Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Grzegorzkonopacki1

3 / 13
Grzegorzkonopacki1

[demot] @PIStozwis dlaczego odrazu pedofile? Może to tylko wierni parafianie stający w obrobie swojego proboszcza minusują tego demota .

10 / 18
Grzegorzkonopacki1

[demot] @adamIM prawda to... a najgorzej jak taki katolik jest jeszcze prawicowcem... gorszego połączenia nie potrafię sobie wyobrazić.

1 / 7
Grzegorzkonopacki1

[demot] Za te nachalne,tandetne reklamy powtarzałalem sobie w myśli "aby was ch.. strzelił" nie było kanału,nie było dnia ani godziny bez tej obłąkanej melodyjki i głupiego tańca. Cieszę się,że im nie wypaliło :)

14 / 20
Grzegorzkonopacki1

[demot] Dobrze napisane "Wyobrażam sobie" wyobraźnia to najmocniejsza strona katolików gdyż na jej podstawie powstał i powstaje cały ten cyrk.

11 / 11
Grzegorzkonopacki1

[demot] Gdyby taki pato-piso-katol pier... takie brednie przy mnie lub do mnie,wiem,że nie dał bym rady utrzymać nerwy na wodzy i zwyczajnie sklepał bym mu michę.( Pomimo tego,że jestem niezwykle spokojnym i kulturalnym człowiekiem).

0 / 2
Grzegorzkonopacki1

[demot] To tak jak by podczas prowadzenia samochodu skierować skierować zwrok na muchę na szybie i jechać dalej...tylko debil ograniczony umysłowo uzna,że to jest warte uwagi! Widać rząd ma naród za idiotów!

-3 / 5
Grzegorzkonopacki1

[demot] Nie jestem rasistą ale tych arabów to bym napier... bez zastanowienia. Afgoli też bym nie oszczędzał... guma i wąskie drzwi... za allacha kozojebcy!

8 / 8
Grzegorzkonopacki1

[demot] @rafik54321 kiedyś na stoczni chciałem przekazać cenną wiedzę monterską,którą zdobywałem latami ciężkiej pracy,prób i błędów... młodemu pomocnikowi. Chłopak pierwszy dzień w pracy,poprosiłem go żeby na początek wyszlifował styki blach w dnie statku przygotowując tym samym owe blachy do spawania. Młody popatrzył w tą ciemną ciasną dziurę z której buchały opary spawalnicze (spawacze już tam byli) następnie spojrzał na mnie... znowu na właz do dna i odrzekł" wy jesteście poje... sam sobie tam wejdź.... rzucił graty i jak stał tak wyszedł. Pośród huku szlifierek oraz młotów słyszałem tylko jego bluzgi kiedy zmierzał w stronę szatni. Tak mi się przypomniało :)

1 / 1
Grzegorzkonopacki1

[demot] Ja kiedy kleiłem płytki na tarasie poprosiłem kuzyna będącego u mnie "przelotem" (chłopak 16)lat by podał mi wiertarkę. Chłopak stanął i patrzył na maszynkę do cięcia płytek oraz wiertarkę po chwili pyta mnie..."a która to wiertarka?"... nie będę pisał jaką odpowiedź usłyszał bo admin usunął by mój wpis,natomiast przeraża mnie fakt jak teraźniejsza młodzież jest odklejona od rzeczywistości. Są niezaradni,zniwieściali i za grosz nie znają życia. Jak to ma być przyszłość narodu to marnie to wszystko widzę.

1 / 1
Grzegorzkonopacki1

[demot] "One kradno ale tyż dajo a tamte ino kradli i mówili że ni ma piniendzy". I cyk trzecia kadencja pisowskiej gangreny,głupcy wybrali my i nasze dzieci za to zapłacimy.

5 / 9
Grzegorzkonopacki1

[demot] O ile ogarnięty człowiek zaśmieje się z politowaniem tego starego psychopaty o tyle idiota z betonowego elektoratu naprawdę pomyśli,że może przez 20 lat łoić wódę bez żadnych konsekwencji. Kur... ten kraj i ci ludzie dobijają mnie każdego dnia.

-2 / 10
Grzegorzkonopacki1

[demot] @tyygrysek powiedz jak religia uzupełnia naukę? Chętnie się dowiemy o wkładzie religii w wielkie naukowe projekty,które zmieniły naszą cywilizację.

5 / 13
Grzegorzkonopacki1

[demot] Poprzez czytanie zwiększamy zasób słów,uczymy się poprawnej wymowy oraz pisowni!!!! Ten demot to bzdura do kwadratu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »