Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

FlashbackFM

15 / 37
FlashbackFM

[demot] @eph12 Jednak różnica jest zasadnicza - tęczowi nie wychowują następnego jeszcze bardziej spie***nego i roszczeniowego pokolenia bombelków. A Sebowo-Karynowej tępej patoli będzie coraz więcej przy urnach w każdych kolejnych wyborach. Idiokracja to nie komedia, to jest dokument nakręcony z wyprzedzeniem ;)

8 / 14
FlashbackFM

[demot] @elefun Lepszy pozytywny filmik niż rakowy komentarz. A Ty masz smutne spojrzenie na świat. Nic nie rób, niczego nie oglądaj, nie kupuj, bo ktoś na tym zarobi - nie pozwól mu na to.

1 / 5
FlashbackFM

[demot] @ChrisNorris To prawda, wielu seriali tutaj zabrakło. :( Niestety gdybym chciał wymienić wszystkie popularne seriale z tamtych lat to rozmiar galerii byłby przerażający :) To jednak znakomita okazja do tego by w komentarzach wymienić tytuły swoich ulubionych seriali i trochę powspominać.

2 / 6
FlashbackFM

[demot] @Rafix5 To był taki pstryczek w nos dla sędziego za ten wyrok. Zachowaj odrobinę dystansu przeglądając internet i zostaw sobie nieco miejsca na ironię.

14 / 20
FlashbackFM

[demot] Znakomicie wypunktowałeś wszystkie zawarte tutaj fakty. Chyba Amerykanie będą teraz musieli podszkolić się w temacie własnej historii.

9 / 21
FlashbackFM

[demot] @ADsaer Palenia ludzi na stosach już nie ma, bo do głosu doszedł zdrowy rozsądek. Natomiast poprawność polityczna się pojawiła, kiedy uciszono zdrowy rozsądek. Z rozwojem technologicznym nie postępuje w równym tempie rozwój moralny, duchowy czy intelektualny człowieka. Wydaje się wręcz, że szybki rozwój technologiczny zakłóca, a może nawet cofa, rozwój ludzkości w tych pozostałych aspektach.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2016 o 12:11

1