Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-2 / 18
Fenin

[demot] Historia pokazała, że religia jako główne narzędzie polityczne wiąże się z opresjami, ograniczeniami, przemocą, ciemnotą. Może warto skończyć z tym wreszcie. Religią ponadto nie ma potrzeby się bronić. Ty żyjesz w swoim płytkim świecie, w którym jest tylko wojna chrześcijańsko - islamska. Polityka powinna się skupiać na czymś innym.

1 / 21
Fenin

[demot] Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Przy rządzeniu nie powinno się kierować żadną religią. Religia dla władcy nie powinna istnieć - przynajmniej w polityce, może być tylko w sferze prywatnej. Liczy się dobro ogółu narodu i twarda ekonomia. Religia nie jest ci potrzebna by tworzyć nowe miejsca pracy, by inwestować kapitał, by rozsądnie rozporządzać budżetem itp. Kwestie światopoglądowe powinno się rozwiązywać na zasadzie, że każdy ma swoje sumienie i każdy sam decyduje o sobie.

37 / 57
Fenin

[demot] @artur1976 radzę dobrze, od serca: lecz się. Lecz swoje paranoje, to że wszędzie widzisz kod i Petru. Lecz się, póki nie jest za późno. Jak przez 8 lat wytykano najmniejsze błędy Platformie, to czemu wy teraz nie potraficie być konsekwentni i jechać po PiSie za te same błędy, za te same ułomności, za te same patologie, krętactwa, oszustwa, propagandę...? Ja byłem bezlitosny dla PO, tak i teraz jestem konsekwentny wobec PiSu. Dla ciebie w kraju może się palić, walić, może być bieda, głód, wojsko na ulicach, powrót komuny, a ty będziesz sobie wygodnie na fotelu siedzieć z dupą i cieszyć, że ufff, jakie to mamy k... szczęście, że odsunęliśmy świnie od koryta, i że nareszcie mamy polski rząd. Tacy ludzie jak ty są największymi szkodnikami w tym kraju. Przez takich jak ty nic nigdy tu się nie zmieni, bo nie będzie się kierować rzeczywistym dobrem narodu, tylko zaślepieniem we własne partie.

15 / 39
Fenin

[demot] @Vlepkin Grafika pochodzi z natemat, informacje w niej zawarte są powszechnie znane, wystarczy zajrzeć gdziekolwiek poza portalami, programami, które są tubą propagandową rządu. Podważanie wiarygodności wiadomości, bo pochodzi od niewygodnego źródła, to poza tym bardzo marnej jakości kontrargument. I przepraszam bardzo, mnie nikt od niczego nie odcinał, bo nie jestem lewakiem jak pisowcy, żeby żerować na państwie. Ty to robisz, skoro wspierasz ten program. Kupuj sobie bimber, ale za swoje, a nie za moje!

3 / 5
Fenin

[demot] Nawet pod nazwiskiem autora w lewym rogu masz napisane, kiedy artykuł się pojawił: dawno temu. Może więc coś bardziej aktualnego?

2 / 4
Fenin

[demot] Ja mam 170 i niedawno zostałem zdyskwalifikowany przez dziewczynę z powodu wzrostu. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że ona miała 153. Nawet niskie dziewczyny szukają wysokich. Jeszcze wcześniej zakochałem się w wspaniałej dziewczynie, która miała 174. Fajnie nam było ze sobą, ale powiedziała wprost, że na nic więcej nie mogę liczyć, bo jestem niższy. Także jest to prze*bane z tym wzrostem. Dziwię się, że tutaj panie deklarują, że dla nich wzrost jest mało ważny. Póki co spotykam się z innymi opiniami. Widzę, że każda szuka takiego, co ma ponad 180. Zauważyłem, że facet może nawet być trochę brzydki, może mieć nawet trochę nadwagi, ale to jest to zdzierżenia, jednak jeśli jest niski, to jest pozamiatane z góry.

5 / 9
Fenin

[demot] @Nietolerancja Hmm póki co to ty robisz jakieś homo - aluzje. Ja tam im do łóżka nie zaglądam, ale ty może coś więcej wiesz. Czyżby swój wyczuł swego?

1 / 29
Fenin

[demot] To zdjęcie to manipulacja. W sieci jest zdjęcie, gdzie widać jak też reszta wstaje. Po prostu takie ujęcie.

1