Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

ConradKemp

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2019-10-16 00:17:50

Ściana

archiwum

Pan Jezus wjechał do Jerozolimy na osiołku.

Pan Jezus wjechał do Jerozolimy na osiołku. – To jedyne zwierzę, którego grzywa układa się na kształt krzyża.
archiwum

Policz pentagramy

Policz pentagramy – zagadka na spostrzegawczość
archiwum

Tak wygląda kapłan, który wierzy...

Tak wygląda kapłan, który wierzy... –

Promocja w Belgii

Promocja w Belgii – Hidżab tylko 4 euro
archiwum – powód

Liam Neeson - ratuje uprowadzone, morduje nienarodzone

Liam Neeson - ratuje uprowadzone, morduje nienarodzone – "Mając okazję spędzić większość życia poza granicami mojego kraju, zauważyłem że Irlandia stała się krajem, w którym (…) nadal traktuje się kobiety jako obywateli drugiej kategorii, poprzez zabieranie im prawa do decydowaniu o swoim własnym ciele."Wypowiedź sprzed referendum z 25 maja 2018 r. ws. zniesienia poprawki, która chroni nienarodzone dzieci w Irlandii.
archiwum – powód

Czy zgadniesz

Czy zgadniesz – komu w czwartek umyję nogi?
archiwum

Multi-kulti tolerancja

Multi-kulti tolerancja – bomby, geje, Szwecja, Francja.
archiwum

"Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie." [Mt 13, 14]

"Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie." [Mt 13, 14] – "Następnie Głowa Mojego Kościoła zostanie zastąpiona przez Głowę Węża." (Jezus Chrystus, Orędzie z 13.11.2012 r. przekazane przez Marię od Bożego Miłosierdzia)
archiwum

"Francjo, najstarsza córo Kościoła, co zrobiłaś ze swoim chrztem?!"

"Francjo, najstarsza córo Kościoła, co zrobiłaś ze swoim chrztem?!" – Św. Papież Jan Paweł II z zaświatów w obronie Krzyża.
archiwum

Czujesz tą moc, ojcze?

Czujesz tą moc, ojcze? – Oj czuje kapłanko Matki Natury i bogini Ziemi, czujęęęęę!
archiwum – powód

"umoczywszy więc kawałek chleba, wziął i podał Judaszowi. A po spożyciu chleba wszedł w niego szatan" (J 13,27).

"umoczywszy więc kawałek chleba, wziął i podał Judaszowi. A po spożyciu chleba wszedł w niego szatan" (J 13,27). – Tak to jest, jak się przystępuje do świętokradzkiej Komunii Świętej!
archiwum

Ubiczowanie Pana Jezusa Zanim zgrzeszysz nieczystością, pomyśl

Zanim zgrzeszysz nieczystością, pomyśl – że za chwilę ubiczujesz swego Zbawiciela, który poniósł tą właśnie Mękę za nasze grzechy cudzołóstwa, nieczystych myśli, pornografii, masturbacji, życia w konkubinacie, seksu przedmałżeńskiego, rozwodów, perwersji, homoseksualizmu,  zoofilii, pedofilii i innych zboczeń.
archiwum

Logo pielgrzymki Bergoglio do Kolumbii

Logo pielgrzymki Bergoglio do Kolumbii – Proszę zwrócić uwagę na doskonale widoczny krzyż i postać Chrystusa.
archiwum – powód

Sala audiencyjna w Watykanie

Sala audiencyjna w Watykanie – w której "papież" Franciszek przemawia w imieniu szatana...
archiwum – powód

Nie bowiem tylko przez proroctwa nazywamy Bergoglio fałszywym prorokiem,

Nie bowiem tylko przez proroctwa nazywamy Bergoglio fałszywym prorokiem, – a przez Judasza Czasów Końca owoce...
archiwum

Wchodźcie przez ciasną bramę, bo przestronna brama i szeroka ta droga, która wiedzie do zguby, a wielu jest tych, którzy przez nią wchodzą.

Wchodźcie przez ciasną bramę, bo przestronna brama i szeroka ta droga, która wiedzie do zguby, a wielu jest tych, którzy przez nią wchodzą. – Jakże ciasna brama i wąska droga wiodąca do życia! Nieliczni są ci, którzy ją znajdują. (Mt 7, 13-14)
archiwum – powód

"Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje [Benedykt XVI], ustąpi miejsca, wówczas ukaże się Niegodziwiec" [2 Tes 2, 7-8] Druga Bestia, czyli Fałszywy Prorok, na usługach pierwszej

Druga Bestia, czyli Fałszywy Prorok, na usługach pierwszej – "Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi [człowieka]: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka [papież, głowa Kościoła jak Chrystus], a mówiła jak Smok [szatan, wąż z Edenu - mieszał w inteligentny sposób prawdę z kłamstwem]. I całą władzę pierwszej Bestii [Antychrysta] przed nią sprawuje." [Ap 13]
archiwum

Trzęsienia ziemi we Włoszech -[Będą] miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. [Mt 24]

-[Będą] miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. [Mt 24] – - zwykle kościoły jako jedyne pozostawały bez szwanku po kataklizmach, czy we Włoszech kościoły należą do wielkiej nierządnicy że ich Pan Bóg nie oszczędza i chce nam coś pokazać?- brak ofiar w ludziach przy tak wielkich zniszczeniach to cud mający zwrócić nam uwagę że to ostrzeżenie wołające do nawrócenia,- to wszystko tak blisko Watykanu, który też ma lec w gruzach, ale jeszcze jednak nie nadszedł czas...
archiwum

Ekumenizm

Ekumenizm – Tam gdzie ekumenizm się zaczyna, tam powinien się od razu skończyć. Ekumenizm to akceptacja herezji. Prawda nie akceptuje kompromisu. Aby ekumenizm z innowiercą się udał, innowierca musi zrezygnować ze swoich "racji" i przyjąć prawdę, a istnieje tylko jedna Prawda. Najbliższym prawdy wyznaniem jaki poznał świat jest katolicyzm. Zatem jeśli ktoś już zostanie katolikiem, nie musi starać się o ekumenizm. Innowierca przestaje być więc innowiercą, a ekumenizm przestaje istnieć.  Nie ma bowiem możliwej jedności prawdy z kłamstwem. Prawdziwym miłosierdziem jest nawracanie innowiercy, a nie przyjmowanie jego błędów i kłamstw. Ekumenizm jest fałszywym miłosierdziem, nadużyciem, herezją i grzechem. Niszczeniem prawdy poprzez szatański podstęp.
archiwum

Twoja macica, ale mój profil na Facebooku!

Twoja macica, ale mój profil na Facebooku! – Dokonałem aborcji i usunąłem z listy Znajomych tych, którzy swoje poparcie dla czarnego protestu manifestowali na moim profilu FB.