Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Filemona_

Z nami od: 29 sierpnia 2019 o 10:45
Ostatnio: 4 lipca 2020 o 12:37
Płeć: kobieta
Exp: 16
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 4 (2 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 419
  • Komentarzy: 209
  • Punktów za komentarze: 335
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Też głosowałam na Krzysztofa Bosaka, teraz nie ma kandydata, który by mnie do siebie przekonał, ale...

Też głosowałam na Krzysztofa Bosaka, teraz nie ma kandydata, który by mnie do siebie przekonał, ale... – Obecny prezydent dalej będzie podpisywał każdą ustawę przepchniętą przez większość sejmową - PIS. Zero kontroli. Jeśli prezydentem zostanie Trzaskowski może "wrzucać" do Sejmu "społeczne" ustawy i inne takie, ale one i tak będą musiały być procedowane przez Sejm (czyt. odrzucone przez PIS). Natomiast, będzie miał możliwość zawetowania szkodliwych ustaw PISu, które będą musiały wrócić do Sejmu i zyskać 3/5 głosów, a tym samym taka Konfederacja bedzie mogła być usłyszana. Nie chcecie głosować na Trzaskowskiego, nie głosujcie, ale wtedy oddajcie nieważny głos (to ważne, zeby ktoś z Waszej karty nie "skorzystał).
archiwum

Pluralizm według publicznej telewizji, finansowanej z podatków, zapewniającej nam obiektywny przekaz informacji, zgodnie z Ustawą.

 –
archiwum – powód

Krystyna Pawłowicz jeszcze z czasów bycia posłanką

Krystyna Pawłowicz jeszcze z czasów bycia posłanką – Muszę przyznać, że jak nigdy, tym razem zgadzam się w 100%.

A wy jak wychowujecie swoje dzieci w świecie wszechobecnej indoktrynacji?

A wy jak wychowujecie swoje dzieci w świecie wszechobecnej indoktrynacji? –  Cześć, dziękuję za przyjęcie do grupy. Nurtuje mnie pytanie natury psychologiczno-socjologicznej (?). Otóż, jak wychowujecie swoje dzieci, co i w jaki sposób im mówicie, skoro już od najmłodszych lat indoktrynuje się je w kierunku wiary w kulistą ziemię? Co one na to? Jak sobie z tym "radzą" w otoczeniu wyznawców kulki? Czy znacie jakieś materiały dla najmłodszych, które fajnie opisują płaską ziemię? Komentarze: 3 B5 Lubię to! Q Dodaj komentarz Filip Spotted.: Przede wszystkim dzieci NIE WOLNO SZCZEPIĆ! Bo zabija się w nich inteligencję. Dzieci nieszczepione potrafią odróżnić co jest fikcją (bajką), wystarczy tylko raz powiedzieć. Ale trzeba uważać na bajki i tłumaczyć, że to co jest w bajkach, to są tylko bajki. Mój syn wie, że dinozaury są tylko w bajkach, że kosmos to bajka, itp. Sam to mówi.

1