Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

FlashbackFM

12 / 18
FlashbackFM

[demot] @truskawka90 Owszem, zawsze i każdemu może "coś pójść nie tak". Dlatego za większe ciężary nie należy się zabierać bez asekuracji. I tutaj dziewczyna popełniła błąd, stąd ta "silna i niezależna" w democie.

14 / 16
FlashbackFM

[demot] @Tibr Akurat religia nie jest wyznacznikiem moralności człowieka. Większość osadzonych w więzieniu jest wierzących, a kraje z największym wskaźnikiem przestępczości i ubóstwa są jednocześnie krajami z największym wskaźnikiem osób wierzących. Sam fakt, że strach przed "karą boską" ma być jedynym hamulcem przed popełnieniem zła nie najlepiej świadczy o moralności osób wierzących. Dobry człowiek nie potrzebuje religijnego straszaka, żeby być moralnym. A ten, którego od czynienia zła powstrzymuje tylko religia, wcale moralnym człowiekiem nie jest.

6 / 8
FlashbackFM

[demot] @Fragglesik Stwierdziłeś, że pocieszanie niebem (uluzją lepszego życia potem) jest dla nich korzystne. Co jest bzdurą. Korzyść może dać ludziom tylko aktywność w celu poprawienia swojego życia, realnego życia tu i teraz.

10 / 16
FlashbackFM

[demot] @Fragglesik Czyli najlepiej ludzi oszukiwać, by bezczynnie trwali w złej sytuacji, bo później w niebie będą mieli dobrze? Katowanej żonie powiedzieć, wytrzymaj, w niebie będziesz miała za to wynagrodzone? Gwałconemu dziecku powiedzieć, nie martw się bozia widzi twoje cierpienie i w raju odbije sobie zniszczone dzieciństwo? A bezdomnych, żebraków i głodujących pocieszać manną z nieba? Czy może powiedzieć im, żeby wzięli się za robotę? Nic nikomu z nieba nie spadnie, ani żaden aniołek nie przyjdzie mu z pomocą. Jak komuś źle to sam musi działać, żeby to zmienić. Dzieci można chronić i nieco ubarwiać prawdę o świecie, ale dorośli, którzy sami się oszukują fantazjami, bo nie potrafią stawić czoła rzeczywistości, albo są za leniwi lub za głupi, żeby poprawić swoje życie? Nawet wśród tych najbardziej dotkniętych przez los, kalek czy ludzi poważnie chorych są tacy, którzy walczą o siebie i cieszą się życiem oraz tacy, którzy się poddali i tylko czekają na śmierć - wmawiania im, że spoko w niebie będzie lepiej, to najgorsze co można dla nich zrobić, Szczera prawda i motywacyjny kop w dupę przyniesie im więcej pożytku niż fantazjowanie o późniejszym życiu w niebie i całkowita rezygnacja z obecnego życia.

0 / 20
FlashbackFM

[demot] @Antymonachomachia3 Próbujesz ładnie manipulować, żeby promować Konfederację, ale trochę, a nawet mocno rozjechałeś się z faktami. Po pierwsze demot jest o Olszańskim, który kompletnie odleciał i bredzi nieziemsko, a ci z tłumu, którzy mu przyklaskują są jeszcze durniejsi od niego. Po drugie według Ciebie Cejrowski i Braun są za WOLNOŚCIĄ WYBORU w sprawie aborcji? Przecież Cejrowski potępił posłów za to, że nie poparli całkowitego zakazu aborcji Kai Godek. https://www.pch24.pl/wojciech-cejrowski-o-zakazie-aborcji--nie-jest-usprawiedliwieniem--ze-kaczynski-pogrozil-palcem,65143,i.html Grzegorz Braun to również fundamentalista, który powiedział, że "zakazanie aborcji jest warunkiem Bożego Błogosławieństwa dla Polski". https://www.youtube.com/watch?v=37Dtm7Z9VtM Cała sejmowa Konfederacja była za projektem Godek, która sama była związana z tą partią. A Ty mówisz, że oni są za wolnością wyboru? Po trzecie w democie nie ma żadnych emocji czy dowartościowania się. Emocje to są na filmiku i w tym tłumie. A to co wygaduje ten aktor może budzić śmiech albo przerażenie. Ja wybrałem pierwszą opcję, ale zastanawiać się można kto Olszańskiego opłaca, żeby ogrywał rolę Jabłonowskiego i wprowadzał chaos w Polsce i podburzał ludzi w stylu Adolfa, gdy ten kroczył do władzy.

8 / 10
FlashbackFM

[demot] @tajakjejtam Dobre :) Pozwolę sobie zmienić tytuł na Twój komentarz, za który daję Tobie pierwszego plusika. Wszystkich, którym ten demot się spodoba również uprzejmie proszę o zaplusowanie komentarza tajakjejtam. Z góry dziękuję :)

14 / 38
FlashbackFM

[demot] @eph12 Jednak różnica jest zasadnicza - tęczowi nie wychowują następnego jeszcze bardziej spie***nego i roszczeniowego pokolenia bombelków. A Sebowo-Karynowej tępej patoli będzie coraz więcej przy urnach w każdych kolejnych wyborach. Idiokracja to nie komedia, to jest dokument nakręcony z wyprzedzeniem ;)

7 / 15
FlashbackFM

[demot] @elefun Lepszy pozytywny filmik niż rakowy komentarz. A Ty masz smutne spojrzenie na świat. Nic nie rób, niczego nie oglądaj, nie kupuj, bo ktoś na tym zarobi - nie pozwól mu na to.

0 / 6
FlashbackFM

[demot] @ChrisNorris To prawda, wielu seriali tutaj zabrakło. :( Niestety gdybym chciał wymienić wszystkie popularne seriale z tamtych lat to rozmiar galerii byłby przerażający :) To jednak znakomita okazja do tego by w komentarzach wymienić tytuły swoich ulubionych seriali i trochę powspominać.

1 / 7
FlashbackFM

[demot] @Rafix5 To był taki pstryczek w nos dla sędziego za ten wyrok. Zachowaj odrobinę dystansu przeglądając internet i zostaw sobie nieco miejsca na ironię.

13 / 21
FlashbackFM

[demot] Znakomicie wypunktowałeś wszystkie zawarte tutaj fakty. Chyba Amerykanie będą teraz musieli podszkolić się w temacie własnej historii.

8 / 22
FlashbackFM

[demot] @ADsaer Palenia ludzi na stosach już nie ma, bo do głosu doszedł zdrowy rozsądek. Natomiast poprawność polityczna się pojawiła, kiedy uciszono zdrowy rozsądek. Z rozwojem technologicznym nie postępuje w równym tempie rozwój moralny, duchowy czy intelektualny człowieka. Wydaje się wręcz, że szybki rozwój technologiczny zakłóca, a może nawet cofa, rozwój ludzkości w tych pozostałych aspektach.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2016 o 12:11

1