Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

EmMarshall

Z nami od: 20 lutego 2018 o 18:20
Ostatnio: 9 grudnia 2018 o 0:19
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 7 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1573
  • Komentarzy: 20
  • Punktów za komentarze: 34
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Nowy program socjalny

Nowy program socjalny – Program 'Ryż+' ma wyciągnąć Polaków z biedoty. Na każdą osobę przypada jedna miska suchego ryżu na dobę, wyjątkiem są pracownicy urzędu miejskiego którzy dostają extra sos w zestawie. Miska ryżu jest obowiązkowa do 60 roku życia, a korzystanie z tego programu nie pozwala na branie innych zasiłków socjalnych jak 500+ i 300+. Ze sklepów wycofują ekskluzywne towary i produkty spożywcze. Ponadto w razie wojny stworzono kilku-tonowe zapasy w każdej bazie wojskowej.
Źródło: depositphotos
archiwum

Podatek od cukru

Podatek od cukru – Pomysł poparł wiceminister zdrowia - podatek będzie zależny od ilości cukru w danym produkcie. Ma za zadanie zwalczyć otyłość... Teatrzyk pt. "Jak zdobyć więcej pieniędzy w imię zdrowia". Z tego przedstawienia obywatele powinni wyciągnąć wnioski, udać się na wybory prezydenckie i zagłosować na kogoś innego niż PO czy PiS. Choćby na Kukiza lub Korwina, który chce zlikwidować zasiłki socjalne, ale obniżyć podatki - na to czeka Polska gospodarka!
archiwum

Mistrzostwa Europy

Mistrzostwa Europy – Powinni zmienić zasady, albo nazwę na "Mistrzostwa Afryki pod flagami państw europejskich". Dawanie obywatelstwa w zamian za wzięcie udziału w mistrzostwach powinno być karane tak jak za branie wspomagaczy. Ale niestety tak się nie stanie, rasizm działa jak immunitet.

Polska+

Polska+ – Rodzina Janusza: Dwójka dzieci, żona Grażynka. O szkołę się nie muszą martwić, dostają 600zł. Utrzymanie? Dostają 500+ oraz rodzinne. Grażka nie pracująca. Janusz pracuje na czarno u szwagra - kilka godzin tygodniowo i jest na chleb oraz rachunki - podatki go nie zżerają. Nagłe problemy finansowe? Idzie do gminy i mówi jacy to oni nie są biedni i próbują wyłudzić jakieś rzeczy żeby przyoszczędzić. Dom? Mają mieszkanie+ i w dodatku nie muszą się martwić o czynsz.Rodzina Patryka: Dwójka dzieci, żona Agnieszka. Dostają 600zł w ramach wyprawki, ale to koniec dobrych wieści. O inną pomoc już trudno - o 500+ nie ma co marzyć, bo "zarabiają". Obaj pracują, za łącznie 5k. Przez podatki pozostaje 3k na rękę. Utrzymanie dzieci, mieszkania, siebie, opłata rachunków oraz spłata kredytu za dom. Nic im nie zostało. Problemy finansowe? Kolejna pożyczka, na pomoc od gminy są "za bogaci".Jeden pracuję, drugi nie - te same warunki życia. Witamy w Polsce.
archiwum

Zmiany w sądzie najwyższym

Zmiany w sądzie najwyższym – Nie patrząc na wszelkie wypowiedzi "ekspertów" w TV, w sądzie siedzą lub jeszcze niedawno siedziały komuchy (Waldemar Płóciennik), które skazywaly działaczy antykomunistycznych przed 89. Cały sąd najwyższy potrzebuje czystki, a obywatele prawa wyboru 2/3 sędziów. Naturalnie, unia wsadzi swoje 3 grosze, ale to nie oni rządzą naszym państwie.
Źródło: wikipedia.org
archiwum

Wyprawka+, mieszkanie+, dostępność+, 500+

Wyprawka+, mieszkanie+, dostępność+, 500+ – A wystarczyłoby jedynie zmniejszyć o połowę podatek VAT, jak to Pan Morawiecki zrobił z CIT. Zlikwidować bezsensowne podatki jak podatek od psa, na końcu uregulować prawo Polskie. Nagle ulżyłoby uczciwym i pracującym ludziom, poprawiła by się sytuacja gospodarcza. Ucierpiałyby jedynie "madki" które zamiast ruszyć się do roboty to żyją z 500 i 300+.
Źródło: dziennik.pl
archiwum – powód

Bracia z Węgier

Bracia z Węgier – Węgierski rząd uchwalił projekt ws. poparcia Polski w sporze z Unią Europejską. Merkel nie podoba się projekt i3 oraz rząd Polski, który dąży do odbudowy państwa Polskiego.

1