Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Grzegorzkonopacki1

-1 / 3
Grzegorzkonopacki1

[demot] To,że kaczyński i orban mają wspólne zapędy nie znaczy,że Polak i Węgier to bracia!!! Rolnicy głosowali na pis to teraz niech zamkną piz.... i pozwolą innym posprzątać ten gnój,który został po ich ukochanych politykach.

21 / 23
Grzegorzkonopacki1

[demot] Ale bzdura.... mam mercedesa,którego też można w dużym stopniu obsługiwać aplikacją. I gdyby ktoś ukradł mi auto,pierwsze co to bym zablokował zapłon i włączył alarm. Następnie podał policji gdzie dokładnie znajduje się auto w tym momencie.

-1 / 1
Grzegorzkonopacki1

[demot] @Fim w bremen też jakoś korki od szampana nie strzelają. Krótka informacja w tv kilka artykułów w gazetach... I po sprawie. Sąsiad tylko zażartował,że w końcu może zacznie zarabiać na szklarniach w,których do tej pory uprawiał pomidory.

3 / 9
Grzegorzkonopacki1

[demot] Osobiście nie palę bo dla mnie trawa niczym nie różni się od wódy. Jedno i drugie otępia i zniewala rujnując przy tym zdrowie. Szanuję i toleruję natomiast zwolenników tych używek gdyż za każdym człowiekiem stoi inna historia,wielu ludziom trawka pozwala normalnie funkcjonować daje ulgę fizyczną,psychiczną... Uważam,że to krok w dobrą stronę. Kto chce i tak pali więc niech to robi legalnie generując przy tym zysk dla państwa. Szkoda,że w naszym katolicko-komunistyczno-policyjnym państwie taka opcja nigdy nie przejdzie.

0 / 0
Grzegorzkonopacki1

[demot] Elektryki owszem jest to super sprawa.... ale jeszcze nie teraz, nie na tych bateriach nie na tych zasięgach. Osobiście zaczekam jeszcze kilka lat,może wyjdzie ogniwo,które pozwoli na jazdę bez "duszy na ramieniu".

31 / 51
Grzegorzkonopacki1

[demot] @TheSnorlax a kto kur... jego mać narobił tego gnoju? No kto? Co ty myślisz,że w 2 msc uprzątnie się chlew gdzie 8 lat się gnoiło?

7 / 41
Grzegorzkonopacki1

[demot] Taka prawda... wiecznie nabimbrowani bogobojni na wpół analfabeci od dekad idą na postrąku pisowskich skur... I złodzieji bo tak im ksiądz z ambony kazał lub sołtys. Nie szkoda mi was wcale bo głupiec jak po łbie nie dostanie to nie zrozumie!!!

0 / 0
Grzegorzkonopacki1

[demot] @NewThriller Nie wymyśliłem nic. Sam byłem zaskoczony jego naiwnością z resztą powiedział mi to,kiedy przyszedł poprosić o załatwienie pracy za granicą (bo chce szybko spłacić i zapomnieć o sprawie). Możliwe,że coś ukrywa ale faktem jest,że dał typiarze 100k.

4 / 6
Grzegorzkonopacki1

[demot] Kolega poznał bardzo atrakcyjną panią( przez jakąś stronę). Wszystko było super... po 2 msc zaproponowała mu żeby się do niej przeprowadził co z resztą uczynił. Po krótkim czasie wziął kredyt na 100k żeby to mieszkanie wyremontować i przelał całą sumę na jej konto. Niemal odrazu dostał kopa i chyba go zastraszyła bo nikomu o tym nie powiedział. Pochwalił się tylko mi i to pół roku później. Teraz spłaca raty kredytu i za nic w świecie nie chce iść na policję.

2 / 2
Grzegorzkonopacki1

[demot] @hek_sa cieszę się,że to zobaczyłeś (aś). Bo właśnie tan fakt tak bardzo mnie raził. Tutaj kobieta kilka godzin po strasznej tragedii... ubrana,uczesana z bólem w oczach i duszy,ale dumna. Poniżej dwa przebierańce udające wielką krzywdę podnoszą lament na cały kraj bo kryminaliści trafili za kratki.

1 / 1
Grzegorzkonopacki1

[demot] Oszustki!!! To już nie jest podkreślenie niektórych aspektów,ale namalowanie od nowa twarzy!!! Powinien być na takie paragraf,grasują flądry jedne na uczciwych chłopów i wykorzystują.... :)

-1 / 7
Grzegorzkonopacki1

[demot] Zgadza się. Zagłosował tak jak tego sobie życzymy. Ten pakt zaostrzył przepisy migracyjne więc wszystko idzie w dobrą stronę. Autor sam nie wie co było głosowane,przeczytał jakiś propagandowy artykuł I myślał,że zabłyśnie. To nie ta liga kolego... Tutaj są ludzie myślący,którzy bardzo szybko weryfikują informacje( samodzielnie ). Dlatego tak szybko zostałeś wypunktowany i ośmieszony.

6 / 6
Grzegorzkonopacki1

[demot] Jpr... ależ to żenujące. Ten krótki filmik dobitnie pokazuje z kim mamy i mieliśmy do czynienia. Jestem przekonany,że koniec tej partii to tylko kwestia czasu.

15 / 15
Grzegorzkonopacki1

[demot] @tomntompl za łepka kupowałem gierki na PC... pamiętam jak dziś,że w niektórych były bony z gratisowymi bitcoinami na każdym chyba po kilkadziesiąt. Wystarczyło się zarejestrować i wpisać kod żeby je odebrać. Kur..... jego mać dlaczego ja tego nie zrobiłem dlaczegooooooooooo ??? Los dał mi szansę,którą wyje...łel do kosza i to nie raz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1024 25 następna »