projekt ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w czasie wojny trafił już do Sejmu - jak się jednak okazuje, znalazł się w nim także zapis, który może gwarantować funkcjonariuszom publicznym bezkarność dot. nadużycia uprawnień i niegospodarności. – Zwrócił na to uwagę m.in. Patryk Słowik, dziennikarz Wirtualnej Polski. "Dokument na 116 stron, który - jak słyszymy - trzeba szybko głosować. A tu na 65 stronie bezkarność covidowa. W ustawie o pomocy Ukraińcom" - napisał. "Mam jedno pytanie do pana Morawieckiego: jak nazwać człowieka, który do projektu ustawy o pomocy dzielnym Ukraińcom, wpycha "po cichu" przepis o bezkarności dla swoich kumpli za bezprawne działania związane z pandemią COVID-19?"
archiwum
Z ostatniej chwili !!! Na granicy Polsko-Białoruskiej złapano dwóch uciekinierów... –
archiwum
Mały gest powtórzony milion razy może zmienić bardzo dużo. –
archiwum
Tymczasem w białym domu.... –
archiwum
Patrzcielewackie  miękiszony jak się robi prawdziwe interesy. Brawo panie premierze! –
archiwum
Przepraszam,ale nie mogłem się powstrzymać :) –